Rezultati tekme
 
Koledar tekem
Funkcionarji Podatki o tekmi Podatki o vremenu Rezultati

 

Koda tekme : 1202101102
Naziv: Pokal ARGETA Junior
Kategorija: Mladinci do 20 let 
Pokrovitelj:  
Prireditelj: Smučarska zveza Slovenije 
Organizator: SSK Ilirija 
Datum: 21.09.2021
Trajanje: začetek: 17:00:00 konec: 00:00:00
Skakalnica: Kranj HS109

K točka: 100 Točk za meter: 1.8

Mesto Priimek in ime/Klub Letnik   Točke Pokalne točke
1.  BARTOLJ Maksim 
SSK Ilirija
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
106.00 m17.518.017.518.518.00.070.8124.3
102.50 m16.015.515.516.516.50.064.5112.5
236.8  100 
2.  ZAVRŠNIK Gorazd 
SSK Ljubno BTC
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
100.50 m17.517.517.017.517.00.060.9112.9
100.00 m17.517.517.517.518.00.060.0112.5
225.4  80 
3.  ZUPAN Ožbe 
NSK Tržič - FMG
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
102.50 m18.017.518.018.018.50.064.5118.5
97.00 m17.017.018.017.017.50.054.6106.1
224.6  60 
4.  HRIBERŠEK Žan 
SSK Velenje
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
101.50 m17.017.017.017.517.50.062.7114.2
99.00 m17.516.517.017.017.00.058.2109.2
223.4  50 
5.  EKART Taj 
SSK Mengeš
2004
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
99.00 m17.017.517.017.017.50.058.2109.7
100.00 m17.517.017.017.517.50.060.0112.0
221.7  45 
6.  HAFNAR Mark 
SK Triglav
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
101.00 m17.517.517.517.518.00.061.8114.3
96.50 m17.517.018.017.017.50.053.7105.7
220.0  40 
7.  JEGLIČ Timotej 
SSK Ilirija
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
97.50 m16.516.015.517.017.00.055.5105.0
91.00 m16.516.516.516.517.00.043.893.3
198.3  36 
8.  NEMEČEK Jan 
ND Rateče Planica
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
96.00 m17.017.017.017.017.50.052.8103.8
90.50 m16.516.517.017.017.00.042.993.4
197.2  32 
9.  PROSENC Matija 
SK Zagorje
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
92.50 m16.516.517.017.017.00.046.597.0
90.50 m16.516.517.016.517.50.042.992.9
189.9  29 
10.  REP Marcel 
SSD Stol
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
92.00 m16.016.016.016.017.00.045.693.6
91.50 m16.516.016.516.517.00.044.794.2
187.8  26 
11.  HLADNIK Matic 
ND Rateče Planica
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
91.00 m16.016.517.016.517.50.043.893.8
88.50 m16.516.517.016.517.00.039.389.3
183.1  24 
12.  KOŠIR Matija 
ND Rateče Planica
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
90.50 m16.016.016.516.517.00.042.991.9
86.00 m16.016.017.016.517.00.034.884.3
176.2  22 
13.  ŠANTELJ Staš 
SD Dolomiti
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
83.50 m15.015.015.015.516.00.030.375.8
79.00 m15.014.515.015.515.50.022.267.7
143.5  20 
14.  PEKLAJ Nejc 
SD Dolomiti
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
80.00 m15.015.014.515.016.50.024.069.0
76.00 m14.514.514.515.015.50.016.860.8
129.8  18 
15.  ČARMAN Tal 
ND Rateče Planica
2003
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
77.00 m15.014.515.015.015.50.018.663.6
75.00 m15.014.515.015.015.50.015.060.0
123.6  16 
16.  HAFNER Gal 
SK Triglav
2002
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
67.00 m13.514.514.514.514.50.00.644.1
64.00 m14.515.014.514.515.00.0-4.839.2
83.3  15 
17.  SIMSIČ Jure 
SSK Ilirija
2004
Dolžina A B C D E KF DTočke Točke
68.00 m14.514.515.015.015.00.02.446.9
60.00 m14.014.014.014.013.50.0-12.030.0
76.9  14 




 2006-2021 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh