Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 2201705802
Naziv: Pokal Cockta
Kategorija: NK Dečki do 12 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: NSK Tržič - FMG 
Datum: 11.02.2018
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Sebenje HS39

K točka: 35 Točk za meter: 3.6

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  BOGATAJ Jošt 
SSK Ilirija
2006 126.9  0:00:00.0  0:10:46.0  0:10:46.0  00:00.0  100 
2.  INGOLIČ Nejc 
SSK Ilirija
2006 101.8  0:01:00.0  0:11:29.0  0:10:29.0  00:43.0  80 
3.  MARINKO Jaka 
SD Dolomiti
2006 93.9  14  0:01:19.0  0:11:45.0  0:10:26.0  00:59.0  60 
4.  STRAŽIŠAR Marcel 
SSK Ilirija
2006 107.7  0:00:46.0  0:11:48.0  0:11:02.0  01:02.0  50 
5.  PLUT Matej 
SD Dolomiti
2006 124.9  0:00:04.0  0:11:50.0  0:11:46.0  01:04.0  45 
6.  JERNEJČIČ Matic 
SSK Ilirija
2006 105.9  0:00:50.0  0:12:16.0  0:11:26.0  01:30.0  40 
7.  KADIVEC Gregor 
SK Triglav
2006 99.8  10  0:01:05.0  0:12:20.0  0:11:15.0  01:34.0  36 
8.  VAČOVNIK KOTNIK Ožbej 
SD Vizore
2006 112.0  0:00:35.0  0:12:26.0  0:11:51.0  10  01:40.0  32 
9.  BREGAR Gal 
SSK Ilirija
2006 90.6  16  0:01:27.0  0:12:32.0  0:11:05.0  01:46.0  29 
10.  TIČAR Tevž 
SK Triglav
2006 102.0  0:00:59.0  0:12:58.0  0:11:59.0  11  02:12.0  26 
11.  SODNIK Jorg 
SK Triglav
2006 96.7  12  0:01:12.0  0:13:01.0  0:11:49.0  02:15.0  24 
12.  KRAMAR Gašper 
SSK Ilirija
2007 92.1  15  0:01:23.0  0:13:32.0  0:12:09.0  13  02:46.0  22 
13.  JURŠIČ Jaša 
SSK Ilirija
2007 113.9  0:00:31.0  0:13:42.0  0:13:11.0  17  02:56.0  20 
14.  ARNEŽ Matija 
SK Triglav
2006 84.9  18  0:01:40.0  0:14:03.0  0:12:23.0  16  03:17.0  18 
15.  JANHAR Aljaž 
SK Triglav
2007 77.2  21  0:01:59.0  0:14:11.0  0:12:12.0  14  03:25.0  16 
16.  BOROVNICA Tjaš 
SK Triglav
2006 101.0  0:01:02.0  0:14:20.0  0:13:18.0  21  03:34.0  15 
17.  CERNJAK Žak 
SSK Ilirija
2006 94.6  13  0:01:17.0  0:14:31.0  0:13:14.0  18  03:45.0  14 
18.  BARTOLJ Sebastjan 
SSK Ilirija
2007 79.0  19  0:01:54.0  0:15:10.0  0:13:16.0  20  04:24.0  13 
19.  URANIČ SEDEJ Gašper 
SK Triglav
2006 51.6  25  0:03:00.0  0:15:19.0  0:12:19.0  15  04:33.0  12 
20.  ZAJEC Jakob 
SK Triglav
2007 72.9  23  0:02:09.0  0:15:24.0  0:13:15.0  19  04:38.0  11 
21.  PROSEN Luka 
SD Dolomiti
2006 39.3  27  0:03:30.0  0:15:31.0  0:12:01.0  12  04:45.0  10 
22.  MIRT Dan 
SK Triglav
2007 78.8  20  0:01:55.0  0:15:32.0  0:13:37.0  23  04:46.0 
23.  ZORKO Nik 
SK Triglav
2007 74.7  22  0:02:05.0  0:16:08.0  0:14:03.0  24  05:22.0 
24.  ZORČ Luc 
SK Triglav
2006 48.0  26  0:03:09.0  0:16:28.0  0:13:19.0  22  05:42.0 
25.  REMIC Ažbe 
SK Triglav
2006 98.2  11  0:01:08.0  0:17:41.0  0:16:33.0  27  06:55.0 
26.  PLEŠKO Matjaž 
SK Triglav
2008 88.5  17  0:01:32.0  0:17:44.0  0:16:12.0  26  06:58.0 
27.  POTOČNK Svit 
SK Triglav
2007 63.1  24  0:02:33.0  0:18:28.0  0:15:55.0  25  07:42.0 




 2006-2018 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh