Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201203901
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: NK Dečki do 13 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SK Triglav 
Datum: 17.10.2012
Trajanje: začetek: 17:10:00 konec: 17:31:00
Skakalnica: Kranj HS43.5

K točka: 40 Točk za meter: 3.2

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  JELEN Rok 
SSK Velenje
2000 116.6  0:00:21.0  0:11:24.0  0:11:03.0  00:00.0  200 
2.  ZAGOMILŠEK Sven 
SSK Velenje
2000 107.7  0:00:45.0  0:11:25.0  0:10:40.0  00:01.0  160 
3.  JELEN Ožbej 
SSK Velenje
2000 118.8  0:00:15.0  0:11:41.0  0:11:26.0  00:17.0  120 
4.  ZAJC Timi 
SD Vizore
2000 124.5  0:00:00.0  0:11:43.0  0:11:43.0  00:19.0  100 
5.  BOMBEK Jan 
SSK Velenje
2001 112.0  0:00:34.0  0:12:05.0  0:11:31.0  00:41.0  90 
6.  KOTNIK Jaka 
SK Triglav
2000 105.6  0:00:51.0  0:12:36.0  0:11:45.0  01:12.0  80 
7.  ROBNIK Luka 
SD Vizore
2001 108.7  0:00:43.0  0:13:24.0  0:12:41.0  02:00.0  72 
8.  POLAJNAR Gašper 
SK Triglav
2000 97.2  17  0:01:14.0  0:14:05.0  0:12:51.0  02:41.0  64 
9.  DRINOVEC Maja 
NSK Tržič - FMG
2001 85.7  23  0:01:45.0  0:14:25.0  0:12:40.0  03:01.0  58 
10.  TOPORIŠ Nejc 
SK Triglav
2000 114.0  0:00:28.0  0:14:41.0  0:14:13.0  17  03:17.0  52 
11.  KOŠIR Tjaž 
SK Triglav
2000 109.4  0:00:41.0  0:14:50.0  0:14:09.0  16  03:26.0  48 
12.  REBOLJ Nik 
SK Triglav
2000 99.8  13  0:01:07.0  0:15:05.0  0:13:58.0  13  03:41.0  44 
13.  AČKO Primož 
SSK Šmartno na Pohorju
2001 99.3  15  0:01:08.0  0:15:08.0  0:14:00.0  15  03:44.0  40 
14.  BRECL Jerneja 
SSK Velenje
2001 89.9  21  0:01:34.0  0:15:16.0  0:13:42.0  12  03:52.0  36 
15.  HAFNAR Mark 
SK Triglav
2002 102.1  12  0:01:01.0  0:15:29.0  0:14:28.0  19  04:05.0  32 
16.  MARKUTA Katja 
SK Triglav
2001 90.4  18  0:01:32.0  0:15:30.0  0:13:58.0  14  04:06.0  30 
17.  JEKOVEC Kristjan 
NSK Tržič - FMG
2001 104.7  10  0:00:53.0  0:15:32.0  0:14:39.0  21  04:08.0  28 
18.  PIKELJ Denis 
SSK Velenje
2000 98.3  16  0:01:11.0  0:15:42.0  0:14:31.0  20  04:18.0  26 
19.  MASTNAK Martin 
SD Vizore
2000 75.1  24  0:02:14.0  0:15:45.0  0:13:31.0  10  04:21.0  24 
20.  PRESTERL David 
NSK Tržič - FMG
2000 104.6  11  0:00:54.0  0:16:14.0  0:15:20.0  24  04:50.0  22 
21.  AČKO Sandi 
SSK Šmartno na Pohorju
2002 99.3  14  0:01:08.0  0:16:15.0  0:15:07.0  22  04:51.0  20 
22.  VRČKOVNIK Lan 
SSK Velenje
2003 64.1  33  0:02:44.0  0:16:17.0  0:13:33.0  11  04:53.0  18 
23.  REMIC Urban 
SK Triglav
2000 71.0  29  0:02:25.0  0:16:45.0  0:14:20.0  18  05:21.0  16 
24.  TRILLER Jaka 
SK Triglav
2001 74.2  25  0:02:17.0  0:17:24.0  0:15:07.0  23  06:00.0  14 
25.  POTOČAN Blaž 
SD Vizore
2001 89.9  20  0:01:34.0  0:17:47.0  0:16:13.0  27  06:23.0  12 
26.  SLAMEK Pia 
SSK Velenje
2002 73.4  27  0:02:19.0  0:18:21.0  0:16:02.0  26  06:57.0  10 
27.  MASTNAK Špela 
SD Vizore
2003 66.7  31  0:02:37.0  0:18:35.0  0:15:58.0  25  07:11.0 
28.  URBANIJA ČOŽ Kaja 
SD Vizore
2001 73.6  26  0:02:18.0  0:18:36.0  0:16:18.0  28  07:12.0 
29.  MUHEDINOVIČ Jaka 
SK Zagorje
2001 90.3  19  0:01:33.0  0:18:40.0  0:17:07.0  29  07:16.0 
30.  VRBEK Uroš 
SSK Šmartno na Pohorju
2003 58.8  34  0:02:59.0  0:20:23.0  0:17:24.0  30  08:59.0 
31.  VERBIČ Silva 
SK Triglav
2002 64.6  32  0:02:43.0  0:20:24.0  0:17:41.0  31  09:00.0 




 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh