Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1202103605
Naziv: Pokal ARGETA Junior
Kategorija: Ml. Kadeti 12 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Norica Žiri 
Datum: 11.09.2021
Trajanje: začetek: 09:00:00 konec: 11:00:00
Skakalnica: Žiri HS40

K točka: 35 Točk za meter: 3.6

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  TRTNIK Jošt 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
37.50 m17.516.517.017.017.00.069.0120.0
37.50 m17.517.517.017.517.50.069.0121.5
241.5  100 
2.  LUKMAR Nik 
SK Zagorje
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
35.50 m17.017.017.016.516.50.061.8112.3
36.50 m17.517.017.517.517.00.065.4117.4
229.7  80 
3.  LAH Aljaž 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
35.00 m16.517.517.017.017.00.060.0111.0
35.50 m17.017.517.017.517.00.061.8113.3
224.3  60 
4.  ZABRET Tobija 
SK Triglav
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
36.50 m17.516.017.017.017.00.065.4116.4
35.00 m16.015.514.515.515.50.060.0106.5
222.9  50 
5.  KOŽUH Nejc 
SD Vizore
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
34.50 m16.016.515.516.016.00.058.2106.2
35.00 m17.017.016.516.517.00.060.0110.5
216.7  45 
6.  LUNAČEK GOLTES Maks 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
35.00 m17.016.516.517.017.00.060.0110.5
33.50 m15.515.014.515.015.00.054.699.6
210.1  40 
7.  KOLAR Bine 
SSD Stol
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
33.00 m16.516.516.016.016.50.052.8101.8
34.00 m16.516.015.515.516.00.056.4103.9
205.7  36 
8.  TREVEN Anže 
SSK Logatec
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
32.00 m16.517.017.016.516.50.049.299.2
32.50 m16.516.516.517.016.50.051.0100.5
199.7  32 
9.  MIKLAVČIČ Domen 
SD Zabrdje
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
32.50 m16.516.516.016.016.50.051.0100.0
32.00 m15.516.016.016.516.00.049.297.2
197.2  29 
10.  PERIČ Florjan 
SK Triglav
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
31.50 m16.517.016.516.516.50.047.496.9
32.00 m16.516.516.016.016.00.049.297.7
194.6  26 
11.  VUČKOVIĆ Leon 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
30.50 m15.515.515.516.015.50.043.890.3
32.00 m16.016.516.516.516.50.049.298.7
189.0  24 
12.  KOPAČ Tai 
SK Triglav
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
31.50 m15.515.517.017.016.50.047.496.4
28.50 m15.516.017.017.016.50.036.686.1
182.5  22 
13.  GODEC Gabriel 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
29.50 m15.515.016.516.516.00.040.288.2
31.00 m15.515.516.516.016.00.045.693.1
181.3  20 
14.  ROJC Martin 
SSK Ihan
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
31.50 m15.516.015.515.515.50.047.493.9
29.50 m15.015.515.515.515.50.040.286.7
180.6  18 
15.  SOVA Luka 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
30.50 m15.015.015.016.016.00.043.889.8
30.50 m15.015.515.515.515.50.043.890.3
180.1  16 
  ZUPANČIČ Nik 
SK Zagorje
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
30.00 m15.015.015.515.515.50.042.088.0
31.00 m15.515.015.515.516.00.045.692.1
180.1  16 
17.  KERN Gašper 
ND Rateče Planica
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
31.00 m15.516.016.016.515.50.045.693.1
28.50 m14.514.515.515.515.00.036.681.6
174.7  14 
18.  DOLHAR Luka 
ND Rateče Planica
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
29.00 m15.015.015.015.015.50.038.483.4
30.50 m15.015.516.016.015.50.043.890.8
174.2  13 
19.  NOVAK Ivan 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
29.00 m15.015.016.016.516.00.038.485.4
29.50 m15.515.516.516.015.50.040.287.2
172.6  12 
20.  OSTROŽNIK Mihael 
SK Zagorje
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
29.50 m15.015.015.515.515.50.040.286.2
28.00 m15.015.016.016.015.50.034.881.3
167.5  11 
21.  LAZNIK Gal 
SSK Velenje
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
29.50 m15.014.515.015.015.00.040.285.2
28.50 m15.015.015.016.015.50.036.682.1
167.3  10 
22.  JUVAN Žiga 
SK Triglav
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
30.00 m14.514.515.015.515.50.042.087.0
28.00 m14.514.015.015.015.00.034.879.3
166.3 
23.  KOŠIR Matic 
SSK Norica Žiri
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
28.50 m15.014.515.515.015.00.036.681.6
29.00 m15.014.516.015.515.50.038.484.4
166.0 
24.  GREGORC Nik 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
28.50 m15.514.515.516.015.00.036.682.6
28.00 m15.015.015.516.015.50.034.880.8
163.4 
25.  VOLK Žiga 
SSK Velenje
2011
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
27.50 m15.015.015.516.016.00.033.079.5
28.00 m15.015.016.016.015.50.034.881.3
160.8 
26.  LAHARNAR Luka 
SSK Norica Žiri
2011
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
27.50 m14.013.513.514.014.00.033.074.5
29.00 m14.514.515.015.515.50.038.483.4
157.9 
27.  DOMINIK Filip Tiberij 
SSK Ilirija
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
28.00 m15.015.015.015.015.00.034.879.8
27.00 m14.515.015.515.515.50.031.277.2
157.0 
28.  POLANC Jure 
SK Predmeja - Otlica Kovk
2010
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
27.00 m14.014.515.015.015.00.031.275.7
27.00 m14.014.515.515.515.50.031.276.7
152.4 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh