Koledar razpisanih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Kategorija Smer: Padajoče
 
Dodatna omejitev po:

Skoči na tekmo

1 2 3 > >>

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
16.10.2018
Torek
Ljubno HS45 

1201804403
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 13 let

SSK Ljubno BTC
VRŠNAK Franc PAVLIČ Drago PAVLIČ Drago GRM David PIRNOVAR Mojmir POVH Ajda KRAMER David
16.10.2018
Torek
Ljubno HS45 

1201804404
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 12 let

SSK Ljubno BTC
VRŠNAK Franc PAVLIČ Drago PAVLIČ Drago GRM David PIRNOVAR Mojmir POVH Ajda KRAMER David
16.10.2018
Torek
Ljubno HS26 

1201805302
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 11 let

SSK Ljubno BTC
VRŠNAK Franc PAVLIČ Drago PAVLIČ Drago GRM David PIRNOVAR Mojmir POVH Ajda KRAMER David
16.10.2018
Torek
Ljubno HS26 

1201890802
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate

Tekma ne šteje
Animacija
RŠK-Deklice do 10 let

SSK Ljubno BTC
VRŠNAK Franc PAVLIČ Drago PAVLIČ Drago GRM David PIRNOVAR Mojmir POVH Ajda KRAMER David
16.10.2018
Torek
Ljubno HS45 

1201804401
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 13 let

SSK Ljubno BTC
VRŠNAK Franc PAVLIČ Drago PAVLIČ Drago GRM David PIRNOVAR Mojmir POVH Ajda KRAMER David
16.10.2018
Torek
Ljubno HS45 

1201804402
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 12 let

SSK Ljubno BTC
VRŠNAK Franc PAVLIČ Drago PAVLIČ Drago GRM David PIRNOVAR Mojmir POVH Ajda KRAMER David
16.10.2018
Torek
Ljubno HS26 

1201805301
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 11 let

SSK Ljubno BTC
VRŠNAK Franc PAVLIČ Drago PAVLIČ Drago GRM David PIRNOVAR Mojmir POVH Ajda KRAMER David
16.10.2018
Torek
Ljubno HS26 

1201890801
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate

Tekma ne šteje
Animacija
RŠK-Dečki do 10 let

SSK Ljubno BTC
VRŠNAK Franc PAVLIČ Drago PAVLIČ Drago GRM David PIRNOVAR Mojmir POVH Ajda KRAMER David
16.10.2018
Torek
Ljubno HS14 

1201890902
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate

Tekma ne šteje
Animacija
RŠK-Cicibanke do 9 let

SSK Ljubno BTC
VRŠNAK Franc PAVLIČ Drago PAVLIČ Drago GRM David PIRNOVAR Mojmir POVH Ajda KRAMER David
16.10.2018
Torek
Ljubno HS14 

1201890901
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate

Tekma ne šteje
Animacija
RŠK-Cicibani do 9 let

SSK Ljubno BTC
VRŠNAK Franc PAVLIČ Drago PAVLIČ Drago GRM David PIRNOVAR Mojmir POVH Ajda KRAMER David
24.10.2018
Sreda
Mostec HS23 

1201891002
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 

Tekma ne šteje
Animacija
RLj-Deklice do 10 let

SSK Ilirija
TEPEŠ Anja            
24.10.2018
Sreda
Mostec HS23 

1201891001
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 

Tekma ne šteje
Animacija
RLj-Dečki do 10 let

SSK Ilirija
TEPEŠ Anja            
24.10.2018
Sreda
Mostec HS14 

1201890602
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 

Tekma ne šteje
Animacija
RLj-Cicibanke do 9 let

SSK Ilirija
TEPEŠ Anja            
24.10.2018
Sreda
Mostec HS14 

1201890601
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 

Tekma ne šteje
Animacija
RLj-Cicibani do 9 let

SSK Ilirija
TEPEŠ Anja            
16.10.2018
Torek
Kranj HS43.5 

1201804303
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Regijski pokal Cockta
RGo-Deklice do 13 let

SK Triglav
HRIBAR Branko MLINAR Andrej MLINAR Andrej SITAR Simon POLJANEC Aleš PAVEC Aleš IGLIČ Martin

Strani: 1 2 3 > >>




 2006-2018 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh