Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201302102
Naziv: Pokal Cockta
Kategorija: Dečki do 14 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Norica Žiri 
Datum: 19.10.2013
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 11:15:00
Skakalnica: Žiri HS66

K točka: 60 Točk za meter: 2.4

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  ZAJC Timi 
SD Vizore
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
62.50 m18.018.019.019.019.00.066.0122.0
61.00 m18.518.018.518.518.50.062.4117.9
239.9  100 
2.  JELEN Ožbej 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
58.50 m17.517.518.018.018.50.056.4109.9
56.00 m17.517.517.518.018.00.050.4103.4
213.3  80 
3.  BELHAR Dan 
NSK Tržič - FMG
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
58.50 m16.516.516.516.517.00.056.4105.9
57.00 m17.016.517.017.017.00.052.8103.8
209.7  60 
4.  VODUŠEK Lovro 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
56.50 m17.017.017.517.017.50.051.6103.1
57.50 m17.517.017.017.017.00.054.0105.0
208.1  50 
5.  BREZOVNIK Medard 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
56.00 m16.516.517.517.517.50.050.4101.9
56.50 m17.517.017.017.017.00.051.6102.6
204.5  45 
6.  MASTNAK Martin 
SD Vizore
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
56.50 m17.017.017.017.017.50.051.6102.6
56.50 m16.516.516.516.517.00.051.6101.1
203.7  40 
7.  PODOBNIK Benjamin 
SSK Ilirija
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
54.00 m17.517.518.017.018.00.045.698.6
55.50 m17.517.017.017.017.00.049.2100.2
198.8  36 
8.  TOPORIŠ Nejc 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
53.00 m16.016.016.516.016.50.043.291.7
56.00 m16.517.517.517.017.00.050.4101.9
193.6  32 
9.  PRESTERL David 
NSK Tržič - FMG
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
54.00 m16.016.016.016.516.50.045.694.1
54.50 m17.017.017.016.516.50.046.897.3
191.4  29 
10.  ALBREHT Žak 
SSK Norica Žiri
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
55.00 m15.515.516.016.516.50.048.096.0
54.50 m16.516.016.016.016.00.046.894.8
190.8  26 
11.  JELEN Rok 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
54.00 m16.016.017.016.517.00.045.695.1
53.50 m17.016.517.017.016.50.044.494.9
190.0  24 
12.  NERAT Aljaž 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
55.00 m16.016.016.016.016.50.048.096.0
53.00 m16.516.016.016.516.50.043.292.2
188.2  22 
13.  TRPIN Žan 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
53.00 m17.517.016.517.517.00.043.294.7
51.50 m16.016.016.016.016.00.039.687.6
182.3  20 
14.  POLAJNAR Gašper 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
52.00 m16.016.516.516.516.50.040.890.3
52.00 m17.017.017.017.016.50.040.891.8
182.1  18 
15.  KNAUS Nik 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
53.00 m16.016.016.017.017.00.043.292.2
52.00 m16.016.016.016.516.50.040.889.3
181.5  16 
16.  KRISPER David 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
52.50 m16.016.016.016.515.50.042.090.0
52.50 m16.016.016.016.516.50.042.090.5
180.5  15 
17.  RAZINGAR Martin 
ND Rateče Planica
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
52.00 m16.516.516.516.517.00.040.890.3
52.00 m16.016.016.516.516.50.040.889.8
180.1  14 
18.  ISTENIČ David 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
51.50 m16.016.016.016.516.50.039.688.1
51.50 m17.016.516.516.516.50.039.689.1
177.2  13 
19.  REBOLJ Nik 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
51.00 m16.016.016.517.016.50.038.487.4
50.50 m17.516.517.017.017.00.037.288.2
175.6  12 
20.  REMIC Urban 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
51.00 m15.515.515.516.516.50.038.485.9
51.50 m15.516.016.016.016.50.039.687.6
173.5  11 
21.  JOVAN Tomi 
SK Zagorje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
52.00 m16.016.516.516.016.00.040.889.3
49.00 m16.016.516.015.515.50.033.681.1
170.4  10 
22.  PIKELJ Denis 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
49.00 m16.016.016.015.015.00.033.680.6
51.50 m16.016.016.016.016.00.039.687.6
168.2 
23.  SUŠNIK Juš 
NSK Tržič - FMG
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
49.50 m15.516.016.016.016.00.034.882.8
50.50 m16.016.015.515.515.50.037.284.2
167.0 
24.  PETEK Vid 
SSD Stol
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
48.00 m16.516.016.516.516.50.031.280.7
49.00 m16.516.016.516.516.50.033.683.1
163.8 
25.  MOČNIK Jure 
SSK Mengeš
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
49.00 m16.016.016.016.016.00.033.681.6
49.00 m16.516.016.015.515.50.033.681.1
162.7 
26.  ERJAVEC Nace 
SSK Norica Žiri
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
48.00 m15.015.515.015.015.00.031.276.2
51.00 m16.015.515.516.016.00.038.485.9
162.1 
27.  KERMAVNER Matej 
SSK Ilirija
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
51.50 m16.015.515.516.516.50.039.687.6
54.00 m9.59.59.59.59.50.045.674.1
161.7 
28.  KOŠIR Tjaž 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
49.00 m15.515.516.016.015.50.033.680.6
48.00 m15.515.516.516.516.00.031.279.2
159.8 
29.  EKART Maj 
SSK Mengeš
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
48.50 m14.515.015.014.015.00.032.476.9
49.00 m15.515.515.515.515.50.033.680.1
157.0 
30.  ZAGOMILŠEK Sven 
SSK Mislinja
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
47.50 m16.016.516.516.516.00.030.079.0
47.50 m16.015.515.516.516.00.030.077.5
156.5 
31.  STANONIK Erazem 
SSK Norica Žiri
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
46.50 m15.515.515.515.515.50.027.674.1
48.00 m16.516.516.516.516.00.031.280.7
154.8 
32.  VOZELJ Matej 
SK Zagorje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
45.00 m15.516.015.516.015.50.024.071.0
47.00 m15.516.016.016.016.00.028.876.8
147.8 
33.  PRESTERL Domen 
NSK Tržič - FMG
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
45.00 m15.514.014.514.014.50.024.067.0
45.00 m15.515.015.015.015.00.024.069.0
136.0 
34.  URBANČIČ Anže 
SSK Norica Žiri
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
42.50 m14.515.514.015.015.00.018.062.5
42.50 m14.514.514.514.514.50.018.061.5
124.0 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh