Koledar razpisanih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Organizatorju Smer: Padajoče
 
Dodatna omejitev po:

Skoči na tekmo

1 2 3 > >>

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
25.01.2020
Sobota
Kranj HS109 

2201900901
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
Člani

SK Triglav
TRIPLAT Primož TOVORNIK Uroš TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra
25.01.2020
Sobota
Kranj HS109 

2201900904
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
Članice absolutno

SK Triglav
TRIPLAT Primož TOVORNIK Uroš TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra
25.01.2020
Sobota
Kranj HS109 

2201900903
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
Mladinci do 18 let

SK Triglav
TRIPLAT Primož TOVORNIK Uroš TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra
25.01.2020
Sobota
Kranj HS109 

2201900902
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
Mladinci do 20 let

SK Triglav
TRIPLAT Primož TOVORNIK Uroš TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra
25.01.2020
Sobota
Kranj HS109 NK 

2201901001
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
NK Člani

SK Triglav
TRIPLAT Primož TOVORNIK Uroš TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra
25.01.2020
Sobota
Kranj HS109 NK 

2201901004
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
NK Članice

SK Triglav
TRIPLAT Primož TOVORNIK Uroš TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra
25.01.2020
Sobota
Kranj HS109 NK 

2201901003
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
NK Mladinci do 18 let

SK Triglav
TRIPLAT Primož TOVORNIK Uroš TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra
25.01.2020
Sobota
Kranj HS109 NK 

2201901002
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
NK Mladinci do 20 let

SK Triglav
TRIPLAT Primož TOVORNIK Uroš TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra
26.01.2020
Nedelja
Kranj HS43.5 

2201905001
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
Dečki do 13 let

SK Triglav
ORANIČ Mitja SRŠEN Primož BOGATAJ Matjaž SVETINA Robert PAVLI Franc ŠINKOVEC Anže BRANKOVIČ Anže
26.01.2020
Nedelja
Kranj HS43.5 

2201905002
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
Dečki do 12 let

SK Triglav
ORANIČ Mitja SRŠEN Primož BOGATAJ Matjaž SVETINA Robert PAVLI Franc ŠINKOVEC Anže BRANKOVIČ Anže
26.01.2020
Nedelja
Kranj HS43.5 

2201905004
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
Deklice do 12 let

SK Triglav
ORANIČ Mitja SRŠEN Primož BOGATAJ Matjaž SVETINA Robert PAVLI Franc ŠINKOVEC Anže BRANKOVIČ Anže
26.01.2020
Nedelja
Kranj HS43.5 

2201905003
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

NA SPOREDU
 
Pokal Cockta
Deklice do 13 let

SK Triglav
ORANIČ Mitja SRŠEN Primož BOGATAJ Matjaž SVETINA Robert PAVLI Franc ŠINKOVEC Anže BRANKOVIČ Anže
26.01.2020
Nedelja
Kranj HS43.5 

2201905101
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Državno prvenstvo
NK Dečki do 13 let

SK Triglav
ORANIČ Mitja SRŠEN Primož BOGATAJ Matjaž SVETINA Robert PAVLI Franc ŠINKOVEC Anže BRANKOVIČ Anže
26.01.2020
Nedelja
Kranj HS43.5 

2201905102
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Državno prvenstvo
NK Dečki do 12 let

SK Triglav
ORANIČ Mitja SRŠEN Primož BOGATAJ Matjaž SVETINA Robert PAVLI Franc ŠINKOVEC Anže BRANKOVIČ Anže
26.01.2020
Nedelja
Kranj HS43.5 

2201905103
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

NA SPOREDU
 
Državno prvenstvo
NK Deklice do 13 let

SK Triglav
ORANIČ Mitja SRŠEN Primož BOGATAJ Matjaž SVETINA Robert PAVLI Franc ŠINKOVEC Anže BRANKOVIČ Anže

Strani: 1 2 3 > >>




 2006-2020 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh