Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 2201703601
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: NK Dečki do 15 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: NSK Tržič - FMG 
Datum: 27.01.2018
Trajanje: začetek: 09:30:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Sebenje HS53

K točka: 50 Točk za meter: 2.8

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  HLADNIK Matic 
NSK Tržič - FMG
2003 113.5  0:00:00.0  0:12:33.0  0:12:33.0  00:00.0  200 
2.  MARINKO Matevž 
SD Dolomiti
2003 98.4  0:01:00.0  0:13:44.0  0:12:44.0  01:11.0  160 
3.  VRBEK Uroš 
SSK Šmartno na Pohorju
2003 104.0  0:00:38.0  0:13:51.0  0:13:13.0  01:18.0  120 
4.  GARBAJS Matic 
SSK Ilirija
2003 101.2  0:00:49.0  0:14:40.0  0:13:51.0  02:07.0  100 
5.  BARTOLJ Maksim 
SSK Ilirija
2003 104.0  0:00:38.0  0:15:32.0  0:14:54.0  02:59.0  90 
6.  MEGUŠAR Jakob 
SK Triglav
2003 95.0  0:01:14.0  0:16:42.0  0:15:28.0  04:09.0  80 
7.  BERGANT Urban 
SSK Ilirija
2005 89.4  11  0:01:36.0  0:17:17.0  0:15:41.0  04:44.0  72 
8.  ZAJEC Urban 
SK Triglav
2005 82.3  14  0:02:04.0  0:18:32.0  0:16:28.0  10  05:59.0  64 
9.  PLEŠKO Klemen 
SK Triglav
2005 79.9  16  0:02:14.0  0:18:33.0  0:16:19.0  06:00.0  58 
10.  ŠIKOVC Matija Ris 
SSK Ilirija
2005 83.7  13  0:01:59.0  0:18:39.0  0:16:40.0  12  06:06.0  52 
11.  MACUR Anej 
SSK Ilirija
2005 74.2  17  0:02:37.0  0:18:48.0  0:16:11.0  06:15.0  48 
12.  SINČIČ Miha 
SSK Ilirija
2005 80.0  15  0:02:14.0  0:18:49.0  0:16:35.0  11  06:16.0  44 
13.  VAČOVNIK KOTNIK Ožbej 
SD Vizore
2006 91.3  10  0:01:28.0  0:18:53.0  0:17:25.0  14  06:20.0  40 
14.  GLOBOČNIK Tim 
SK Triglav
2005 73.4  18  0:02:40.0  0:19:49.0  0:17:09.0  13  07:16.0  36 
15.  RESNIK Žan 
SK Triglav
2003 93.5  0:01:20.0  0:19:54.0  0:18:34.0  17  07:21.0  32 
16.  RAKOVEC Maks 
SK Triglav
2005 85.5  12  0:01:52.0  0:20:15.0  0:18:23.0  16  07:42.0  30 
17.  LUČIN Nik 
SSK Alpina
2003 100.2  0:00:53.0  0:20:38.0  0:19:45.0  19  08:05.0  28 
18.  CIRMAN Rok 
SSK Ilirija
2005 53.9  21  0:03:58.0  0:21:39.0  0:17:41.0  15  09:06.0  26 
19.  SODNIK Jorg 
SK Triglav
2006 67.7  19  0:03:03.0  0:22:20.0  0:19:17.0  18  09:47.0  24 
20.  BOROVNICA Tjaš 
SK Triglav
2006 66.2  20  0:03:09.0  0:25:29.0  0:22:20.0  21  12:56.0  22 
21.  TOLAR Gašper 
SK Triglav
2005 40.2  22  0:04:53.0  0:26:38.0  0:21:45.0  20  14:05.0  20 




 2006-2018 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh