Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 2201805101
Naziv: Pokal Cockta
Kategorija: NK Dečki do 11 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: NSK Tržič - FMG 
Datum: 13.01.2019
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 16:00:00
Skakalnica: Sebenje HS27

K točka: 25 Točk za meter: 4.4

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  BRECL Anže 
SSK Velenje
2008 97.8  0:00:22.0  0:05:23.0  0:05:01.0  00:00.0  100 
2.  BRGLEZ Timon 
SD Vizore
2009 101.2  0:00:17.0  0:05:28.0  0:05:11.0  00:05.0  80 
3.  KREŽE Mark 
SSK Velenje
2008 98.5  0:00:21.0  0:05:50.0  0:05:29.0  00:27.0  60 
4.  ZAKELŠEK Mai 
SD Vizore
2008 111.8  0:00:00.0  0:06:18.0  0:06:18.0  00:55.0  50 
5.  PLEŠKO Matjaž 
SK Triglav
2008 96.3  0:00:25.0  0:06:37.0  0:06:12.0  01:14.0  45 
6.  KOKALJ Jaša 
SSK Ilirija
2008 97.0  0:00:23.0  0:06:38.0  0:06:15.0  01:15.0  40 
7.  KRAJŠEK Jaka 
SD Vizore
2008 104.4  0:00:11.0  0:06:59.0  0:06:48.0  01:36.0  36 
8.  OBLAK Aljaž 
SSK Žiri
2008 109.8  0:00:03.0  0:07:06.0  0:07:03.0  13  01:43.0  32 
9.  JURČIČ Blaž 
SSK Žiri
2008 100.0  0:00:19.0  0:07:09.0  0:06:50.0  01:46.0  29 
10.  ŠIBLI Fin 
SD Vizore
2008 92.6  13  0:00:31.0  0:07:24.0  0:06:53.0  10  02:01.0  26 
11.  BRGLEZ Cene 
SSK Velenje
2009 82.3  20  0:00:47.0  0:07:35.0  0:06:48.0  02:12.0  24 
12.  BOGATAJ Julij 
SSK Žiri
2008 92.6  11  0:00:31.0  0:07:38.0  0:07:07.0  14  02:15.0  22 
13.  PAVEC Jaka 
SK Triglav
2009 90.9  14  0:00:33.0  0:07:43.0  0:07:10.0  15  02:20.0  20 
14.  OREL Nejc 
SK Triglav
2009 95.3  10  0:00:26.0  0:07:47.0  0:07:21.0  18  02:24.0  18 
15.  TOLAR Tine 
SK Triglav
2008 87.7  16  0:00:39.0  0:07:49.0  0:07:10.0  16  02:26.0  16 
16.  KLOBASA Anej 
SSK Ilirija
2008 72.7  26  0:01:03.0  0:08:16.0  0:07:13.0  17  02:53.0  15 
17.  PODNAR Timotej 
SSK Ilirija
2008 58.7  30  0:01:26.0  0:08:20.0  0:06:54.0  11  02:57.0  14 
18.  ŠINKOVEC Ožbej 
SK Triglav
2008 90.4  15  0:00:34.0  0:08:30.0  0:07:56.0  20  03:07.0  13 
19.  BERDAJS Jaka 
SK Triglav
2009 54.5  31  0:01:32.0  0:08:31.0  0:06:59.0  12  03:08.0  12 
20.  STANONIK Taj 
SSK Žiri
2008 87.7  17  0:00:39.0  0:08:47.0  0:08:08.0  23  03:24.0  11 
21.  KURENT Nik 
SSK Ilirija
2008 82.3  21  0:00:47.0  0:08:49.0  0:08:02.0  21  03:26.0  10 
22.  DOLENC Maks 
SSK Žiri
2008 84.0  19  0:00:45.0  0:08:50.0  0:08:05.0  22  03:27.0 
23.  PETROVČIČ Nejc 
SK Triglav
2008 76.9  23  0:00:56.0  0:08:51.0  0:07:55.0  19  03:28.0 
24.  TADINA Gaber 
SK Triglav
2008 84.5  18  0:00:44.0  0:09:07.0  0:08:23.0  24  03:44.0 
25.  ERJAVEC Matej 
SK Triglav
2009 65.8  28  0:01:14.0  0:10:25.0  0:09:11.0  25  05:02.0 




 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh