Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 2201203101
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: NK Dečki do 15 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Logatec 
Datum: 10.02.2013
Trajanje: začetek: 10:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Logatec HS53

K točka: 50 Točk za meter: 2.8

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  OSTERC Aljaž 
SSK Velenje
1999 125.2  0:00:00.0  0:12:28.25  0:12:28.25  00:00.0  200 
  PREVC Domen 
SK Triglav
1999 125.2  0:00:00.0  0:13:01.33  0:13:01.33  00:33.8  160 
3.  KLINC Urban 
SSK Šmartno na Pohorju
1998 113.9  0:00:45.0  0:13:26.62  0:12:41.62  00:58.37  120 
4.  JELEN Ožbej 
SSK Velenje
2000 121.0  0:00:16.0  0:13:46.63  0:13:30.63  01:18.38  100 
5.  MATKO Jaka 
SSK Logatec
1998 105.3  10  0:01:19.0  0:14:05.9  0:12:46.9  01:36.84  90 
6.  KUS Jan 
SSK Ilirija
1998 118.1  0:00:28.0  0:14:11.98  0:13:43.98  10  01:43.73  80 
7.  BRECL Gašper 
SSK Velenje
1999 98.3  16  0:01:47.0  0:14:44.28  0:12:57.28  02:16.3  72 
8.  JELEN Rok 
SSK Velenje
2000 98.8  13  0:01:45.0  0:15:21.87  0:13:36.87  02:53.62  64 
9.  ULAGA Nejc 
SSK Ilirija
1998 112.4  0:00:51.0  0:15:28.63  0:14:37.63  15  03:00.38  58 
10.  IGLIČ Martin 
SK Triglav
1999 90.5  24  0:02:18.0  0:15:33.26  0:13:15.26  03:05.1  52 
11.  POLJANC Miha 
NSK Tržič - FMG
1998 112.5  0:00:50.0  0:15:36.45  0:14:46.45  17  03:08.20  48 
12.  POGAČNIK Jure 
NSK Tržič - FMG
1999 98.4  15  0:01:47.0  0:16:13.64  0:14:26.64  11  03:45.39  44 
13.  SUŠNIK Jošt 
SK Triglav
1999 98.7  14  0:01:46.0  0:16:31.74  0:14:45.74  16  04:03.49  40 
14.  KOTNIK Jaka 
SK Triglav
2000 94.2  21  0:02:04.0  0:16:39.84  0:14:35.84  13  04:11.59  36 
15.  PAVLIČ Blaž 
SSK Mislinja
1998 94.0  23  0:02:04.0  0:16:40.66  0:14:36.66  14  04:12.41  32 
16.  ZUPAN Miha 
SK Triglav
1998 78.4  30  0:03:07.0  0:16:48.4  0:13:41.4  04:19.79  30 
17.  MLINŠEK Tomaž 
SSK Mislinja
1998 88.4  25  0:02:27.0  0:16:55.34  0:14:28.34  12  04:27.9  28 
  KNAUS Nik 
SSK Logatec
2000 88.4  26  0:02:27.0  0:17:18.43  0:14:51.43  18  04:50.18  26 
19.  JESIH Jaka 
SK Zagorje
1998 97.3  17  0:01:51.0  0:17:38.35  0:15:47.35  20  05:10.10  24 
20.  KOROŠEC David 
SK Triglav
1999 101.6  11  0:01:34.0  0:17:40.74  0:16:06.74  22  05:12.49  22 
21.  BOMBEK Jan 
SSK Velenje
2001 96.4  18  0:01:55.0  0:17:43.15  0:15:48.15  21  05:14.90  20 
22.  ZAGOMILŠEK Sven 
SSK Velenje
2000 87.0  27  0:02:32.0  0:17:47.53  0:15:15.53  19  05:19.28  18 
23.  ŠEN Gregor 
SSK Logatec
1998 105.4  0:01:19.0  0:17:51.7  0:16:32.7  24  05:22.82  16 
24.  AČKO Primož 
SSK Šmartno na Pohorju
2001 95.4  20  0:01:59.0  0:18:59.26  0:17:00.26  26  06:31.1  14 
25.  KRISPER David 
SSK Logatec
2000 94.0  22  0:02:04.0  0:19:12.8  0:17:08.8  27  06:43.83  12 
26.  PIKELJ Denis 
SSK Velenje
2000 86.0  29  0:02:36.0  0:19:13.61  0:16:37.61  25  06:45.36  10 
27.  TRPIN Žan 
SSK Logatec
2000 77.2  31  0:03:12.0  0:19:21.65  0:16:09.65  23  06:53.40 
28.  VITEZ Patrik 
SSK Velenje
1998 95.4  19  0:01:59.0  0:21:11.16  0:19:12.16  28  08:42.91 
29.  ŽNIDARŠIČ Jernej 
SSK Logatec
1999 86.4  28  0:02:35.0  0:21:47.75  0:19:12.75  29  09:19.50 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh