Koledar preteklih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Kodi Smer: Padajoče

Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
 

Skoči na tekmo

1 2 3 4 5 6 > >>

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
08.06.2019
Sobota
Mostec HS62 

1201983304
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu

Tekma ne šteje
Revija skokov 2019
Mladinci do 20 let

SSK Ilirija
SEVER Miha   BOGATAJ Matjaž RUS Tomaž SEVER Miha    
08.06.2019
Sobota
Mostec HS62 

1201983303
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu

Tekma ne šteje
Revija skokov 2019
Mladinke do 18 let

SSK Ilirija
SEVER Miha   BOGATAJ Matjaž RUS Tomaž SEVER Miha    
08.06.2019
Sobota
Mostec HS62 

1201983302
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu

Tekma ne šteje
Revija skokov 2019
Mladinci do 18 let

SSK Ilirija
SEVER Miha   BOGATAJ Matjaž RUS Tomaž SEVER Miha    
08.06.2019
Sobota
Mostec HS62 

1201983301
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu

Tekma ne šteje
Revija skokov 2019
Mladinci do 16 let

SSK Ilirija
SEVER Miha   BOGATAJ Matjaž RUS Tomaž SEVER Miha    
17.09.2019
Torek
Vizore HS28 

1201904602
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 11 let

SD Vizore
TOVORNIK Uroš   RAZPOTNIK Boštjan BRECL Janez LACKOVIČ Janez VAČOVNIK Gregor ZAKELŠEK Aleš
17.09.2019
Torek
Vizore HS28 

1201904601
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Čakanje na rezultate
Regijski pokal Cockta
RŠK-Dečki do 11 let

SD Vizore
TOVORNIK Uroš   RAZPOTNIK Boštjan BRECL Janez LACKOVIČ Janez VAČOVNIK Gregor ZAKELŠEK Aleš
17.09.2019
Torek
Kranj HS21 

1201904502
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Deklice do 11 let

SK Triglav
ISKRA Branko MEŽNAR Mitja PAVEC Aleš ANŽIČ Sandi DOLENC Milan KADIVEC Jože DOVŽAN Matjaž
17.09.2019
Torek
Kranj HS21 

1201904501
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Dečki do 11 let

SK Triglav
ISKRA Branko MEŽNAR Mitja PAVEC Aleš ANŽIČ Sandi DOLENC Milan KADIVEC Jože DOVŽAN Matjaž
17.09.2019
Torek
Gunclje HS25 

1201904402
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Deklice do 11 let

SD Dolomiti
VELIKONJA Mitja   BARUT Damjan KERŽAN Blaž RUS Tomaž LOGAR Uroš PEKLAJ Uroš
17.09.2019
Torek
Gunclje HS25 

1201904401
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RLj-Dečki do 11 let

SD Dolomiti
VELIKONJA Mitja   BARUT Damjan KERŽAN Blaž RUS Tomaž LOGAR Uroš PEKLAJ Uroš
08.09.2019
Nedelja
Mostec HS23 

1201904304
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Deklice do 11 let

SSK Ilirija
VELIKONJA Mitja ŠINKOVEC Anže ŠINKOVEC Anže KRAŠNA Dušan MIHELČIČ Anže SUZIČ Zlatko RUS Tomaž
08.09.2019
Nedelja
Mostec HS23 

1201904303
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Dečki do 11 let

...
VELIKONJA Mitja ŠINKOVEC Anže ŠINKOVEC Anže KRAŠNA Dušan MIHELČIČ Anže SUZIČ Zlatko RUS Tomaž
08.09.2019
Nedelja
Mostec HS23 

1201904302
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
NK Deklice do 11 let

SSK Ilirija
VELIKONJA Mitja ŠINKOVEC Anže ŠINKOVEC Anže KRAŠNA Dušan MIHELČIČ Anže SUZIČ Zlatko RUS Tomaž
08.09.2019
Nedelja
Mostec HS23 

1201904301
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
NK Dečki do 11 let

SSK Ilirija
VELIKONJA Mitja ŠINKOVEC Anže ŠINKOVEC Anže KRAŠNA Dušan MIHELČIČ Anže SUZIČ Zlatko RUS Tomaž
17.09.2019
Torek
Vizore HS37 

1201903604
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RŠK-Deklice do 12 let

SD Vizore
TOVORNIK Uroš   KRAMER David BRECL Janez PIRNOVAR Mojmir VAČOVNIK Gregor ZAKELŠEK Aleš

Strani: 1 2 3 4 5 6 > >>




 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh