Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1202004501
Naziv: Regijski pokal Cockta
Kategorija: RLj-Dečki do 11 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SD Dolomiti 
Datum: 13.10.2020
Trajanje: začetek: 16:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Gunclje HS25

K točka: 23 Točk za meter: 4.8

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  TRTNIK Jošt 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
23.00 m18.018.018.018.018.00.060.0114.0
23.50 m16.517.016.016.016.00.062.4110.9
224.9  100 
2.  MEGLIČ Zak 
SD Dolomiti
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
22.00 m17.017.017.017.017.00.055.2106.2
22.50 m15.014.515.516.516.00.057.6104.1
210.3  80 
3.  GODEC Gabriel 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
20.50 m17.517.017.517.018.00.048.0100.0
20.50 m15.515.515.515.515.50.048.094.5
194.5  60 
4.  SOVA Luka 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
20.50 m16.016.014.515.015.50.048.094.5
20.00 m16.516.016.516.514.50.045.694.6
189.1  50 
5.  VUČKOVIĆ Leon 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
20.00 m16.516.016.016.015.50.045.693.6
21.00 m15.514.514.515.016.00.050.495.4
189.0  45 
6.  PETERNELJ Julij 
SD Dolomiti
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
19.50 m16.016.516.516.516.50.043.292.7
19.00 m15.515.516.016.015.00.040.887.8
180.5  40 
7.  ROJC Martin 
SSK Sam Ihan
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
19.50 m16.016.516.016.016.00.043.291.2
19.50 m16.015.515.515.015.00.043.289.2
180.4  36 
8.  TREVEN Anže 
SSK Logatec
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
19.50 m15.015.514.514.015.00.043.287.7
19.50 m14.515.015.515.516.00.043.289.2
176.9  32 
9.  KRAJNC Franci 
SD Dolomiti
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
19.00 m16.015.516.016.016.00.040.888.8
19.00 m15.014.514.014.014.00.040.883.3
172.1  29 
10.  FRANKO Tai 
ŠD Gora
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
19.50 m15.015.014.514.515.00.043.287.7
18.50 m15.015.014.014.014.50.038.481.9
169.6  26 
11.  MIKLAVČIČ Domen 
SD Zabrdje
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
20.50 m9.08.59.09.08.00.048.074.5
20.50 m16.015.516.015.515.50.048.095.0
169.5  24 
12.  LUNAČEK GOLTES Maks 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
19.00 m16.516.015.516.015.50.040.888.3
20.00 m11.511.011.011.011.50.045.679.1
167.4  22 
13.  GREGORC Nik 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
18.00 m15.014.514.014.013.00.036.078.5
18.00 m15.014.013.513.513.50.036.077.0
155.5  20 
14.  POLANC Jure 
SK Predmeja - Otlica Kovk
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
16.50 m15.015.015.015.015.00.028.873.8
18.00 m14.013.514.014.014.00.036.078.0
151.8  18 




 2006-2020 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh