Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 2201005201
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: Dečki do 11 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: NSK Tržič - FMG 
Datum: 12.02.2011
Trajanje: začetek: 11:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Sebenje HS27

K točka: 25 Točk za meter: 4.4

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  TOPORIŠ Nejc 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
24.50 m17.017.017.017.017.00.057.8108.8
25.00 m17.517.517.517.517.50.060.0112.5
221.3  200 
2.  KOTNIK Jaka 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
25.00 m17.517.517.518.017.50.060.0112.5
24.00 m17.017.517.517.517.50.055.6108.1
220.6  160 
3.  ZAGOMILŠEK Sven 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
24.50 m17.517.517.517.517.50.057.8110.3
22.50 m17.517.017.017.017.00.049.0100.0
210.3  120 
4.  ZAJC Timi 
SD Vizore
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
23.50 m17.017.017.017.017.00.053.4104.4
22.50 m17.517.517.017.017.00.049.0100.5
204.9  100 
5.  JELEN Rok 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
23.00 m17.017.017.017.017.00.051.2102.2
21.00 m17.017.017.017.017.00.042.493.4
195.6  90 
6.  JELEN Ožbej 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
22.00 m17.016.517.016.516.50.046.896.8
22.00 m17.017.017.017.017.00.046.897.8
194.6  80 
7.  REBOLJ Nik 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
22.00 m16.517.017.017.017.00.046.897.8
21.50 m17.017.016.517.017.00.044.695.6
193.4  72 
8.  KOŠIR Tjaž 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
22.00 m17.016.516.516.516.50.046.896.3
21.00 m17.017.017.017.017.00.042.493.4
189.7  64 
9.  PODOBNIK Benjamin 
SSK Ilirija
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
23.00 m16.016.015.516.016.00.051.299.2
20.50 m16.516.016.016.516.00.040.288.7
187.9  58 
10.  ISTENIČ David 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
22.00 m16.517.016.517.016.50.046.896.8
20.00 m16.516.516.016.016.00.038.086.5
183.3  52 
11.  NERAT Aljaž 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
22.00 m14.515.015.015.015.50.046.891.8
20.50 m16.016.016.016.016.00.040.288.2
180.0  48 
12.  RUPAR Miha 
SSK Žiri
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
20.50 m15.516.016.016.015.50.040.287.7
21.00 m16.016.016.016.516.00.042.490.4
178.1  44 
13.  PIKELJ Denis 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
21.50 m16.016.016.016.016.00.044.692.6
19.50 m16.016.015.515.516.00.035.883.3
175.9  40 
14.  RAZINGAR Martin 
ND Rateče Planica
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
22.00 m15.515.515.515.515.50.046.893.3
20.00 m14.014.514.514.514.50.038.081.5
174.8  36 
15.  POLAJNAR Gašper 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
22.50 m9.58.07.58.010.00.049.074.5
21.00 m17.016.516.516.516.50.042.491.9
166.4  32 
16.  JOVAN Tomi 
SK Zagorje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
19.50 m14.515.015.015.015.00.035.880.8
20.00 m15.516.016.016.015.50.038.085.5
166.3  30 
17.  VODUŠEK Lovro 
SD Vizore
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
19.50 m16.016.016.016.016.00.035.883.8
19.00 m16.016.016.016.016.00.033.681.6
165.4  28 
18.  VOZELJ Matej 
SK Zagorje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
19.50 m15.015.515.515.515.50.035.882.3
19.00 m14.514.515.014.514.50.033.677.1
159.4  26 
19.  KNAUS Nik 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
20.00 m15.014.515.014.514.50.038.082.0
17.00 m15.516.516.016.516.50.024.873.8
155.8  24 
20.  MASTNAK Martin 
SD Vizore
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
19.50 m14.014.514.014.514.50.035.878.8
19.00 m14.013.514.514.014.00.033.675.6
154.4  22 
21.  TRPIN Žan 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
18.00 m13.013.513.513.513.50.029.269.7
18.50 m15.015.014.014.514.00.031.474.9
144.6  20 
22.  PRESTERL David 
NSK Tržič - FMG
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
20.00 m14.515.014.515.515.50.038.083.0
16.00 m12.513.014.514.014.00.020.461.4
144.4  18 
23.  KRISPER David 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
19.50 m14.013.514.013.512.50.035.876.8
17.50 m13.013.013.513.013.50.027.066.5
143.3  16 
24.  BREZOVNIK Medard 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
22.50 m16.516.016.016.016.00.049.097.0
16.50 m7.06.06.06.06.00.022.640.6
137.6  14 
25.  PETEK Vid 
SSD Stol
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
19.00 m15.014.515.014.514.00.033.677.6
14.50 m12.012.012.512.012.00.013.849.8
127.4  12 
26.  LEBAR Matic 
SSK Sam Ihan
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
17.50 m13.513.013.013.012.50.027.066.0
15.50 m12.512.012.512.014.00.018.255.2
121.2  10 
27.  MAJCEN Nejc 
SSK Mengeš
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
17.50 m12.513.013.013.513.00.027.066.0
15.00 m12.512.512.512.513.00.016.053.5
119.5 
28.  PRESTERL Domen 
NSK Tržič - FMG
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
16.50 m13.513.513.513.513.50.022.663.1
14.50 m13.013.013.013.513.00.013.852.8
115.9 
29.  ALBREHT Žak 
SSK Žiri
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
14.50 m12.012.013.012.512.50.013.850.8
15.00 m13.012.513.012.512.50.016.054.0
104.8 
30.  CERAR Primož 
SSK Mengeš
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
14.00 m12.012.012.012.512.00.011.647.6
12.50 m12.012.012.012.012.00.05.041.0
88.6 




 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh