Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 2200708301
Naziv: Regijski pokal
Kategorija: RLj-Cicibani do 9 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Ilirija 
Datum: 24.02.2008
Trajanje: začetek: 10:00:00 konec: 10:45:00
Skakalnica: Mostec HS14

K točka: 12 Točk za meter: 6

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  KOROŠEC David 
SK Termit - Moravče
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
11.50 m15.515.515.516.016.00.057.0104.0
11.50 m16.517.017.517.517.00.057.0108.5
11.50 m17.016.517.017.516.50.057.0107.5
216.0  100 
2.  JURIČ Matej 
SSK Logatec
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
11.50 m17.016.516.517.017.00.057.0107.5
11.25 m17.518.017.517.017.00.055.5107.5
11.00 m16.515.016.516.516.00.054.0103.0
215.0  80 
3.  IVANOV Mark 
SSK Ilirija
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
11.25 m16.517.516.516.016.00.055.5104.5
11.25 m16.516.516.516.516.50.055.5105.0
10.75 m16.015.516.016.016.00.052.5100.5
209.5  60 
4.  SERETINEK Anita 
SSK Ilirija
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
10.75 m16.016.016.516.016.00.052.5100.5
10.75 m16.517.016.516.016.00.052.5101.5
10.50 m11.510.513.011.510.50.051.084.5
202.0  50 
5.  SUZIČ Damjan 
SSK Ilirija
2001
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
10.25 m15.515.015.015.015.00.049.594.5
10.75 m15.015.015.014.515.00.052.597.5
9.25 m14.514.014.514.514.00.043.586.5
192.0  45 
6.  SRŠEN Gašper 
SSK Ilirija
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
10.25 m16.016.015.015.515.00.049.596.0
10.00 m15.515.515.515.514.00.048.094.5
9.00 m15.515.515.015.515.50.042.088.5
190.5  40 
7.  ISTENIČ David 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
10.75 m15.015.015.015.014.50.052.597.5
10.25 m13.014.013.014.013.50.049.590.0
9.75 m14.514.015.515.014.50.046.590.5
188.0  36 
8.  PANCAR Jan 
SD Zabrdje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
9.75 m15.515.014.515.014.50.046.591.0
9.75 m14.514.514.514.014.50.046.590.0
9.75 m15.515.515.015.015.00.046.592.0
183.0  32 
9.  ŠEN Viktorija 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
9.25 m15.515.515.515.514.50.043.590.0
9.25 m7.57.09.510.010.50.043.570.5
9.75 m15.016.015.015.015.00.046.591.5
181.5  29 
10.  PODOBNIK Benjamin 
SSK Ilirija
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
9.00 m16.016.015.515.514.50.042.089.0
9.25 m16.015.016.016.015.50.043.591.0
7.75 m14.014.014.014.514.50.034.577.0
180.0  26 
11.  KNAUS Nik 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
9.00 m15.015.015.515.015.00.042.087.0
8.75 m14.514.515.015.514.00.040.584.5
9.50 m15.515.515.015.515.00.045.091.0
178.0  24 
12.  VEHAR Edi 
SSK Logatec
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
9.25 m15.015.015.515.514.00.043.589.0
8.75 m15.015.015.015.014.50.040.585.5
8.50 m15.515.515.015.015.00.039.084.5
174.5  22 
13.  GROS Matevž 
SSK Ilirija
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
8.75 m14.014.014.514.514.00.040.583.0
9.00 m14.014.014.014.514.50.042.084.5
8.75 m14.515.015.014.014.50.040.584.5
169.0  20 
14.  KRISPER David 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
9.00 m14.514.514.514.513.50.042.085.5
8.75 m13.013.513.014.014.00.040.581.0
8.00 m14.014.014.014.014.50.036.078.0
166.5  18 
15.  ZORIČ Benjamin 
ŠD Gora
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
8.25 m14.014.014.514.514.00.037.580.0
8.00 m7.07.07.07.08.00.036.057.0
8.00 m13.014.013.014.014.00.036.077.0
157.0  16 




 2006-2020 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh