Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201303001
Naziv: Pokal Cockta
Kategorija: NK Dečki do 13 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Norica Žiri 
Datum: 15.09.2013
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 13:30:00
Skakalnica: Žiri HS40

K točka: 35 Točk za meter: 3.6

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  BOMBEK Jan 
SSK Velenje
2001 112.6  0:00:14.0  0:08:55.0  0:08:41.0  00:00.0  100 
2.  ROBNIK Luka 
SD Vizore
2001 113.3  0:00:12.0  0:09:21.0  0:09:09.0  00:26.0  80 
3.  AČKO Primož 
SSK Šmartno na Pohorju
2001 114.1  0:00:10.0  0:09:23.0  0:09:13.0  00:28.0  60 
4.  BRECL Jerneja 
SSK Velenje
2001 113.6  0:00:11.0  0:09:24.0  0:09:13.0  00:29.0  50 
5.  DRINOVEC Maja 
NSK Tržič - FMG
2001 101.8  17  0:00:43.0  0:09:48.0  0:09:05.0  00:53.0  45 
6.  HAFNAR Mark 
SK Triglav
2002 104.9  15  0:00:35.0  0:10:25.0  0:09:50.0  01:30.0  40 
7.  STANONIK Erazem 
SSK Norica Žiri
2002 109.5  0:00:22.0  0:10:48.0  0:10:26.0  10  01:53.0  36 
8.  POTOČAN Blaž 
SD Vizore
2001 103.8  16  0:00:38.0  0:10:52.0  0:10:14.0  01:57.0  32 
9.  SUZIČ Damjan 
SSK Ilirija
2001 117.9  0:00:00.0  0:10:55.0  0:10:55.0  15  02:00.0  29 
10.  TRPIN Tim 
SSK Logatec
2002 105.6  14  0:00:33.0  0:10:56.0  0:10:23.0  02:01.0  26 
11.  OBLAK Rok 
SSK Norica Žiri
2001 117.0  0:00:02.0  0:10:58.0  0:10:56.0  16  02:03.0  24 
12.  VRČKOVNIK Lan 
SSK Velenje
2003 90.0  28  0:01:16.0  0:11:10.0  0:09:54.0  02:15.0  22 
13.  URBANIJA ČOŽ Kaja 
SD Vizore
2001 111.0  0:00:18.0  0:11:27.0  0:11:09.0  17  02:32.0  20 
14.  MARKUTA Katja 
SK Triglav
2001 97.2  23  0:00:56.0  0:11:28.0  0:10:32.0  11  02:33.0  18 
  AČKO Sandi 
SSK Šmartno na Pohorju
2002 97.2  22  0:00:56.0  0:11:29.0  0:10:33.0  12  02:34.0  16 
16.  MUHIČ Aleks 
SD Dolomiti
2002 107.4  12  0:00:28.0  0:11:42.0  0:11:14.0  19  02:47.0  15 
17.  JEKOVEC Miha 
NSK Tržič - FMG
2001 97.7  21  0:00:55.0  0:11:47.0  0:10:52.0  14  02:52.0  14 
18.  ERJAVEC Nace 
SSK Norica Žiri
2002 107.7  11  0:00:27.0  0:11:51.0  0:11:24.0  21  02:56.0  13 
19.  ZELNIK Matija 
SK Triglav
2004 84.5  33  0:01:31.0  0:12:12.0  0:10:41.0  13  03:17.0  12 
20.  SLAMEK Pia 
SSK Velenje
2002 101.1  18  0:00:45.0  0:12:19.0  0:11:34.0  22  03:24.0  11 
21.  IVANOV Gal 
SSK Ilirija
2002 89.5  29  0:01:17.0  0:12:32.0  0:11:15.0  20  03:37.0  10 
22.  TRILLER Jaka 
SK Triglav
2001 80.8  37  0:01:41.0  0:12:52.0  0:11:11.0  18  03:57.0 
23.  JEKOVEC Kristjan 
NSK Tržič - FMG
2001 109.2  0:00:23.0  0:12:56.0  0:12:33.0  26  04:01.0 
24.  JOVANOVIČ Uroš 
SSK Ilirija
2002 82.1  35  0:01:37.0  0:13:18.0  0:11:41.0  23  04:23.0 
25.  MERŠE Andrej 
SD Dolomiti
2002 82.3  34  0:01:37.0  0:13:20.0  0:11:43.0  24  04:25.0 
26.  BARAS Boštjan 
SSK Ilirija
2001 108.2  10  0:00:26.0  0:13:25.0  0:12:59.0  31  04:30.0 
27.  STRŽINAR Marcel 
SSK Norica Žiri
2002 100.5  20  0:00:47.0  0:13:42.0  0:12:55.0  30  04:47.0 
  ŠUBIC Adam 
SD Dolomiti
2002 100.5  19  0:00:47.0  0:13:49.0  0:13:02.0  32  04:54.0 
29.  BARBA Matija 
SD Dolomiti
2001 88.4  30  0:01:20.0  0:14:02.0  0:12:42.0  29  05:07.0 
30.  HAFNER Gal 
SK Triglav
2002 72.7  40  0:02:03.0  0:14:09.0  0:12:06.0  25  05:14.0 
31.  SEVER Aljaž 
SK Triglav
2004 61.4  45  0:02:34.0  0:18:40.0  0:16:06.0  41  09:45.0 
32.  BUBULJ Luka 
SK Triglav
2004 63.5  43  0:02:28.0  0:18:39.0  0:16:11.0  42  09:44.0 
33.  MARKUTA Domen 
SK Triglav
2004 53.3  46  0:02:56.0  0:16:24.0  0:13:28.0  35  07:29.0 
34.  RESNIK Žan 
SK Triglav
2003 61.6  44  0:02:33.0  0:16:18.0  0:13:45.0  37  07:23.0 
35.  MEGUŠAR Jakob 
SK Triglav
2003 64.0  42  0:02:27.0  0:15:59.0  0:13:32.0  36  07:04.0 
36.  ŠKOF Nik 
SSK Ilirija
2002 94.6  25  0:01:03.0  0:15:44.0  0:14:41.0  40  06:49.0 
37.  JEGLIČ Timotej 
SSK Ilirija
2002 79.0  38  0:01:46.0  0:15:43.0  0:13:57.0  38  06:48.0 
38.  MUHIČ David 
SD Dolomiti
2002 96.9  24  0:00:57.0  0:15:08.0  0:14:11.0  39  06:13.0 
39.  VERBIČ Silva 
SK Triglav
2002 71.6  41  0:02:06.0  0:14:40.0  0:12:34.0  27  05:45.0 
40.  BATISTIČ Bor 
SK Triglav
2002 88.2  31  0:01:21.0  0:14:33.0  0:13:12.0  34  05:38.0 
41.  TEPEŠ Jon 
SD Dolomiti
2002 87.2  32  0:01:23.0  0:14:30.0  0:13:07.0  33  05:35.0 
42.  SEDEJ Žan 
SSK Norica Žiri
2001 81.9  36  0:01:38.0  0:14:15.0  0:12:37.0  28  05:20.0 
43.  NOVOTNY Jan 
SSK Ilirija
2001 73.4  39  0:02:01.0  0:20:09.0  0:18:08.0  43  11:14.0 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh