Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201801001
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: NK Člani 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SK Triglav 
Datum: 15.09.2018
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Kranj HS109 NK

K točka: 100 Točk za meter: 1.8

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  JELEN Rok 
SSK Velenje
2000 104.3  0:01:04.0  0:23:26.0  0:22:22.0  00:00.0  200 
2.  BRECL Gašper 
SSK Velenje
1999 113.4  0:00:27.0  0:23:41.0  0:23:14.0  00:15.0  160 
3.  MALOVRH Matevž 
SK Triglav
1999 114.3  0:00:24.0  0:23:47.0  0:23:23.0  00:21.0  120 
4.  JELEN Ožbej 
SSK Velenje
2000 100.2  0:01:20.0  0:24:41.0  0:23:21.0  01:15.0  100 
5.  KNAUS Nik 
SSK Logatec
2000 81.0  14  0:02:37.0  0:25:38.0  0:23:01.0  02:12.0  90 
6.  SUŠNIK Jošt 
SK Triglav
1999 114.0  0:00:25.0  0:26:55.0  0:26:30.0  17  03:29.0  80 
7.  POLAJNAR Gašper 
SK Triglav
2000 103.8  0:01:06.0  0:27:10.0  0:26:04.0  16  03:44.0  72 
8.  HLADNIK Matic 
NSK Tržič - FMG
2003 81.0  15  0:02:37.0  0:27:12.0  0:24:35.0  03:46.0  64 
9.  MARINKO Matevž 
SD Dolomiti
2003 83.7  11  0:02:26.0  0:27:15.0  0:24:49.0  03:49.0  58 
10.  SUZIČ Damjan 
SSK Ilirija
2001 89.7  0:02:02.0  0:27:20.0  0:25:18.0  13  03:54.0  52 
11.  AČKO Primož 
SSK Šmartno na Pohorju
2001 83.7  12  0:02:26.0  0:27:21.0  0:24:55.0  03:55.0  48 
12.  STANONIK Erazem 
SSK Alpina
2002 81.8  13  0:02:34.0  0:27:31.0  0:24:57.0  04:05.0  44 
13.  MASTNAK Martin 
SD Vizore
2000 95.4  0:01:39.0  0:28:10.0  0:26:31.0  18  04:44.0  40 
14.  VRBEK Uroš 
SSK Šmartno na Pohorju
2003 88.3  10  0:02:08.0  0:28:47.0  0:26:39.0  19  05:21.0  36 
15.  AČKO Sandi 
SSK Šmartno na Pohorju
2002 63.3  18  0:03:47.0  0:28:55.0  0:25:08.0  12  05:29.0  32 
16.  ŠKOF Nik 
SSK Ilirija
2002 69.1  17  0:03:24.0  0:29:06.0  0:25:42.0  14  05:40.0  30 
17.  GARBAJS Matic 
SSK Ilirija
2003 61.0  19  0:03:57.0  0:29:46.0  0:25:49.0  15  06:20.0  28 
18.  IGLIČ Martin 
SK Triglav
1999 46.6  21  0:04:54.0  0:29:57.0  0:25:03.0  11  06:31.0  26 
19.  MUHIČ David 
SD Dolomiti
2002 44.7  22  0:05:02.0  0:30:04.0  0:25:02.0  10  06:38.0  24 
20.  FABIJAN Nik 
SK Triglav
1997 120.3  0:00:00.0  0:30:56.0  0:30:56.0  21  07:30.0  22 
21.  HAFNER Gal 
SK Triglav
2002 51.5  20  0:04:35.0  0:31:35.0  0:27:00.0  20  08:09.0  20 




 2006-2018 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh