Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1202103302
Naziv: Regijski pokal ARGETA Junior
Kategorija: RLj-Ml. Kadeti 12 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Ilirija 
Datum: 07.09.2021
Trajanje: začetek: 18:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Mostec HS38

K točka: 30 Točk za meter: 4

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  TRTNIK Jošt 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
37.50 m18.517.517.518.518.00.090.0144.0
36.50 m17.517.017.518.017.50.086.0138.5
282.5  100 
2.  LAH Aljaž 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
36.50 m17.516.517.017.017.00.086.0137.0
36.00 m17.017.017.017.517.00.084.0135.0
272.0  80 
3.  MEGLIČ Zak 
SD Dolomiti
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
35.00 m17.517.017.017.017.00.080.0131.0
35.00 m18.016.517.017.517.50.080.0132.0
263.0  60 
4.  PETERNELJ Julij 
SD Dolomiti
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
35.00 m17.017.517.517.517.50.080.0132.5
34.00 m17.016.517.017.017.00.076.0127.0
259.5  50 
5.  SOVA Luka 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
35.00 m17.516.016.516.516.50.080.0129.5
34.50 m17.016.516.016.517.00.078.0128.0
257.5  45 
6.  MIKLAVČIČ Domen 
SD Zabrdje
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
31.00 m16.517.016.516.016.00.064.0113.0
31.00 m16.515.515.516.015.50.064.0111.0
224.0  40 
7.  LUNAČEK GOLTES Maks 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
31.50 m16.016.516.516.016.50.066.0115.0
30.00 m16.016.016.016.016.00.060.0108.0
223.0  36 
8.  TREVEN Anže 
SSK Logatec
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
30.00 m15.515.515.015.515.50.060.0106.5
31.50 m16.015.516.516.015.50.066.0113.5
220.0  32 
9.  VUČKOVIĆ Leon 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
30.00 m16.016.016.016.015.50.060.0108.0
29.50 m15.516.016.016.015.50.058.0105.5
213.5  29 
10.  GODEC Gabriel 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
28.50 m15.516.016.015.516.00.054.0101.5
30.50 m13.513.013.515.015.00.062.0104.0
205.5  26 
11.  NOVAK Ivan 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
29.00 m15.514.515.014.015.00.056.0100.5
28.50 m13.013.514.014.013.50.054.095.0
195.5  24 
12.  GREGORC Nik 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
28.00 m16.015.015.015.515.00.052.097.5
27.50 m15.515.015.015.014.50.050.095.0
192.5  22 
13.  DOMINIK Filip Tiberij 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
27.50 m14.013.514.014.014.00.050.092.0
28.50 m14.515.014.514.514.50.054.097.5
189.5  20 
14.  ROJC Martin 
SSK Ihan
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
29.00 m13.013.514.014.013.00.056.096.5
28.50 m9.09.011.59.09.00.054.081.0
177.5  18 
15.  POLANC Jure 
SK Predmeja - Otlica Kovk
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
25.50 m14.013.513.513.013.50.042.082.5
24.50 m14.514.014.013.513.50.038.079.5
162.0  16 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh