Stanje v pokalu pokal ČLANI
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

 

Ime pokala : pokal ČLANI
Št. tekem : 6
Sezona: Zimska sezona - od 16.11.2015 do 31.5.2016
Dodatne funkcije: Izpis za tiskalnik

Št. tekmovalcev: 52

Mesto Priimek in ime Letnik Klub Točke
1. KVEDER Miha 1993 SSK Ihan 295
2. POGRAJC Andraž 1991 SK Zagorje 288
3. KRAMARŠIČ Matic 1990 SSK Ilirija 213
4. PREVC Peter 1992 SK Triglav 200
5. ZUPANČIČ Miran 1989 SK Zagorje 196
6. DAMJAN Jernej 1983 SSK Ihan 194
7. KRAPEŽ David 1993 SSK Ihan 192
8. ŽAGAR Rožle 1989 SSK Ihan 186
9. LIKAR Matej 1991 SSK Logatec 160
LANIŠEK Anže 1996 SSK Mengeš 160
11. VODAN Aljaž 1995 SK Triglav 154
12. PRIŠLIČ Ernest 1993 SK Zagorje 141
13. JELAR Žiga 1997 SK Triglav 140
14. PREVC Cene 1996 SK Triglav 138
15. TESOVNIK Jaka 1992 SSK Ljubno BTC 136
16. BARTOL Gašper 1991 SSK Ihan 133
17. ŠILIH Žak 1995 SSK Ihan 122
18. PREVC Domen 1999 SK Triglav 120
19. HLEBANJA Aleš 1993 ND Rateče Planica 119
20. JUSTIN Rok 1993 SSD Stol 118
21. TEPEŠ Jurij 1989 SD Dolomiti 100
22. VERBAJS Tomaž 1995 SSK Ivančna Gorica 93
23. SEMENIČ Anže 1993 NSK Tržič - FMG 90
24. PUNGERTAR Matjaž 1990 SSK Mengeš 80
BARTOL Tilen 1997 SSK Ihan 80
26. KUS Jan 1998 SSK Ilirija 76
SUŠNIK Urban 1994 NSK Tržič - FMG 76
MEŽNAR Mitja 1988 NSK Tržič - FMG 76
29. MODIC Andraž 1996 SSK Logatec 74
30. PAVLOVČIČ Bor 1998 ND Rateče Planica 72
31. HIŽAR Niko 1993 SSK Velenje 71
32. BABNIK Tim 1991 SSK Logatec 70
33. HVALA Jaka 1993 SSK Ponikve 68
34. KLARIČ Jernej 1995 SSK Ilirija 67
35. GRM David 1994 SD Vizore 66
36. KUMERDEJ Matjaž 1991 SK Triglav 65
37. NAGLIČ Tomaž 1989 SSK Norica Žiri 64
38. ZAJC Timi 2000 SSK Ljubno BTC 60
39. ŠINKOVEC Jure 1985 SSK Ihan 52
40. PLESTENJAK Luka 1990 SSK Ihan 51
41. RUS Jaka 1989 SSK Ivančna Gorica 48
42. ŠTUPAR Gašper 1994 SSK Ihan 47
43. OSTERC Aljaž 1999 SSK Velenje 44
44. LEBAR Matej 1995 SSK Ihan 42
45. TARMAN Rok 1997 ND Rateče Planica 34
LAVTIŽAR Anže 1996 ND Rateče Planica 34
47. CAPUDER Martin 1997 SSK Ilirija 22
48. KLINEC Gašper 1991 SSK Norica Žiri 10
49. LESNIK Kristjan 1999 SK Triglav 6
OBLAK Luka 1994 SSK Norica Žiri 6
51. PETEK Lojze 1997 ND Rateče Planica 4
52. FABIJAN Nik 1997 SK Triglav 2





 2006-2022 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh