Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201701901
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: NK Mladinci do 18 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SD Dolomiti 
Datum: 21.10.2017
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 12:00:00
Skakalnica: Planica HS104

K točka: 95 Točk za meter: 2

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  JELEN Ožbej 
SSK Velenje
2000 126.0  0:00:00.0  0:14:07.88  0:14:07.88  00:00.0  200 
2.  JELEN Rok 
SSK Velenje
2000 118.5  0:00:30.0  0:14:18.54  0:13:48.54  00:10.66  160 
3.  KNAUS Nik 
SSK Logatec
2000 107.0  0:01:16.0  0:15:09.37  0:13:53.37  01:01.49  120 
4.  POLAJNAR Gašper 
SK Triglav
2000 113.5  0:00:50.0  0:16:00.53  0:15:10.53  01:52.65  100 
5.  HLADNIK Matic 
NSK Tržič - FMG
2003 107.5  0:01:14.0  0:16:30.72  0:15:16.72  02:22.84  90 
6.  STANONIK Erazem 
SSK Alpina
2002 111.0  0:01:00.0  0:16:36.37  0:15:36.37  10  02:28.49  80 
7.  AČKO Sandi 
SSK Šmartno na Pohorju
2002 97.5  12  0:01:54.0  0:16:49.46  0:14:55.46  02:41.58  72 
8.  MUHIČ Aleks 
SD Dolomiti
2002 98.0  10  0:01:52.0  0:17:01.74  0:15:09.74  02:53.86  64 
  MUHIČ David 
SD Dolomiti
2002 98.0  11  0:01:52.0  0:17:03.29  0:15:11.29  02:55.41  58 
10.  MASTNAK Martin 
SD Vizore
2000 95.0  13  0:02:04.0  0:17:18.32  0:15:14.32  03:10.44  52 
11.  POTOČAN Blaž 
SD Vizore
2001 106.0  0:01:20.0  0:17:29.69  0:16:09.69  14  03:21.81  48 
12.  ŠKOF Nik 
SSK Ilirija
2002 92.5  14  0:02:14.0  0:17:53.55  0:15:39.55  11  03:45.67  44 
13.  AČKO Primož 
SSK Šmartno na Pohorju
2001 98.5  0:01:50.0  0:17:53.93  0:16:03.93  13  03:46.5  40 
14.  BAJC Nik 
SD Zabrdje
2002 89.0  17  0:02:28.0  0:18:19.62  0:15:51.62  12  04:11.74  36 
15.  ZELNIK Matija 
SK Triglav
2004 91.5  16  0:02:18.0  0:18:57.17  0:16:39.17  15  04:49.29  32 
16.  GARBAJS Matic 
SSK Ilirija
2003 87.0  18  0:02:36.0  0:19:29.45  0:16:53.45  16  05:21.57  30 
17.  FELE BOMBEK Maj 
SSK Velenje
2003 103.0  0:01:32.0  0:19:52.5  0:18:20.5  18  05:44.17  28 
18.  HAFNER Gal 
SK Triglav
2002 63.0  19  0:04:12.0  0:21:13.52  0:17:01.52  17  07:05.64  26 
19.  MARKUTA Domen 
SK Triglav
2004 59.0  20  0:04:28.0  0:24:27.37  0:19:59.37  19  10:19.49  24 
20.  BUBULJ Luka 
SK Triglav
2004 91.5  15  0:02:18.0  0:25:28.72  0:23:10.72  20  11:20.84  22 




 2006-2017 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh