Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201003203
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: Dečki do 12 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Ljubno BTC 
Datum: 09.10.2010
Trajanje: začetek: 10:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Ljubno HS45

K točka: 40 Točk za meter: 3.2

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  PREVC Domen 
SK Triglav
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
40.00 m18.518.518.518.018.00.060.0115.0
40.50 m18.518.518.518.018.50.061.6117.1
232.1  200 
2.  ZAJC Timi 
SD Vizore
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
38.50 m17.517.517.517.017.00.055.2107.2
39.00 m18.018.018.017.517.50.056.8110.3
217.5  160 
3.  OSTERC Aljaž 
SSK Velenje
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
35.50 m16.516.015.516.016.50.045.694.1
37.00 m17.017.017.017.017.00.050.4101.4
195.5  120 
4.  LESNIK Kristjan 
SK Triglav
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
36.50 m13.012.013.012.011.00.048.885.8
38.00 m17.518.018.018.018.00.053.6107.6
193.4  100 
5.  SUŠNIK Jošt 
SK Triglav
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
35.50 m17.016.516.516.517.00.045.695.6
36.00 m17.017.017.016.516.00.047.297.7
193.3  90 
6.  JOVIČ Žiga 
SK Triglav
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
34.50 m16.516.516.016.015.50.042.490.9
36.50 m17.017.016.516.516.50.048.898.8
189.7  80 
7.  POGAČNIK Jure 
NSK Tržič - FMG
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
34.50 m16.516.516.516.016.00.042.491.4
34.50 m16.516.516.516.516.50.042.491.9
183.3  72 
8.  KOROŠEC David 
SSK Mengeš
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
34.50 m16.516.516.016.017.00.042.491.4
33.50 m16.016.016.016.016.00.039.287.2
178.6  64 
9.  JELEN Rok 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
34.50 m16.016.015.516.016.00.042.490.4
34.50 m15.515.514.515.015.00.042.487.9
178.3  58 
10.  MALOVRH Matevž 
NSK Tržič - FMG
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
34.00 m16.516.516.516.016.00.040.889.8
33.50 m16.016.016.516.016.00.039.287.2
177.0  52 
11.  JELEN Ožbej 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
33.50 m16.516.516.516.015.50.039.288.2
33.50 m16.016.016.016.015.50.039.287.2
175.4  48 
12.  BOMBEK Jan 
SD Vizore
2001
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
34.00 m16.516.516.016.016.00.040.889.3
34.00 m15.015.015.015.515.00.040.885.8
175.1  44 
13.  BIČEK Nejc 
SSD Stol
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
34.00 m16.016.015.015.515.50.040.887.8
33.00 m16.016.015.516.016.00.037.685.6
173.4  40 
14.  ZAGOMILŠEK Sven 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
32.50 m16.016.015.516.516.50.036.084.5
33.50 m16.516.516.016.016.00.039.287.7
172.2  36 
15.  BRECL Gašper 
SSK Velenje
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
31.50 m16.016.016.016.016.50.032.880.8
33.50 m16.516.516.016.517.00.039.288.7
169.5  32 
16.  ISTENIČ David 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
32.00 m15.015.014.515.515.00.034.479.4
34.50 m15.015.014.515.515.50.042.487.9
167.3  30 
17.  PODOBNIK Benjamin 
SSK Ilirija
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
33.00 m14.515.015.515.515.50.037.683.6
32.50 m14.514.514.015.014.50.036.079.5
163.1  28 
18.  KOS Lovro 
SK Termit - Moravče
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
32.00 m15.516.015.515.516.00.034.481.4
32.50 m14.514.515.015.015.00.036.080.5
161.9  26 
19.  JURIČ Matej 
SSK Logatec
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
33.00 m15.515.515.015.515.50.037.684.1
31.00 m15.515.515.015.516.00.031.277.7
161.8  24 
20.  PLAHUTA Aljaž 
SSK Bohinj
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
30.50 m16.016.016.016.016.00.029.677.6
32.50 m16.016.016.016.016.00.036.084.0
161.6  22 
21.  IVANOV Mark 
SSK Ilirija
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
33.00 m15.015.015.015.516.00.037.683.1
30.50 m15.515.515.516.016.00.029.676.6
159.7  20 
22.  SRŠEN Gašper 
SSK Ilirija
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
29.00 m15.515.516.014.014.50.024.870.3
30.50 m16.016.016.015.516.00.029.677.6
147.9  18 
23.  SEVER Štefan 
SSD Stol
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
30.50 m15.015.515.014.014.00.029.673.6
29.50 m14.514.514.514.014.00.026.469.4
143.0  16 
24.  LIHTENEGER Marsel 
SSK Ljubno BTC
2001
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
28.00 m14.514.514.514.014.50.021.665.1
31.00 m15.015.014.515.015.00.031.276.2
141.3  14 
25.  PIKELJ Denis 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
28.50 m14.514.515.014.515.00.023.267.2
28.50 m15.014.514.515.015.00.023.267.7
134.9  12 
26.  VODUŠEK Lovro 
SD Vizore
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
29.00 m14.514.515.014.014.50.024.868.3
28.50 m14.514.514.013.514.50.023.266.2
134.5  10 
27.  IGLIČ Martin 
SK Triglav
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
28.00 m14.514.514.514.014.50.021.665.1
27.50 m15.515.515.515.515.50.020.066.5
131.6 
28.  NERAT Aljaž 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
28.00 m14.013.512.513.514.00.021.662.6
28.00 m14.013.513.513.513.00.021.662.1
124.7 
29.  ROBNIK Luka 
SD Vizore
2001
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
27.00 m13.013.012.513.514.00.018.457.9
26.50 m14.014.014.514.014.00.016.858.8
116.7 
30.  BREZOVNIK Medard 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
29.00 m13.513.513.013.013.00.024.864.3
29.00 m8.07.58.08.07.00.024.848.3
112.6 
31.  STAJNER Rožle 
SSK Ljubno BTC
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
25.00 m13.013.013.012.012.00.012.050.0
27.00 m14.514.014.013.013.00.018.459.4
109.4 
32.  MASTNAK Martin 
SD Vizore
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
23.50 m13.013.013.013.012.00.07.246.2
22.00 m13.013.013.013.013.00.02.441.4
87.6 
33.  ŠKOF David 
SSK Ilirija
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
23.00 m13.013.013.013.513.50.05.645.1
22.00 m13.013.013.513.013.00.02.441.4
86.5 
34.  BRADEŠKO Jaka 
SSK Ilirija
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
21.00 m5.06.57.05.05.00.0-0.815.7
27.50 m13.514.014.014.514.50.020.062.5
78.2 
35.  ŠVERC Nejc 
SSK Mislinja
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
22.50 m13.013.013.513.012.50.04.043.0
19.00 m13.013.013.013.513.50.0-7.232.3
75.3 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh