Koledar razpisanih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Kategorija Smer: Padajoče
 
Dodatna omejitev po:

Skoči na tekmo

1 2 3 > >>

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
22.01.2020
Sreda
Mostec HS38 

2201904703
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 13 let

SSK Ilirija
KRAPEŽ Jožko   SELJAK Peter GOSTIŠA Matjaž ADLEŠIČ BARBA Nataša RUS Tomaž BOGATAJ Matjaž
22.01.2020
Sreda
Mostec HS38 

2201904704
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 12 let

SSK Ilirija
KRAPEŽ Jožko   SELJAK Peter GOSTIŠA Matjaž ADLEŠIČ BARBA Nataša RUS Tomaž BOGATAJ Matjaž
22.01.2020
Sreda
Mostec HS38 

2201904701
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 13 let

SSK Ilirija
KRAPEŽ Jožko   SELJAK Peter GOSTIŠA Matjaž ADLEŠIČ BARBA Nataša RUS Tomaž BOGATAJ Matjaž
22.01.2020
Sreda
Mostec HS38 

2201904702
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 12 let

SSK Ilirija
KRAPEŽ Jožko   SELJAK Peter GOSTIŠA Matjaž ADLEŠIČ BARBA Nataša RUS Tomaž BOGATAJ Matjaž
25.01.2020
Sobota
Kranj HS109 NK 

2201902602
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
NK Mladinke do 18 let

SK Triglav
TRIPLAT Primož TOVORNIK Uroš TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra
25.01.2020
Sobota
Kranj HS109 NK 

2201901002
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
NK Mladinci do 20 let

SK Triglav
TRIPLAT Primož TOVORNIK Uroš TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra
25.01.2020
Sobota
Kranj HS109 NK 

2201901003
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
NK Mladinci do 18 let

SK Triglav
TRIPLAT Primož TOVORNIK Uroš TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra
25.01.2020
Sobota
Kranj HS109 NK 

2201902601
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
NK Mladinci do 16 let

SK Triglav
TRIPLAT Primož TOVORNIK Uroš TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra
25.01.2020
Sobota
Kranj HS109 NK 

2201901004
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
NK Članice

SK Triglav
TRIPLAT Primož TOVORNIK Uroš TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra
25.01.2020
Sobota
Kranj HS109 NK 

2201901001
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
NK Člani

SK Triglav
TRIPLAT Primož TOVORNIK Uroš TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra
26.01.2020
Nedelja
Kranj HS43.5 

2201905103
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Državno prvenstvo
NK Deklice do 13 let

SK Triglav
ORANIČ Mitja SRŠEN Primož BOGATAJ Matjaž SVETINA Robert PAVLI Franc ŠINKOVEC Anže BRANKOVIČ Anže
09.02.2020
Nedelja
Logatec HS53 

2201903803
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
NK Dekleta do 15 let

SSK Logatec
MLINAR Božo KRIVEC Damjan KRIVEC Damjan PEKLAJ Uroš RAZPOTNIK Boštjan KNAUS Luka KRAŠNA Dušan
09.02.2020
Nedelja
Logatec HS53 

2201903801
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
NK Dečki do 15 let

SSK Logatec
MLINAR Božo KRIVEC Damjan KRIVEC Damjan PEKLAJ Uroš RAZPOTNIK Boštjan KNAUS Luka KRAŠNA Dušan
09.02.2020
Nedelja
Logatec HS53 

2201903802
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
NK Dečki do 14 let

SSK Logatec
MLINAR Božo KRIVEC Damjan KRIVEC Damjan PEKLAJ Uroš RAZPOTNIK Boštjan KNAUS Luka KRAŠNA Dušan
26.01.2020
Nedelja
Kranj HS43.5 

2201905101
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Državno prvenstvo
NK Dečki do 13 let

SK Triglav
ORANIČ Mitja SRŠEN Primož BOGATAJ Matjaž SVETINA Robert PAVLI Franc ŠINKOVEC Anže BRANKOVIČ Anže

Strani: 1 2 3 > >>




 2006-2020 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh