Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201402501
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: NK Dečki do 15 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Norica Žiri 
Datum: 28.09.2014
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 16:15:00
Skakalnica: Žiri HS66

K točka: 60 Točk za meter: 2.4

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  JELEN Ožbej 
SSK Velenje
2000 112.5  0:00:51.0  0:14:26.0  0:13:35.0  00:00.0  200 
2.  ZAJC Timi 
SD Vizore
2000 125.4  0:00:00.0  0:15:15.0  0:15:15.0  10  00:49.0  160 
3.  POLAJNAR Gašper 
SK Triglav
2000 106.5  0:01:15.0  0:15:19.0  0:14:04.0  00:53.0  120 
4.  JELEN Rok 
SSK Velenje
2000 100.9  17  0:01:38.0  0:15:20.0  0:13:42.0  00:54.0  100 
5.  KOTNIK Jaka 
SK Triglav
2000 96.8  22  0:01:54.0  0:15:31.0  0:13:37.0  01:05.0  90 
6.  SUZIČ Damjan 
SSK Ilirija
2001 105.8  10  0:01:18.0  0:15:33.0  0:14:15.0  01:07.0  80 
7.  ZAGOMILŠEK Sven 
SSK Mislinja
2000 93.4  25  0:02:08.0  0:15:52.0  0:13:44.0  01:26.0  72 
8.  PODOBNIK Benjamin 
SSK Ilirija
2000 112.8  0:00:50.0  0:16:08.0  0:15:18.0  11  01:42.0  64 
9.  OBLAK Rok 
SSK Norica Žiri
2001 116.2  0:00:36.0  0:16:31.0  0:15:55.0  18  02:05.0  58 
10.  KNAUS Nik 
SSK Logatec
2000 101.1  15  0:01:37.0  0:16:32.0  0:14:55.0  02:06.0  52 
11.  BOMBEK Jan 
SSK Velenje
2001 89.6  29  0:02:23.0  0:16:38.0  0:14:15.0  02:12.0  48 
12.  VIDIC Matija 
SSK Ilirija
2000 115.0  0:00:41.0  0:16:45.0  0:16:04.0  20  02:19.0  44 
13.  PIKELJ Denis 
SSK Velenje
2000 101.4  14  0:01:36.0  0:16:55.0  0:15:19.0  12  02:29.0  40 
14.  TOPORIŠ Nejc 
SK Triglav
2000 105.1  12  0:01:21.0  0:16:56.0  0:15:35.0  15  02:30.0  36 
15.  JEKOVEC Miha 
NSK Tržič - FMG
2001 101.1  16  0:01:37.0  0:17:01.0  0:15:24.0  13  02:35.0  32 
16.  KOŠIR Tjaž 
SK Triglav
2000 96.1  23  0:01:57.0  0:17:11.0  0:15:14.0  02:45.0  30 
17.  MASTNAK Martin 
SD Vizore
2000 106.0  0:01:17.0  0:17:40.0  0:16:23.0  21  03:14.0  28 
18.  REMIC Urban 
SK Triglav
2000 94.1  24  0:02:05.0  0:17:43.0  0:15:38.0  16  03:17.0  26 
19.  TRPIN Žan 
SSK Logatec
2000 92.7  26  0:02:10.0  0:17:44.0  0:15:34.0  14  03:18.0  24 
20.  KRISPER David 
SSK Logatec
2000 90.5  27  0:02:19.0  0:18:08.0  0:15:49.0  17  03:42.0  22 
21.  ROBNIK Luka 
SD Vizore
2001 98.3  21  0:01:48.0  0:18:23.0  0:16:35.0  22  03:57.0  20 
22.  ALBREHT Žak 
SSK Norica Žiri
2000 106.7  0:01:14.0  0:18:27.0  0:17:13.0  26  04:01.0  18 
23.  AČKO Primož 
SSK Šmartno na Pohorju
2001 105.3  11  0:01:20.0  0:18:28.0  0:17:08.0  25  04:02.0  16 
24.  HAFNAR Mark 
SK Triglav
2002 87.6  30  0:02:31.0  0:18:30.0  0:15:59.0  19  04:04.0  14 
25.  DRINOVEC Maja 
NSK Tržič - FMG
2001 89.8  28  0:02:22.0  0:19:03.0  0:16:41.0  23  04:37.0  12 
26.  JEKOVEC Kristjan 
NSK Tržič - FMG
2001 106.0  0:01:17.0  0:19:13.0  0:17:56.0  29  04:47.0  10 
27.  POTOČAN Blaž 
SD Vizore
2001 80.1  32  0:03:01.0  0:19:53.0  0:16:52.0  24  05:27.0 
28.  STANONIK Erazem 
SSK Norica Žiri
2002 72.1  37  0:03:33.0  0:20:57.0  0:17:24.0  27  06:31.0 
29.  BRECL Jerneja 
SSK Velenje
2001 71.3  39  0:03:36.0  0:21:24.0  0:17:48.0  28  06:58.0 
30.  URBANČIČ Anže 
SSK Norica Žiri
2000 84.7  31  0:02:42.0  0:21:41.0  0:18:59.0  31  07:15.0 
31.  KRIŽNAR Nika 
SSK Norica Žiri
2000 99.2  19  0:01:44.0  0:23:24.0  0:21:40.0  36  08:58.0 
32.  URBANIJA ČOŽ Kaja 
SSK Šmartno na Pohorju
2001 104.0  13  0:01:25.0  0:22:19.0  0:20:54.0  35  07:53.0 
33.  MARKUTA Katja 
SK Triglav
2001 76.7  35  0:03:14.0  0:22:18.0  0:19:04.0  33  07:52.0 
34.  AČKO Sandi 
SSK Šmartno na Pohorju
2002 77.5  34  0:03:11.0  0:22:12.0  0:19:01.0  32  07:46.0 
35.  TRILLER Jaka 
SK Triglav
2001 67.2  40  0:03:52.0  0:22:08.0  0:18:16.0  30  07:42.0 
36.  SEDEJ Žan 
SSK Norica Žiri
2001 71.4  38  0:03:36.0  0:23:55.0  0:20:19.0  34  09:29.0 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh