Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201705601
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: NK Dečki do 13 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Ilirija 
Datum: 08.10.2017
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Mostec HS38

K točka: 30 Točk za meter: 4

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  BERGANT Urban 
SSK Ilirija
2005 139.0  0:00:14.0  0:07:53.0  0:07:39.0  00:00.0  200 
2.  BEDENIK Tadej 
SK Triglav
2005 145.0  0:00:00.0  0:08:08.0  0:08:08.0  00:15.0  160 
3.  KRIVIC Juš 
SSK Ilirija
2005 122.0  16  0:00:55.0  0:08:20.0  0:07:25.0  00:27.0  120 
4.  GOSTIŠA LAH Nik 
SSK Logatec
2005 142.0  0:00:07.0  0:08:25.0  0:08:18.0  00:32.0  100 
5.  ZAJEC Urban 
SK Triglav
2005 138.0  0:00:16.0  0:08:30.0  0:08:14.0  00:37.0  90 
6.  HRIBERŠEK Žan 
SSK Ilirija
2005 129.0  11  0:00:38.0  0:08:31.0  0:07:53.0  00:38.0  80 
  ŽERJAL Kristijan 
SSK Logatec
2005 129.0  10  0:00:38.0  0:08:55.0  0:08:17.0  01:02.0  72 
8.  HEBERLE Nik 
SSD Stol
2005 135.0  0:00:23.0  0:09:09.0  0:08:46.0  10  01:16.0  64 
9.  PRELOŽNIK Matic 
SD Vizore
2005 137.0  0:00:19.0  0:09:15.0  0:08:56.0  16  01:22.0  58 
10.  ŠABEC Žiga 
SSK Logatec
2005 134.5  0:00:25.0  0:09:27.0  0:09:02.0  18  01:34.0  52 
11.  MACUR Anej 
SSK Ilirija
2005 125.5  15  0:00:46.0  0:09:37.0  0:08:51.0  12  01:44.0  48 
12.  ŠIKOVC Matija Ris 
SSK Ilirija
2005 121.5  18  0:00:56.0  0:09:38.0  0:08:42.0  01:45.0  44 
13.  BEČAN Iztok 
SD Dolomiti
2005 116.5  22  0:01:08.0  0:09:48.0  0:08:40.0  01:55.0  40 
14.  KRAŠNA Andraž 
SSK Logatec
2005 119.5  19  0:01:01.0  0:09:52.0  0:08:51.0  13  01:59.0  36 
15.  ZUPAN Aljaž 
SSD Stol
2005 127.0  14  0:00:43.0  0:09:53.0  0:09:10.0  19  02:00.0  32 
16.  GLOBOČNIK Tim 
SK Triglav
2005 129.0  12  0:00:38.0  0:09:55.0  0:09:17.0  20  02:02.0  30 
17.  JEKOVEC Martin 
NSK Tržič - FMG
2005 119.5  20  0:01:01.0  0:09:59.0  0:08:58.0  17  02:06.0  28 
18.  SINČIČ Miha 
SSK Ilirija
2005 117.5  21  0:01:05.0  0:10:00.0  0:08:55.0  14  02:07.0  26 
19.  MARKELJ Valuk 
NSK Tržič - FMG
2005 132.5  0:00:29.0  0:10:15.0  0:09:46.0  23  02:22.0  24 
20.  HLADIN Patrik 
SSK Velenje
2005 128.0  13  0:00:40.0  0:10:19.0  0:09:39.0  22  02:26.0  22 
21.  STRŽINAR Nik 
SSK Alpina
2005 132.5  0:00:29.0  0:10:25.0  0:09:56.0  24  02:32.0  20 
22.  MAROLT Enej 
SSK Logatec
2005 107.0  23  0:01:31.0  0:10:26.0  0:08:55.0  15  02:33.0  18 
23.  CIRMAN Rok 
SSK Ilirija
2005 102.0  24  0:01:43.0  0:10:30.0  0:08:47.0  11  02:37.0  16 
24.  RAKOVEC Maks 
SK Triglav
2005 99.5  25  0:01:49.0  0:11:16.0  0:09:27.0  21  03:23.0  14 
25.  HLADNIK Aljaž 
NSK Tržič - FMG
2005 122.0  17  0:00:55.0  0:11:35.0  0:10:40.0  25  03:42.0  12 




 2006-2017 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh