Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1202000101
Naziv: Pokal občine Mislinja
Kategorija: Člani 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Mislinja 
Datum: 26.06.2020
Trajanje: začetek: 17:00:00 konec: 20:30:00
Skakalnica: Mislinja HS93

K točka: 85 Točk za meter: 2

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  ZAJC Timi 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
95.00 m20.020.020.020.020.00.080.0140.0
85.50 m19.019.519.519.519.50.061.0119.5
259.5  100 
2.  LANIŠEK Anže 
SSK Mengeš
1996
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
96.50 m19.519.519.519.519.50.083.0141.5
84.50 m18.018.018.518.518.50.059.0114.0
255.5  80 
3.  JELAR Žiga 
SK Triglav
1997
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
86.50 m18.519.019.019.019.00.063.0120.0
86.00 m18.518.518.518.518.50.062.0117.5
237.5  60 
4.  PREVC Cene 
SK Triglav
1996
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
81.50 m18.019.019.019.019.50.053.0110.0
87.50 m19.018.519.019.019.00.065.0122.0
232.0  50 
5.  PAVLOVČIČ Bor 
ND Rateče Planica
1998
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
81.00 m18.019.019.519.519.50.052.0110.0
86.00 m18.519.019.019.019.00.062.0119.0
229.0  45 
6.  KOS Lovro 
SSK Ilirija
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
82.00 m17.017.517.517.517.50.054.0106.5
82.50 m18.018.518.518.518.50.055.0110.5
217.0  40 
7.  PREVC Domen 
SK Triglav
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
80.50 m18.519.519.519.519.50.051.0109.5
78.00 m18.019.019.019.019.00.046.0103.0
212.5  36 
8.  SAMEC Matevž 
SSK Ljubno BTC
1997
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
76.00 m17.519.018.518.518.50.042.097.5
83.50 m18.018.519.019.019.00.057.0113.5
211.0  32 
9.  VIDIC Matija 
SSK Ilirija
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
79.50 m17.018.018.018.018.00.049.0103.0
80.00 m18.018.518.518.518.50.050.0105.5
208.5  29 
10.  VODUŠEK Lovro 
SSK Ljubno BTC
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
80.50 m17.018.518.518.518.50.051.0106.5
76.00 m17.518.518.518.518.50.042.097.5
204.0  26 
11.  VITEZ Patrik 
SSK Velenje
1998
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
79.50 m17.518.518.518.018.50.049.0104.0
72.00 m17.017.517.517.517.50.034.086.5
190.5  24 
12.  PODOBNIK Benjamin 
SSK Ilirija
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
75.50 m17.517.517.517.517.50.041.093.5
76.50 m17.517.017.017.017.00.043.094.0
187.5  22 
13.  SRŠEN Gašper 
SSK Ilirija
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
72.50 m17.018.018.017.518.00.035.088.5
75.00 m17.018.017.517.517.50.040.092.5
181.0  20 
14.  TOPORIŠ Nejc 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
76.00 m17.518.518.519.018.50.042.097.5
70.00 m17.017.517.517.517.50.030.082.5
180.0  18 
15.  URBANČIČ Anže 
SSK Žiri
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
71.50 m17.517.517.517.517.50.033.085.5
72.50 m16.517.017.016.517.00.035.085.5
171.0  16 
16.  PRESTERL Domen 
NSK Tržič - FMG
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
68.50 m17.017.517.518.018.00.027.080.0
71.50 m17.017.517.517.517.50.033.085.5
165.5  15 
17.  ŠTEMBERGER Matija 
SSK Ilirija
1997
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
63.00 m9.59.09.09.59.00.016.043.5
75.00 m17.018.518.018.518.50.040.095.0
138.5  14 




 2006-2020 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh