Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1201903102
Naziv: Državno prvenstvo
Kategorija: NK Dečki do 14 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Ilirija 
Datum: 13.10.2019
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Mostec HS62

K točka: 55 Točk za meter: 2.8

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  KADIVEC Gregor 
SK Triglav
2006 89.9  0:01:02.0  0:16:24.0  0:15:22.0  00:00.0  200 
2.  BREGAR Gal 
SSK Ilirija
2006 93.6  0:00:52.0  0:16:37.0  0:15:45.0  00:13.0  160 
3.  INGOLIČ Nejc 
SSK Ilirija
2006 112.9  0:00:00.0  0:17:36.0  0:17:36.0  01:12.0  120 
4.  JERNEJČIČ Matic 
SSK Ilirija
2006 78.4  11  0:01:34.0  0:18:04.0  0:16:30.0  01:40.0  100 
5.  SODNIK Jorg 
SK Triglav
2006 80.5  0:01:28.0  0:18:05.0  0:16:37.0  01:41.0  90 
6.  BOGATAJ Jošt 
SSK Ilirija
2006 103.0  0:00:27.0  0:18:19.0  0:17:52.0  01:55.0  80 
7.  BRECL Anže 
SSK Velenje
2008 72.0  19  0:01:51.0  0:19:03.0  0:17:12.0  02:39.0  72 
8.  TIČAR Tevž 
SK Triglav
2006 84.7  0:01:16.0  0:19:15.0  0:17:59.0  10  02:51.0  64 
9.  REMIC Ažbe 
SK Triglav
2006 89.9  0:01:02.0  0:19:18.0  0:18:16.0  13  02:54.0  58 
10.  JANHAR Aljaž 
SK Triglav
2007 68.2  21  0:02:01.0  0:19:38.0  0:17:37.0  03:14.0  52 
11.  KREŽE Mark 
SSK Velenje
2008 73.5  14  0:01:47.0  0:19:52.0  0:18:05.0  11  03:28.0  48 
12.  STRAŽIŠAR Marcel 
SSK Ilirija
2006 77.2  12  0:01:37.0  0:20:04.0  0:18:27.0  14  03:40.0  44 
13.  MATJAŠIČ Urh 
SSK Ilirija
2007 78.5  10  0:01:33.0  0:20:30.0  0:18:57.0  15  04:06.0  40 
14.  URANIČ SEDEJ Gašper 
SK Triglav
2006 52.7  22  0:02:44.0  0:20:32.0  0:17:48.0  04:08.0  36 
15.  ANŽIČ Žan 
SSD Stol
2007 86.9  0:01:10.0  0:20:46.0  0:19:36.0  16  04:22.0  32 
16.  CERNJAK Žak 
SSK Ilirija
2006 86.6  0:01:11.0  0:21:08.0  0:19:57.0  18  04:44.0  30 
17.  BOROVNICA Tjaš 
SK Triglav
2006 75.8  13  0:01:41.0  0:21:20.0  0:19:39.0  17  04:56.0  28 
18.  MAGDIČ Liam 
SSK Velenje
2007 45.0  23  0:03:05.0  0:21:21.0  0:18:16.0  12  04:57.0  26 
19.  PLEŠKO Matjaž 
SK Triglav
2008 68.6  20  0:02:00.0  0:22:01.0  0:20:01.0  19  05:37.0  24 
20.  ARNEŽ Matija 
SK Triglav
2006 73.0  17  0:01:48.0  0:22:22.0  0:20:34.0  20  05:58.0  22 
  ŠIFRER Bine 
SK Triglav
2006 73.0  18  0:01:48.0  0:22:23.0  0:20:35.0  21  05:59.0  20 
22.  KRAMAR Gašper 
SSK Ilirija
2007 73.4  15  0:01:47.0  0:24:35.0  0:22:48.0  22  08:11.0  18 
23.  BARTOLJ Sebastjan 
SSK Ilirija
2007 73.3  16  0:01:48.0  0:25:32.0  0:23:44.0  23  09:08.0  16 




 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh