Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 2201903602
Naziv: Pokal Cockta
Kategorija: NK Dečki do 14 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SK Zagorje 
Datum: 04.01.2020
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 16:00:00
Skakalnica: Kisovec HS55

K točka: 50 Točk za meter: 2.8

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  INGOLIČ Nejc 
SSK Ilirija
2006 111.6  0:00:00.0  0:12:20.8  0:12:20.8  00:00.0  100 
2.  BREGAR Gal 
SSK Ilirija
2006 100.3  0:00:30.0  0:12:30.4  0:12:00.4  00:09.96  80 
3.  KADIVEC Gregor 
SK Triglav
2006 74.3  22  0:01:41.0  0:13:31.4  0:11:50.4  01:10.96  60 
4.  BRECL Anže 
SSK Mislinja
2008 85.7  15  0:01:10.0  0:13:47.6  0:12:37.6  01:26.98  50 
5.  BOGATAJ Jošt 
SSK Ilirija
2006 102.6  0:00:24.0  0:13:50.8  0:13:26.8  01:30.0  45 
6.  KREŽE Mark 
SSK Mislinja
2008 89.5  11  0:01:00.0  0:14:12.7  0:13:12.7  01:51.99  40 
7.  SODNIK Jorg 
SK Triglav
2006 74.9  20  0:01:40.0  0:14:30.3  0:12:50.3  02:09.95  36 
8.  ZAKELŠEK Mai 
SD Vizore
2008 108.4  0:00:08.0  0:14:37.9  0:14:29.9  13  02:17.1  32 
9.  STRAŽIŠAR Marcel 
SSK Ilirija
2006 87.1  12  0:01:06.0  0:14:45.0  0:13:39.0  02:24.92  29 
10.  TIČAR Tevž 
SK Triglav
2006 95.1  0:00:45.0  0:14:54.0  0:14:09.0  10  02:33.92  26 
11.  JERNEJČIČ Matic 
SSK Ilirija
2006 92.3  0:00:52.0  0:15:10.8  0:14:18.8  11  02:50.0  24 
12.  REMIC Ažbe 
SK Triglav
2006 95.1  0:00:45.0  0:15:38.5  0:14:53.5  14  03:17.97  22 
13.  MAGDIČ Liam 
SSK Mislinja
2007 44.2  25  0:03:03.0  0:15:55.8  0:12:52.8  03:35.0  20 
14.  JANHAR Aljaž 
SK Triglav
2007 74.3  21  0:01:41.0  0:16:04.5  0:14:23.5  12  03:43.97  18 
15.  ŠIFRER Bine 
SK Triglav
2006 86.6  14  0:01:08.0  0:16:34.9  0:15:26.9  16  04:14.1  16 
16.  CERNJAK Žak 
SSK Ilirija
2006 82.8  16  0:01:18.0  0:16:52.5  0:15:34.5  17  04:31.97  15 
17.  URANIČ SEDEJ Gašper 
SK Triglav
2006 70.0  24  0:01:53.0  0:17:08.3  0:15:15.3  15  04:47.95  14 
18.  ZORKO Nik 
SK Triglav
2007 90.3  0:00:58.0  0:17:34.0  0:16:36.0  18  05:13.92  13 
19.  ARNEŽ Matija 
SK Triglav
2006 75.4  19  0:01:38.0  0:18:38.8  0:17:00.8  19  06:18.0  12 
20.  ŠIBLI Fin 
SD Vizore
2008 81.3  18  0:01:22.0  0:19:25.2  0:18:03.2  20  07:04.94  11 
21.  BOROVNICA Tjaš 
SK Triglav
2006 81.9  17  0:01:21.0  0:19:45.0  0:18:24.0  21  07:24.92  10 
22.  MIRT Dan 
SK Triglav
2007 71.9  23  0:01:48.0  0:20:27.7  0:18:39.7  22  08:06.99 
23.  KRAJŠEK Jaka 
SD Vizore
2008 89.8  10  0:00:59.0  0:21:14.0  0:20:15.0  23  08:53.92 




 2006-2020 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh