Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201303701
Naziv: Državno prvensrvo
Kategorija: NK Dečki do 13 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: NSK Tržič - FMG 
Datum: 06.10.2013
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 13:00:00
Skakalnica: Sebenje HS39

K točka: 35 Točk za meter: 3.6

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  BOMBEK Jan 
SSK Velenje
2001 105.6  15  0:00:51.0  0:11:45.0  0:10:54.0  00:00.0  200 
  DRINOVEC Maja 
NSK Tržič - FMG
2001 105.6  22  0:00:50.0  0:12:06.0  0:11:16.0  00:21.0  160 
3.  HAFNAR Mark 
SK Triglav
2002 117.1  0:00:19.0  0:12:16.0  0:11:57.0  00:31.0  120 
4.  BRECL Jerneja 
SSK Velenje
2001 116.1  0:00:22.0  0:12:27.0  0:12:05.0  00:42.0  100 
5.  ROBNIK Luka 
SD Vizore
2001 101.3  18  0:01:02.0  0:12:28.0  0:11:26.0  00:43.0  90 
6.  AČKO Primož 
SSK Šmartno na Pohorju
2001 108.7  10  0:00:42.0  0:12:31.0  0:11:49.0  00:46.0  80 
7.  SUZIČ Damjan 
SSK Ilirija
2001 117.6  0:00:18.0  0:13:02.0  0:12:44.0  11  01:17.0  72 
8.  POTOČAN Blaž 
SD Vizore
2001 113.0  16  0:00:30.0  0:13:05.0  0:12:35.0  01:20.0  64 
9.  MUHIČ David 
SD Dolomiti
2002 106.4  14  0:00:48.0  0:13:08.0  0:12:20.0  01:23.0  58 
10.  URBANIJA ČOŽ Kaja 
SD Vizore
2001 114.3  0:00:27.0  0:13:27.0  0:13:00.0  15  01:42.0  52 
11.  VRČKOVNIK Lan 
SSK Velenje
2003 85.7  41  0:01:45.0  0:13:28.0  0:11:43.0  01:43.0  48 
12.  OBLAK Rok 
SSK Norica Žiri
2001 124.3  0:00:00.0  0:13:30.0  0:13:30.0  17  01:45.0  44 
13.  AČKO Sandi 
SSK Šmartno na Pohorju
2002 105.1  13  0:00:52.0  0:13:39.0  0:12:47.0  13  01:54.0  40 
14.  MARKUTA Katja 
SK Triglav
2001 100.2  20  0:01:05.0  0:13:42.0  0:12:37.0  10  01:57.0  36 
15.  TRPIN Tim 
SSK Logatec
2002 110.2  12  0:00:38.0  0:13:47.0  0:13:09.0  16  02:02.0  32 
16.  STANONIK Erazem 
SSK Norica Žiri
2002 105.6  23  0:00:51.0  0:13:48.0  0:12:57.0  14  02:03.0  30 
17.  JEKOVEC Kristjan 
NSK Tržič - FMG
2001 117.3  0:00:19.0  0:14:20.0  0:14:01.0  21  02:35.0  28 
18.  MUHIČ Aleks 
SD Dolomiti
2002 88.2  27  0:01:38.0  0:14:23.0  0:12:45.0  12  02:38.0  26 
19.  JOVANOVIČ Uroš 
SSK Ilirija
2002 115.1  0:00:25.0  0:14:47.0  0:14:22.0  30  03:02.0  24 
20.  ZUPANC Žiga 
SSK Mislinja
2001 103.8  29  0:00:55.0  0:14:48.0  0:13:53.0  20  03:03.0  22 
21.  ZEBEC Janže 
SSK Norica Žiri
2003 105.6  31  0:00:50.0  0:15:02.0  0:14:12.0  25  03:17.0  20 
22.  VRBEK Uroš 
SSK Šmartno na Pohorju
2003 93.6  36  0:01:23.0  0:15:06.0  0:13:43.0  19  03:21.0  18 
23.  ZELNIK Matija 
SK Triglav
2004 90.6  32  0:01:31.0  0:15:10.0  0:13:39.0  18  03:25.0  16 
24.  STRŽINAR Marcel 
SSK Norica Žiri
2002 112.5  0:00:32.0  0:15:14.0  0:14:42.0  35  03:29.0  14 
25.  JEKOVEC Miha 
NSK Tržič - FMG
2001 102.0  24  0:01:00.0  0:15:16.0  0:14:16.0  26  03:31.0  12 
26.  ŠKOF Nik 
SSK Ilirija
2002 108.2  17  0:00:43.0  0:15:20.0  0:14:37.0  33  03:35.0  10 
27.  IVANOV Gal 
SSK Ilirija
2002 93.6  38  0:01:23.0  0:15:28.0  0:14:05.0  23  03:43.0 
28.  ERJAVEC Nace 
SSK Norica Žiri
2002 111.8  11  0:00:34.0  0:15:30.0  0:14:56.0  38  03:45.0 
29.  BARAS Boštjan 
SSK Ilirija
2001 117.1  0:00:19.0  0:15:39.0  0:15:20.0  40  03:54.0 
30.  SLAMEK Pia 
SSK Velenje
2002 103.3  21  0:00:57.0  0:15:41.0  0:14:44.0  36  03:56.0 
31.  SEVER Aljaž 
SK Triglav
2004 59.6  53  0:02:56.0  0:18:13.0  0:15:17.0  39  06:28.0 
32.  DRLINK Urban 
SSK Norica Žiri
2001 82.9  40  0:01:52.0  0:18:44.0  0:16:52.0  46  06:59.0 
33.  KOTNIK Ožbej 
SSK Mislinja
2003 65.5  50  0:02:40.0  0:19:01.0  0:16:21.0  45  07:16.0 
34.  JEGLIČ Timotej 
SSK Ilirija
2002 83.4  44  0:01:51.0  0:19:02.0  0:17:11.0  48  07:17.0 
35.  RESNIK Žan 
SK Triglav
2003 68.5  51  0:02:32.0  0:19:28.0  0:16:56.0  47  07:43.0 
36.  HRIBERŠEK Žan 
SSK Mislinja
2003 71.4  52  0:02:24.0  0:20:17.0  0:17:53.0  51  08:32.0 
37.  FELE BOMBEK Maj 
SSK Mislinja
2003 59.4  54  0:02:57.0  0:20:28.0  0:17:31.0  49  08:43.0 
38.  LUBEJ Žak 
SSK Mislinja
2003 79.3  46  0:02:02.0  0:20:52.0  0:18:50.0  53  09:07.0 
39.  GRADIŠAR Ožbej 
SK Triglav
2004 39.6  58  0:03:51.0  0:21:27.0  0:17:36.0  50  09:42.0 
40.  BUBULJ Luka 
SK Triglav
2004 57.3  55  0:03:02.0  0:21:36.0  0:18:34.0  52  09:51.0 
41.  KREK Eva 
SSK Norica Žiri
2003 83.4  42  0:01:51.0  0:18:12.0  0:16:21.0  44  06:27.0 
42.  MARKUTA Domen 
SK Triglav
2004 55.8  56  0:03:06.0  0:17:44.0  0:14:38.0  34  05:59.0 
43.  BATISTIČ Bor 
SK Triglav
2002 79.8  43  0:02:01.0  0:17:39.0  0:15:38.0  43  05:54.0 
44.  SEDEJ Žan 
SSK Norica Žiri
2001 87.5  39  0:01:40.0  0:15:42.0  0:14:02.0  22  03:57.0 
45.  ŠUBIC Adam 
SD Dolomiti
2002 99.0  25  0:01:09.0  0:15:42.0  0:14:33.0  31  03:57.0 
46.  ROŠER Vid 
SSK Mislinja
2003 94.1  28  0:01:22.0  0:15:43.0  0:14:21.0  29  03:58.0 
47.  MERŠE Andrej 
SD Dolomiti
2002 89.7  35  0:01:34.0  0:15:53.0  0:14:19.0  27  04:08.0 
48.  TEPEŠ Jon 
SD Dolomiti
2002 88.5  26  0:01:37.0  0:15:57.0  0:14:20.0  28  04:12.0 
49.  BARBA Matija 
SD Dolomiti
2001 91.8  34  0:01:28.0  0:16:02.0  0:14:34.0  32  04:17.0 
50.  TRILLER Jaka 
SK Triglav
2001 76.5  48  0:02:10.0  0:16:21.0  0:14:11.0  24  04:36.0 
51.  MUHEDINOVIČ Jaka 
SK Zagorje
2001 105.6  19  0:00:51.0  0:16:27.0  0:15:36.0  42  04:42.0 
52.  MASTNAK Špela 
SD Vizore
2003 79.8  45  0:02:01.0  0:16:51.0  0:14:50.0  37  05:06.0 
53.  VERBIČ Silva 
SK Triglav
2002 92.6  33  0:01:26.0  0:16:57.0  0:15:31.0  41  05:12.0 
54.  NOVOTNY Jan 
SSK Ilirija
2001 65.9  49  0:02:39.0  0:24:25.0  0:21:46.0  54  12:40.0 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh