Koledar razpisanih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Datumu Smer: Padajoče
 

Skoči na tekmo

1 2 >

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
20.10.2019
Nedelja
Krško HS38 

1201904001
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 13 let

ŠD Gora
LIKAR Matej   ROJC Špela BEČAN Janez KRAŠNA Domen SELJAK Peter ŠINKOVEC Jože
20.10.2019
Nedelja
Krško HS38 

1201904002
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 12 let

ŠD Gora
LIKAR Matej   ROJC Špela BEČAN Janez KRAŠNA Domen SELJAK Peter ŠINKOVEC Jože
20.10.2019
Nedelja
Krško HS38 

1201904004
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 12 let

ŠD Gora
LIKAR Matej   ROJC Špela BEČAN Janez KRAŠNA Domen SELJAK Peter ŠINKOVEC Jože
20.10.2019
Nedelja
Krško HS38 

1201904003
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 13 let

ŠD Gora
LIKAR Matej   ROJC Špela BEČAN Janez KRAŠNA Domen SELJAK Peter ŠINKOVEC Jože
20.10.2019
Nedelja
Krško HS19 

1201904901
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 11 let

ŠD Gora
LIKAR Matej   ROJC Špela BEČAN Janez KRAŠNA Domen SELJAK Peter ŠINKOVEC Jože
20.10.2019
Nedelja
Krško HS19 

1201904902
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 11 let

ŠD Gora
LIKAR Matej   ROJC Špela BEČAN Janez KRAŠNA Domen SELJAK Peter ŠINKOVEC Jože
20.10.2019
Nedelja
Kranj HS109 

1201901501
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Državno prvenstvo
Mladinci do 20 let

SSK Žiri
KOMOVEC Sašo BERČIČ Jože GOSTIŠA Samo SEVER Miha HRIBAR Rok STANONIK Jože HOMEC Stane
20.10.2019
Nedelja
Kranj HS109 

1201901601
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Da

NA SPOREDU
 
Ekipno državno prvenstvo
Mladinci do 20 let

SSK Žiri
KOMOVEC Sašo BERČIČ Jože GOSTIŠA Samo SEVER Miha HRIBAR Rok STANONIK Jože HOMEC Stane
20.10.2019
Nedelja
Kranj HS109 

1201902501
Dekleta NK Ekipna
Da Ne Ne

NA SPOREDU
 
Državno prvenstvo
Mladinke do 18 let

SSK Žiri
KOMOVEC Sašo BERČIČ Jože GOSTIŠA Samo SEVER Miha HRIBAR Rok STANONIK Jože HOMEC Stane
20.10.2019
Nedelja
Kranj HS55 

1201903201
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Da

NA SPOREDU
 
Ekipni sprint
NK Dečki do 15 let

SK Triglav
VRHOVNIK Martin ZIMA Rok ZIMA Rok DOLAR Urban RUS Jaka BRANKOVIČ Anže PETROVČIČ Peter
19.10.2019
Sobota
Kranj HS109 

1201901301
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Državno prvenstvo
Mladinci do 18 let

SK Triglav
DOLHAR Aljoša TEPEŠ Anja PEČNIK Dušan OGRAJENŠEK Luka TOMAZIN Boris BENEDIK Brane PREVC Božidar
19.10.2019
Sobota
Kranj HS109 

1201901401
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Da

NA SPOREDU
 
Ekipno državno prvenstvo
Mladinci do 18 let

SK Triglav
DOLHAR Aljoša TEPEŠ Anja PEČNIK Dušan OGRAJENŠEK Luka TOMAZIN Boris BENEDIK Brane PREVC Božidar
16.10.2019
Sreda
Velenje HS45 

1201904201
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 13 let

SSK Velenje
KLARIČ Jernej ROBNIK Gorazd ROBNIK Gorazd AČKO Branko MURKO Benjamin KREŽE Boštjan VETRIH Boštjan
16.10.2019
Sreda
Velenje HS45 

1201904202
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 12 let

SSK Velenje
KLARIČ Jernej ROBNIK Gorazd ROBNIK Gorazd AČKO Branko MURKO Benjamin KREŽE Boštjan VETRIH Boštjan
16.10.2019
Sreda
Velenje HS45 

1201904204
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 12 let

SSK Velenje
KLARIČ Jernej ROBNIK Gorazd ROBNIK Gorazd AČKO Branko MURKO Benjamin KREŽE Boštjan VETRIH Boštjan

Strani: 1 2 >




 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh