Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1202100902
Naziv: Pokal ARGETA Junior
Kategorija: Mladinci do 20 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: NSK Tržič - FMG 
Datum: 07.09.2021
Trajanje: začetek: 17:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Kranj HS109

K točka: 100 Točk za meter: 1.8

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  STRŽINAR Marcel 
SSK Norica Žiri
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
109.00 m19.019.019.019.018.50.076.2133.2
103.00 m18.518.519.019.018.00.065.4121.4
254.6  100 
2.  BARTOLJ Maksim 
SSK Ilirija
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
110.00 m15.514.516.515.515.00.078.0124.0
105.50 m18.518.518.519.017.50.069.9125.4
249.4  80 
3.  ZAVRŠNIK Gorazd 
SSK Ljubno BTC
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
104.50 m18.519.019.019.018.50.068.1124.6
100.00 m18.018.019.019.018.00.060.0115.0
239.6  60 
4.  HAFNAR Mark 
SK Triglav
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
103.00 m18.019.019.019.018.00.065.4121.4
99.00 m18.518.019.019.018.00.058.2113.7
235.1  50 
5.  ZUPAN Ožbe 
NSK Tržič - FMG
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
104.00 m18.519.019.019.519.00.067.2124.2
97.50 m18.017.518.519.017.00.055.5109.5
233.7  45 
6.  EKART Taj 
SSK Mengeš
2004
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
99.50 m18.518.018.519.017.50.059.1114.1
98.00 m18.018.018.019.017.00.056.4110.4
224.5  40 
7.  REP Marcel 
SSD Stol
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
103.00 m18.018.018.519.017.00.065.4119.9
95.00 m17.517.517.518.017.00.051.0103.5
223.4  36 
8.  HRIBERŠEK Žan 
SSK Velenje
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
97.50 m17.018.017.518.517.00.055.5108.0
95.00 m17.517.518.517.017.50.051.0103.5
211.5  32 
9.  HLADNIK Matic 
ND Rateče Planica
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
97.50 m18.018.019.018.017.50.055.5109.5
92.00 m17.517.518.017.517.00.045.698.1
207.6  29 
10.  PROSENC Matija 
SK Zagorje
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
93.00 m17.017.018.017.017.00.047.498.4
89.00 m16.516.017.516.017.00.040.289.7
188.1  26 
11.  JEGLIČ Timotej 
SSK Ilirija
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
94.00 m17.517.017.517.517.50.049.2101.7
86.00 m16.515.517.516.016.50.034.883.8
185.5  24 
12.  KOŠIR Matija 
ND Rateče Planica
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
91.00 m17.017.016.517.016.50.043.894.3
88.50 m16.016.517.515.516.50.039.388.3
182.6  22 
13.  PEKLAJ Nejc 
SD Dolomiti
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
82.00 m16.516.518.016.016.00.027.676.6
82.00 m17.016.017.516.016.50.027.677.1
153.7  20 
14.  ŠANTELJ Staš 
SD Dolomiti
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
79.00 m16.015.516.015.516.50.022.269.7
82.50 m16.015.516.516.016.00.028.576.5
146.2  18 
15.  ČARMAN Tal 
ND Rateče Planica
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
72.00 m14.514.515.014.015.00.09.653.6
74.00 m15.015.016.014.015.00.013.258.2
111.8  16 
16.  HAFNER Gal 
SK Triglav
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
69.00 m15.014.014.014.015.50.04.247.2
67.00 m14.514.516.014.016.00.00.645.6
92.8  15 
17.  SIMSIČ Jure 
SSK Ilirija
2004
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
63.50 m14.014.014.513.014.00.0-5.736.3
66.00 m15.515.016.013.515.00.0-1.244.3
80.6  14 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh