Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1202101101
Naziv: Pokal ARGETA Junior
Kategorija: Člani 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Ilirija 
Datum: 21.09.2021
Trajanje: začetek: 17:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Kranj HS109

K točka: 100 Točk za meter: 1.8

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  KOS Lovro 
SSK Ilirija
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
105.00 m18.018.518.018.018.00.069.0123.0
105.50 m18.018.017.518.018.50.069.9123.9
246.9  100 
2.  MOGEL Žak 
SSK Ljubno BTC
2001
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
102.50 m17.517.517.017.517.50.064.5117.0
100.50 m17.517.017.017.517.00.060.9112.4
229.4  80 
3.  BOMBEK Jan 
SSK Velenje
2001
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
99.50 m18.017.018.517.518.00.059.1112.6
101.50 m17.517.017.017.518.00.062.7114.7
227.3  60 
4.  OSTERC Aljaž 
SSK Velenje
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
101.50 m18.018.018.518.018.00.062.7116.7
94.00 m17.516.517.517.017.00.049.2100.7
217.4  50 
5.  VIDIC Matija 
SSK Ilirija
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
97.50 m17.017.018.017.017.00.055.5106.5
99.00 m17.517.017.517.017.50.058.2110.2
216.7  45 
6.  OBLAK Rok 
SSK Norica Žiri
2001
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
96.00 m17.517.017.017.017.50.052.8104.3
98.00 m17.517.018.017.517.50.056.4108.9
213.2  40 
7.  VITEZ Patrik 
SSK Velenje
1998
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
95.50 m17.016.517.517.017.00.051.9102.9
95.50 m17.016.517.017.017.50.051.9102.9
205.8  36 
8.  SAMEC Matevž 
SSK Ljubno BTC
1997
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
96.00 m16.517.017.517.017.50.052.8104.3
94.50 m16.516.517.017.017.00.050.1100.6
204.9  32 
9.  SEMENIČ Anže 
NSK Tržič - FMG
1993
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
93.00 m16.016.016.016.017.00.047.495.4
98.00 m16.516.016.016.517.50.056.4105.4
200.8  29 
10.  ROBNIK Luka 
SSK Ljubno BTC
2001
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
95.50 m16.516.517.017.017.50.051.9102.4
91.00 m16.516.517.016.517.00.043.893.8
196.2  26 
11.  TOPORIŠ Nejc 
SK Triglav
2000
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
91.00 m16.016.517.016.517.00.043.893.8
89.00 m16.016.016.516.516.50.040.289.2
183.0  24 
12.  ŠTEMBERGER Matija 
SSK Ilirija
1997
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
91.50 m16.516.517.016.517.50.044.794.7
88.00 m16.516.017.016.516.50.038.487.9
182.6  22 
13.  SUŠNIK Jošt 
SK Triglav
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
83.00 m15.516.017.016.016.50.029.477.9
82.50 m16.016.016.515.516.50.028.577.0
154.9  20 
14.  SRŠEN Gašper 
SSK Ilirija
1999
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
82.00 m15.515.016.015.515.50.027.674.1
75.00 m15.015.016.015.015.50.015.060.5
134.6  18 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh