Koledar preteklih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Kategorija Smer: Padajoče

Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
 
Dodatna omejitev po:

Skoči na tekmo

1 2 3 4 5 6 > >>

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
04.09.2018
Torek
Velenje HS45 

1201803803
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 13 let

SSK Velenje
KLARIČ Jernej VAČOVNIK Gregor VAČOVNIK Gregor ROBNIK Gorazd BRECL Janez POGRAJC Manja VRŠNAK Franc
16.10.2018
Torek
Ljubno HS45 

1201804403
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 13 let

SSK Ljubno BTC
VRŠNAK Franc ROBNIK Gorazd ROBNIK Gorazd KRAMER David PIRNOVAR Mojmir POVH Ajda GRM David
04.09.2018
Torek
Velenje HS45 

1201803804
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 12 let

SSK Velenje
KLARIČ Jernej VAČOVNIK Gregor VAČOVNIK Gregor ROBNIK Gorazd BRECL Janez POGRAJC Manja VRŠNAK Franc
16.10.2018
Torek
Ljubno HS45 

1201804404
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 12 let

SSK Ljubno BTC
VRŠNAK Franc ROBNIK Gorazd ROBNIK Gorazd KRAMER David PIRNOVAR Mojmir POVH Ajda GRM David
04.09.2018
Torek
Velenje HS22 

1201804702
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 11 let

SSK Velenje
KLARIČ Jernej VAČOVNIK Gregor VAČOVNIK Gregor ROBNIK Gorazd BRECL Janez POGRAJC Manja VRŠNAK Franc
16.10.2018
Torek
Ljubno HS26 

1201805302
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 11 let

SSK Ljubno BTC
VRŠNAK Franc ROBNIK Gorazd ROBNIK Gorazd KRAMER David PIRNOVAR Mojmir POVH Ajda GRM David
04.09.2018
Torek
Velenje HS45 

1201803801
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 13 let

SSK Velenje
KLARIČ Jernej VAČOVNIK Gregor VAČOVNIK Gregor ROBNIK Gorazd BRECL Janez POGRAJC Manja VRŠNAK Franc
16.10.2018
Torek
Ljubno HS45 

1201804401
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 13 let

SSK Ljubno BTC
VRŠNAK Franc ROBNIK Gorazd ROBNIK Gorazd KRAMER David PIRNOVAR Mojmir POVH Ajda GRM David
04.09.2018
Torek
Velenje HS45 

1201803802
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 12 let

SSK Velenje
KLARIČ Jernej VAČOVNIK Gregor VAČOVNIK Gregor ROBNIK Gorazd BRECL Janez POGRAJC Manja VRŠNAK Franc
16.10.2018
Torek
Ljubno HS45 

1201804402
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 12 let

SSK Ljubno BTC
VRŠNAK Franc ROBNIK Gorazd ROBNIK Gorazd KRAMER David PIRNOVAR Mojmir POVH Ajda GRM David
04.09.2018
Torek
Velenje HS22 

1201804701
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 11 let

SSK Velenje
KLARIČ Jernej VAČOVNIK Gregor VAČOVNIK Gregor ROBNIK Gorazd BRECL Janez POGRAJC Manja VRŠNAK Franc
16.10.2018
Torek
Ljubno HS26 

1201805301
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 11 let

SSK Ljubno BTC
VRŠNAK Franc ROBNIK Gorazd ROBNIK Gorazd KRAMER David PIRNOVAR Mojmir POVH Ajda GRM David
04.09.2018
Torek
Gunclje HS37 

1201803603
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 13 let

SD Dolomiti
PEČNIK Dušan MLINAR Bogdan MLINAR Bogdan GOSTIŠA Matjaž MIHELČIČ Gregor LOGAR Uroš PEKLAJ Uroš
07.11.2018
Sreda
Mostec HS38 

1201804203
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 13 let

SSK Ilirija
TEPEŠ Anja GOSTIŠA Samo GOSTIŠA Samo KERŽAN Blaž VELIKONJA Radislava JEGLIČ Robert ROGELJ Matic
04.09.2018
Torek
Gunclje HS37 

1201803604
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 12 let

SD Dolomiti
PEČNIK Dušan MLINAR Bogdan MLINAR Bogdan GOSTIŠA Matjaž MIHELČIČ Gregor LOGAR Uroš PEKLAJ Uroš

Strani: 1 2 3 4 5 6 > >>




 2006-2018 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh