Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201802901
Naziv: Pokal Cockta
Kategorija: NK Dečki do 15 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SD Vizore 
Datum: 08.09.2018
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 15:30:00
Skakalnica: Kisovec HS55

K točka: 50 Točk za meter: 2.8

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  DOVŽAN Lovro 
NSK Tržič - FMG
2004 113.5  0:00:00.0  0:12:35.0  0:12:35.0  00:00.0  100 
2.  MASLE Rok 
SSK Ilirija
2004 115.0  0:00:00.0  0:12:36.0  0:12:36.0  00:01.0  80 
3.  ZELNIK Matija 
SK Triglav
2004 111.1  0:00:00.0  0:12:38.0  0:12:38.0  00:03.0  60 
4.  BIRK Nejc 
SSK Ilirija
2004 80.0  15  0:00:00.0  0:15:01.0  0:15:01.0  02:26.0  50 
5.  KREK Filip 
SSK Norica Žiri
2004 97.4  0:00:00.0  0:15:09.0  0:15:09.0  02:34.0  45 
6.  KENDA Luka 
SK Triglav
2004 90.9  0:00:00.0  0:15:13.0  0:15:13.0  02:38.0  40 
7.  IGLIČ Klemen 
SK Triglav
2004 75.8  18  0:00:00.0  0:15:14.0  0:15:14.0  02:39.0  36 
8.  MOŽINA Blaž 
SSK Ilirija
2004 79.6  16  0:00:00.0  0:15:21.0  0:15:21.0  02:46.0  32 
9.  HOČEVAR Jaka 
SSK Ilirija
2004 83.1  13  0:00:00.0  0:15:24.0  0:15:24.0  02:49.0  29 
10.  RUS Aleš 
SSK Ilirija
2004 96.1  0:00:00.0  0:15:27.0  0:15:27.0  10  02:52.0  26 
11.  HAFNER Mark 
SK Triglav
2004 81.5  14  0:00:00.0  0:16:30.0  0:16:30.0  11  03:55.0  24 
12.  MARKUTA Domen 
SK Triglav
2004 66.0  21  0:00:00.0  0:16:57.0  0:16:57.0  12  04:22.0  22 
13.  SIMSIČ Jure 
SSK Ilirija
2004 92.6  0:00:00.0  0:17:03.0  0:17:03.0  13  04:28.0  20 
14.  JUVAN Jošt 
SK Triglav
2004 73.9  20  0:00:00.0  0:17:27.0  0:17:27.0  14  04:52.0  18 
15.  ARNEŽ Matija 
SK Triglav
2006 87.6  11  0:00:00.0  0:17:50.0  0:17:50.0  15  05:15.0  16 
16.  BUBULJ Luka 
SK Triglav
2004 89.9  10  0:00:00.0  0:18:08.0  0:18:08.0  16  05:33.0  15 
17.  JANHAR Aljaž 
SK Triglav
2007 58.3  23  0:00:00.0  0:18:43.0  0:18:43.0  17  06:08.0  14 
18.  GERM Valter 
SSK Ilirija
2004 75.7  19  0:00:00.0  0:21:28.0  0:21:28.0  18  08:53.0  13 
19.  VUKINA Matej 
SSK Ilirija
2004 62.9  22  0:00:00.0  0:24:19.0  0:24:19.0  19  11:44.0  12 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh