Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 2201800702
Naziv: Pokal Cockta
Kategorija: Mladinci do 20 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Ilirija 
Datum: 29.01.2019
Trajanje: začetek: 18:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Planica HS104

K točka: 95 Točk za meter: 2

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  KOS Lovro 
SSK Ilirija
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
94.50 m17.517.517.517.016.50.059.0111.0
97.50 m18.018.018.017.517.50.065.0118.5
229.5  100 
2.  VIDIC Matija 
SSK Ilirija
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
95.00 m18.018.018.018.017.50.060.0114.0
95.00 m18.017.518.018.018.00.060.0114.0
228.0  80 
3.  VODUŠEK Lovro 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
96.50 m17.518.018.017.517.50.063.0116.0
94.00 m17.517.517.517.517.50.058.0110.5
226.5  60 
4.  TOPORIŠ Nejc 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
91.50 m17.017.017.516.516.50.053.0103.5
93.50 m17.017.017.017.017.00.057.0108.0
211.5  50 
5.  PODOBNIK Benjamin 
SSK Ilirija
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
87.50 m17.017.017.016.516.00.045.095.5
87.00 m17.017.016.517.017.00.044.095.0
190.5  45 
6.  PETEK Vid 
SSD Stol
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
87.00 m17.017.017.017.017.50.044.095.0
83.00 m17.017.016.517.517.50.036.087.5
182.5  40 
7.  DOBRE Bernard 
SD Dolomiti
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
85.00 m16.516.516.517.017.00.040.090.0
84.00 m16.517.016.516.516.00.038.087.5
177.5  36 
8.  JOVAN Tomi 
SK Zagorje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
82.50 m16.516.517.017.017.50.035.085.5
85.00 m17.017.017.017.518.00.040.091.5
177.0  32 
9.  MASTNAK Martin 
SD Vizore
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
81.00 m16.516.516.516.016.50.032.081.5
87.00 m17.017.017.017.017.00.044.095.0
176.5  29 
10.  MALOVRH Matevž 
SK Triglav
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
85.00 m17.017.016.516.516.00.040.090.0
82.50 m17.017.016.516.516.50.035.085.0
175.0  26 
11.  PRESTERL Domen 
NSK Tržič - FMG
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
83.50 m16.516.016.516.016.00.037.085.5
82.00 m16.516.516.516.516.50.034.083.5
169.0  24 
12.  REMIC Urban 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
81.50 m16.516.516.516.516.50.033.082.5
82.50 m16.516.516.516.517.00.035.084.5
167.0  22 
13.  URBANČIČ Anže 
SSK Žiri
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
80.00 m15.515.515.515.015.00.030.076.0
84.00 m16.516.016.015.515.50.038.085.5
161.5  20 
14.  PIKELJ Denis 
SSK Velenje
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
76.00 m16.016.016.016.016.50.022.070.0
76.00 m16.015.515.515.517.00.022.069.0
139.0  18 
15.  KNAUS Nik 
SSK Logatec
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
75.00 m16.016.015.515.515.50.020.067.0
74.00 m16.016.015.515.516.50.018.065.5
132.5  16 




 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh