Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 2201503001
Naziv: Drzavno prvenstvo
Kategorija: NK Dečki do 15 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: NSK Tržič - FMG 
Datum: 05.03.2016
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 14:30:00
Skakalnica: Planica HS61

K točka: 56 Točk za meter: 2.8

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  BOMBEK Jan 
SSK Velenje
2001 111.0  0:00:00.0  0:14:55.0  0:14:55.0  00:00.0  200 
2.  JEKOVEC Miha 
NSK Tržič - FMG
2001 93.1  0:00:48.0  0:15:50.0  0:15:02.0  00:55.0  160 
3.  HLADNIK Matic 
NSK Tržič - FMG
2003 94.1  0:00:46.0  0:16:13.0  0:15:27.0  01:18.0  120 
4.  SUZIČ Damjan 
SSK Ilirija
2001 108.7  0:00:06.0  0:17:04.0  0:16:58.0  02:09.0  100 
5.  AČKO Primož 
SSK Šmartno na Pohorju
2001 84.6  15  0:01:11.0  0:17:33.0  0:16:22.0  02:38.0  90 
6.  HAFNAR Mark 
SK Triglav
2002 92.3  10  0:00:51.0  0:17:55.0  0:17:04.0  10  03:00.0  80 
7.  MARINKO Matevž 
SD Dolomiti
2003 75.0  24  0:01:38.0  0:17:57.0  0:16:19.0  03:02.0  72 
8.  AČKO Sandi 
SSK Šmartno na Pohorju
2002 79.9  20  0:01:24.0  0:18:13.0  0:16:49.0  03:18.0  64 
9.  MUHIČ Aleks 
SD Dolomiti
2002 84.2  16  0:01:13.0  0:18:14.0  0:17:01.0  03:19.0  58 
10.  POTOČAN Blaž 
SD Vizore
2001 78.5  22  0:01:28.0  0:18:17.0  0:16:49.0  03:22.0  52 
11.  BRECL Jerneja 
SSK Velenje
2001 87.0  14  0:01:05.0  0:18:20.0  0:17:15.0  12  03:25.0  48 
12.  ROBNIK Luka 
SD Vizore
2001 94.6  0:00:44.0  0:18:27.0  0:17:43.0  15  03:32.0  44 
13.  ERJAVEC Nace 
SSK Norica Žiri
2002 80.0  19  0:01:24.0  0:18:30.0  0:17:06.0  11  03:35.0  40 
14.  STANONIK Erazem 
SSK Norica Žiri
2002 76.2  23  0:01:34.0  0:19:03.0  0:17:29.0  14  04:08.0  36 
15.  TRPIN Tim 
SSK Logatec
2002 87.1  13  0:01:05.0  0:19:05.0  0:18:00.0  16  04:10.0  32 
16.  MUHIČ David 
SD Dolomiti
2002 65.8  28  0:02:03.0  0:19:21.0  0:17:18.0  13  04:26.0  30 
17.  ŠKOF Nik 
SSK Ilirija
2002 78.6  21  0:01:28.0  0:20:08.0  0:18:40.0  19  05:13.0  28 
18.  DRINOVEC Maja 
NSK Tržič - FMG
2001 66.8  27  0:02:00.0  0:20:12.0  0:18:12.0  17  05:17.0  26 
19.  HAFNER Gal 
SK Triglav
2002 57.3  31  0:02:26.0  0:20:51.0  0:18:25.0  18  05:56.0  24 
20.  OBLAK Rok 
SSK Norica Žiri
2001 109.1  0:00:05.0  0:20:52.0  0:20:47.0  28  05:57.0  22 
21.  STRŽINAR Marcel 
SSK Norica Žiri
2002 97.9  0:00:35.0  0:21:05.0  0:20:30.0  27  06:10.0  20 
22.  ŠANTELJ Staš 
SD Dolomiti
2003 80.0  18  0:01:24.0  0:21:16.0  0:19:52.0  21  06:21.0  18 
23.  ZUPANC Žiga 
SSK Mislinja
2001 84.2  17  0:01:13.0  0:21:24.0  0:20:11.0  23  06:29.0  16 
24.  MERŠE Andrej 
SD Dolomiti
2002 55.9  33  0:02:30.0  0:21:37.0  0:19:07.0  20  06:42.0  14 
25.  MASLE Rok 
SSK Ilirija
2004 73.9  25  0:01:41.0  0:22:03.0  0:20:22.0  25  07:08.0  12 
26.  ŠUBIC Adam 
SD Dolomiti
2002 88.9  12  0:01:00.0  0:22:28.0  0:21:28.0  29  07:33.0  10 
27.  VERBIČ Silva 
SK Triglav
2002 63.6  29  0:02:09.0  0:22:32.0  0:20:23.0  26  07:37.0 
28.  ZELNIK Matija 
SK Triglav
2004 56.9  32  0:02:27.0  0:22:35.0  0:20:08.0  22  07:40.0 
29.  URBANIJA ČOŽ Kaja 
SSK Šmartno na Pohorju
2001 96.9  0:00:38.0  0:22:50.0  0:22:12.0  32  07:55.0 
30.  COF Domen 
SSK Logatec
2003 97.0  0:00:38.0  0:22:54.0  0:22:16.0  33  07:59.0 
31.  BUBULJ Luka 
SK Triglav
2004 33.3  40  0:03:31.0  0:34:09.0  0:30:38.0  40  19:14.0 
32.  GRADIŠAR Ožbej 
SK Triglav
2004 32.8  41  0:03:33.0  0:29:00.0  0:25:27.0  38  14:05.0 
33.  JEGLIČ Timotej 
SSK Ilirija
2002 68.1  26  0:01:57.0  0:27:57.0  0:26:00.0  39  13:02.0 
34.  TRILLER Jaka 
SK Triglav
2001 46.0  37  0:02:57.0  0:26:16.0  0:23:19.0  36  11:21.0 
35.  JOVANOVIČ Uroš 
SSK Ilirija
2002 41.7  38  0:03:09.0  0:26:14.0  0:23:05.0  34  11:19.0 
36.  FELE BOMBEK Maj 
SSK Mislinja
2003 52.1  35  0:02:40.0  0:25:58.0  0:23:18.0  35  11:03.0 
37.  PEKLAJ Nejc 
SD Dolomiti
2003 59.2  30  0:02:21.0  0:25:45.0  0:23:24.0  37  10:50.0 
38.  MEGUŠAR Jakob 
SK Triglav
2003 52.1  34  0:02:40.0  0:24:12.0  0:21:32.0  30  09:17.0 
39.  BATISTIČ Bor 
SK Triglav
2002 46.5  36  0:02:55.0  0:23:16.0  0:20:21.0  24  08:21.0 
40.  BARBA Matija 
SD Dolomiti
2001 89.4  11  0:00:58.0  0:22:55.0  0:21:57.0  31  08:00.0 
41.  MARKUTA Domen 
SK Triglav
2004 36.6  39  0:03:22.0  0:35:51.0  0:32:29.0  41  20:56.0 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh