Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201705602
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: NK Dečki do 12 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Ilirija 
Datum: 08.10.2017
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Mostec HS38

K točka: 30 Točk za meter: 4

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  STRAŽIŠAR Marcel 
SSK Ilirija
2006 136.5  0:00:20.0  0:08:17.0  0:07:57.0  00:00.0  200 
2.  INGOLIČ Nejc 
SSK Ilirija
2006 145.0  0:00:00.0  0:08:27.0  0:08:27.0  00:10.0  160 
3.  BREGAR Gal 
SSK Ilirija
2006 125.0  12  0:00:47.0  0:08:53.0  0:08:06.0  00:36.0  120 
4.  MARINKO Jaka 
SD Dolomiti
2006 129.5  0:00:37.0  0:09:10.0  0:08:33.0  10  00:53.0  100 
5.  BOGATAJ Jošt 
SSK Ilirija
2006 125.5  10  0:00:46.0  0:09:13.0  0:08:27.0  00:56.0  90 
6.  JERNEJČIČ Matic 
SSK Ilirija
2006 126.0  0:00:45.0  0:09:15.0  0:08:30.0  00:58.0  80 
7.  PLUT Matej 
SD Dolomiti
2006 138.0  0:00:16.0  0:09:21.0  0:09:05.0  20  01:04.0  72 
8.  ZAKELŠEK Mai 
SD Vizore
2008 127.5  0:01:22.0  0:09:27.0  0:08:05.0  01:10.0  64 
9.  GAJSTER Žiga 
SSK Velenje
2006 123.5  13  0:00:51.0  0:09:30.0  0:08:39.0  12  01:13.0  58 
10.  SODNIK Jorg 
SK Triglav
2006 112.0  19  0:01:19.0  0:09:32.0  0:08:13.0  01:15.0  52 
11.  BARTOLJ Sebastjan 
SSK Ilirija
2007 112.5  18  0:01:17.0  0:09:35.0  0:08:18.0  01:18.0  48 
12.  VAČOVNIK KOTNIK Ožbej 
SD Vizore
2006 135.0  0:00:23.0  0:09:36.0  0:09:13.0  26  01:19.0  44 
13.  ROTAR Grega 
SK Triglav
2006 125.5  11  0:00:46.0  0:09:38.0  0:08:52.0  17  01:21.0  40 
14.  BRECL Anže 
SSK Velenje
2008 116.5  16  0:01:08.0  0:09:40.0  0:08:32.0  01:23.0  36 
15.  JELENC Lovro 
SSD Stol
2006 118.0  15  0:01:04.0  0:09:55.0  0:08:51.0  16  01:38.0  32 
16.  PROSEN Luka 
SD Dolomiti
2006 99.0  25  0:01:50.0  0:10:30.0  0:08:40.0  14  02:13.0  30 
17.  VEREŠ Andraž 
SSD Stol
2006 123.0  14  0:00:52.0  0:10:36.0  0:09:44.0  28  02:19.0  28 
18.  TOVORNIK Nik 
SSK Velenje
2007 93.5  29  0:02:03.0  0:10:41.0  0:08:38.0  11  02:24.0  26 
19.  ARNEŽ Matija 
SK Triglav
2006 104.0  22  0:01:38.0  0:10:46.0  0:09:08.0  23  02:29.0  24 
20.  POLJANEC Matevž 
SSD Stol
2006 100.0  24  0:01:47.0  0:10:55.0  0:09:08.0  22  02:38.0  22 
21.  LUŽNIK Domen 
SSD Stol
2006 127.0  0:00:43.0  0:11:00.0  0:10:17.0  34  02:43.0  20 
22.  MAGDIČ Liam 
SSK Velenje
2007 88.0  35  0:02:16.0  0:11:01.0  0:08:45.0  15  02:44.0  18 
23.  PLEŠKO Matija 
SD Dolomiti
2006 96.0  26  0:01:57.0  0:11:02.0  0:09:05.0  21  02:45.0  16 
24.  GORŠEK Tine 
SD Vizore
2007 95.5  27  0:01:58.0  0:11:08.0  0:09:10.0  24  02:51.0  14 
25.  TIČAR Tevž 
SK Triglav
2006 127.5  0:00:41.0  0:11:09.0  0:10:28.0  35  02:52.0  12 
26.  CERNJAK Žak 
SSK Ilirija
2006 101.0  23  0:01:45.0  0:11:11.0  0:09:26.0  27  02:54.0  10 
27.  KREŽE Mark 
SSK Velenje
2008 91.0  30  0:02:09.0  0:11:12.0  0:09:03.0  19  02:55.0 
28.  KADIVEC Gregor 
SK Triglav
2006 116.5  17  0:01:08.0  0:11:18.0  0:10:10.0  31  03:01.0 
29.  BERGANT Jaka 
NSK Toper Celje
2008 88.0  34  0:02:16.0  0:11:27.0  0:09:11.0  25  03:10.0 
30.  LIKAR Tilen 
SK Predmeja - Otlica Kovk
2007 80.0  37  0:02:35.0  0:11:28.0  0:08:53.0  18  03:11.0 
31.  ZUPANC Tadej 
SK Triglav
2006 89.5  32  0:02:13.0  0:13:05.0  0:10:52.0  39  04:48.0 
32.  VODNIK Lovro 
SSK Ilirija
2006 87.0  36  0:02:19.0  0:13:00.0  0:10:41.0  38  04:43.0 
33.  DRAŠKIČ Nejc 
SSK Ilirija
2006 106.0  21  0:01:33.0  0:12:40.0  0:11:07.0  40  04:23.0 
34.  ZORČ Luc 
SK Triglav
2006 94.0  28  0:02:02.0  0:12:38.0  0:10:36.0  37  04:21.0 
35.  ŠIBLI Fin 
SD Vizore
2008 75.0  39  0:02:47.0  0:12:33.0  0:09:46.0  29  04:16.0 
36.  URANIČ SEDEJ Gašper 
SK Triglav
2006 88.5  33  0:02:15.0  0:12:27.0  0:10:12.0  32  04:10.0 
37.  KRAJŠEK Jaka 
SD Vizore
2008 90.0  31  0:02:11.0  0:12:20.0  0:10:09.0  30  04:03.0 
38.  PLEŠKO Matjaž 
SK Triglav
2008 110.0  20  0:01:23.0  0:11:35.0  0:10:12.0  33  03:18.0 
39.  KOMJANC Enej 
SK Predmeja - Otlica Kovk
2007 74.0  40  0:02:50.0  0:11:29.0  0:08:39.0  13  03:12.0 
40.  ŠIFRER Bine 
SK Triglav
2006 78.0  38  0:02:40.0  0:13:14.0  0:10:34.0  36  04:57.0 




 2006-2017 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh