Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201904401
Naziv: Regijski pokal Cockta
Kategorija: RLj-Dečki do 11 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SD Dolomiti 
Datum: 17.09.2019
Trajanje: začetek: 16:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Gunclje HS25

K točka: 23 Točk za meter: 4.8

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  ŠKUL Marko 
SSK Ilirija
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
21.50 m14.015.515.015.015.50.052.898.3
21.50 m18.017.017.017.517.50.052.8104.8
203.1  100 
2.  AMON Patrik 
SSK Ilirija
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
20.50 m16.016.015.516.016.00.048.096.0
21.50 m17.017.017.017.016.50.052.8103.8
199.8  80 
3.  JAVERNIK Žiga 
SSK Sam Ihan
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
20.00 m16.517.016.516.516.00.045.695.1
21.00 m16.017.017.016.016.00.050.499.4
194.5  60 
4.  PETERKA Nejc 
SSK Sam Ihan
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
20.50 m16.017.015.515.515.50.048.095.0
21.00 m16.016.016.516.016.50.050.498.9
193.9  50 
5.  VOVK Filip 
SSK Ilirija
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
20.00 m17.517.517.517.017.00.045.697.6
19.50 m18.017.517.017.517.50.043.295.7
193.3  45 
6.  PIŠLJAR Pan Jan 
SSK Ilirija
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
20.00 m17.517.517.017.017.00.045.697.1
20.50 m15.516.016.015.516.50.048.095.5
192.6  40 
7.  ROGELJ Vid 
SSK Logatec
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
19.50 m16.016.516.516.516.50.043.292.7
20.50 m16.517.517.016.516.50.048.098.0
190.7  36 
8.  ROVŠNIK Matic 
SSK Sam Ihan
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
20.00 m16.516.516.516.016.00.045.694.6
19.50 m16.516.516.015.516.50.043.292.2
186.8  32 
9.  ŠTRANCAR Mark 
SK Predmeja - Otlica Kovk
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
20.50 m14.015.015.515.015.50.048.093.5
20.50 m15.015.013.514.515.00.048.092.5
186.0  29 
10.  VELIKONJA Andraž 
SK Predmeja - Otlica Kovk
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
19.50 m16.017.016.016.515.50.043.291.7
20.00 m16.015.516.516.016.00.045.693.6
185.3  26 
11.  ALBREHT Blaž 
SSK Ilirija
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
19.00 m15.516.517.016.517.00.040.890.8
20.00 m15.516.517.016.016.00.045.694.1
184.9  24 
12.  LEBAN Oskar 
SSK Logatec
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
18.00 m15.014.514.513.514.00.036.079.0
19.00 m16.515.515.515.515.50.040.887.3
166.3  22 
13.  CESAR Gašper 
SSK Ilirija
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
17.50 m16.016.014.015.015.00.033.679.6
18.00 m15.515.015.015.015.00.036.081.0
160.6  20 
14.  SIMONČIČ Žiga 
SD Zabrdje
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
17.50 m13.514.013.514.014.50.033.675.1
18.00 m14.514.014.513.514.00.036.078.5
153.6  18 
15.  ŠIFTAR Emil 
SSK Ilirija
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
17.00 m14.514.014.514.515.00.031.274.7
17.50 m15.514.014.514.514.50.033.677.1
151.8  16 
16.  BRUNEC Klemen 
SSK Ilirija
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
16.00 m15.515.014.514.014.50.026.470.4
16.50 m14.014.513.514.014.00.028.870.8
141.2  15 
17.  NEMEC Matevž 
SD Zabrdje
2009
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
18.50 m7.07.08.58.58.00.038.461.9
18.50 m10.09.510.010.59.00.038.467.9
129.8  14 




 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh