Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1202002901
Naziv: Pokal Cockta
Kategorija: NK Dečki do 13 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Žiri 
Datum: 05.09.2020
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 11:30:00
Skakalnica: Žiri HS40

K točka: 35 Točk za meter: 3.6

 

Rezultati po skokih Končni rezultati

 

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik Skok točk Mesto skok Start teka Cilj teka Čas teka Mesto tek Zaostanek Pokalne točke
1.  PLEŠKO Matjaž 
SK Triglav
2008 117.9  0:00:22.0  0:08:13.0  0:07:51.0  00:00.0  100 
2.  ZAKELŠEK Mai 
SD Vizore
2008 125.3  0:00:00.0  0:08:14.0  0:08:14.0  00:01.0  80 
3.  JURČIČ Blaž 
SSK Žiri
2008 124.8  0:00:01.0  0:08:23.0  0:08:22.0  00:10.0  60 
4.  KREŽE Mark 
SSK Mislinja
2008 115.7  0:00:28.0  0:08:42.0  0:08:14.0  00:29.0  50 
5.  ŠINKOVEC Ožbej 
SK Triglav
2008 107.7  14  0:00:52.0  0:08:48.0  0:07:56.0  00:35.0  45 
6.  RAKOVEC Miha 
SK Triglav
2008 120.0  0:00:15.0  0:08:49.0  0:08:34.0  00:36.0  40 
7.  PAVLIČ Jošt Luka 
SSK Mislinja
2008 110.7  0:00:43.0  0:08:59.0  0:08:16.0  00:46.0  36 
8.  STANONIK Taj 
SSK Žiri
2008 106.0  16  0:00:57.0  0:10:08.0  0:09:11.0  01:55.0  32 
9.  BOGATAJ Julij 
SSK Žiri
2008 117.7  0:00:22.0  0:10:09.0  0:09:47.0  13  01:56.0  29 
10.  ŠIBLI Fin 
SD Vizore
2008 106.2  15  0:00:57.0  0:10:19.0  0:09:22.0  10  02:06.0  26 
11.  MARKELJ Jurij 
SSK Ilirija
2008 101.5  19  0:01:11.0  0:10:39.0  0:09:28.0  11  02:26.0  24 
12.  TOLAR Tine 
SK Triglav
2008 109.2  11  0:00:48.0  0:10:43.0  0:09:55.0  14  02:30.0  22 
13.  VERDEL Blaž 
SD Vizore
2008 101.8  18  0:01:10.0  0:10:44.0  0:09:34.0  12  02:31.0  20 
14.  TADINA Gaber 
SK Triglav
2008 116.9  0:00:25.0  0:10:45.0  0:10:20.0  18  02:32.0  18 
15.  KOKALJ Jaša 
SSK Ilirija
2008 109.2  12  0:00:48.0  0:11:04.0  0:10:16.0  17  02:51.0  16 
16.  STELE Miha 
SK Triglav
2008 89.5  21  0:01:47.0  0:11:05.0  0:09:18.0  02:52.0  15 
17.  KURENT Nik 
SSK Ilirija
2008 102.3  17  0:01:09.0  0:11:20.0  0:10:11.0  16  03:07.0  14 
18.  ČUČEK Maks 
SSK Ilirija
2008 109.2  10  0:00:48.0  0:11:23.0  0:10:35.0  19  03:10.0  13 
19.  MOHAR Pavel 
SSK Ilirija
2008 94.1  20  0:01:33.0  0:11:31.0  0:09:58.0  15  03:18.0  12 
20.  KOŽUH Jure 
SD Vizore
2008 108.5  13  0:00:50.0  0:12:10.0  0:11:20.0  21  03:57.0  11 
21.  DOLENC Maks 
SSK Žiri
2008 88.0  22  0:01:51.0  0:13:10.0  0:11:19.0  20  04:57.0  10 




 2006-2020 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh