Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 2201803401
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: NK Dečki do 15 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SK Triglav 
Datum: 30.01.2019
Trajanje: začetek: 17:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Kranj HS55

K točka: 50 Točk za meter: 2.8

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  DOVŽAN Lovro 
NSK Tržič - FMG
2004 104.6  0:00:03.0  0:13:26.0  0:13:23.0  00:00.0  200 
2.  BIRK Nejc 
SSK Ilirija
2004 101.6  0:00:15.0  0:13:34.0  0:13:19.0  00:08.0  160 
3.  ZELNIK Matija 
SK Triglav
2004 105.5  0:00:00.0  0:13:48.0  0:13:48.0  00:22.0  120 
4.  MOŽINA Blaž 
SSK Ilirija
2004 92.7  11  0:00:51.0  0:14:25.0  0:13:34.0  00:59.0  100 
5.  KENDA Luka 
SK Triglav
2004 102.1  0:00:13.0  0:14:42.0  0:14:29.0  01:16.0  90 
6.  IGLIČ Klemen 
SK Triglav
2004 81.3  18  0:01:36.0  0:15:16.0  0:13:40.0  01:50.0  80 
7.  JERNEJČIČ Matic 
SSK Ilirija
2006 97.8  0:00:30.0  0:15:36.0  0:15:06.0  02:10.0  72 
8.  KREK Filip 
SSK Žiri
2004 104.9  0:00:02.0  0:15:43.0  0:15:41.0  12  02:17.0  64 
9.  PERME Lovro 
SD Dolomiti
2004 98.2  0:00:29.0  0:15:46.0  0:15:17.0  10  02:20.0  58 
10.  RUDOLF Ožbej 
SSK Logatec
2004 87.4  15  0:01:12.0  0:15:57.0  0:14:45.0  02:31.0  52 
11.  RUS Aleš 
SSK Ilirija
2004 96.9  10  0:00:34.0  0:16:10.0  0:15:36.0  11  02:44.0  48 
12.  JUVAN Jošt 
SK Triglav
2004 87.4  16  0:01:12.0  0:16:25.0  0:15:13.0  02:59.0  44 
13.  MARKUTA Domen 
SK Triglav
2004 87.5  14  0:01:12.0  0:16:55.0  0:15:43.0  13  03:29.0  40 
14.  SODNIK Jorg 
SK Triglav
2006 85.1  17  0:01:21.0  0:17:21.0  0:16:00.0  14  03:55.0  36 
15.  TIČAR Tevž 
SK Triglav
2006 89.9  13  0:01:02.0  0:17:34.0  0:16:32.0  15  04:08.0  32 
16.  HAFNER Mark 
SK Triglav
2004 91.8  12  0:00:54.0  0:18:44.0  0:17:50.0  17  05:18.0  30 
17.  SIMSIČ Jure 
SSK Ilirija
2004 71.9  20  0:02:14.0  0:19:04.0  0:16:50.0  16  05:38.0  28 
18.  GRADIŠAR Ožbej 
SK Triglav
2004 102.0  0:00:14.0  0:19:06.0  0:18:52.0  18  05:40.0  26 
19.  BUBULJ Luka 
SK Triglav
2004 102.6  0:00:11.0  0:20:57.0  0:20:46.0  20  07:31.0  24 
20.  BOROVNICA Tjaš 
SK Triglav
2006 75.8  19  0:01:58.0  0:21:19.0  0:19:21.0  19  07:53.0  22 
21.  VUKINA Matej 
SSK Ilirija
2004 68.2  21  0:02:29.0  0:24:50.0  0:22:21.0  21  11:24.0  20 




 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh