Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Ime pokala : | pokal MLADINCI do 18 let |
Št. tekem : | 6 |
Sezona: | Zimska sezona - od 16.11.2017 do 31.5.2018 |
Dodatne funkcije: | Izpis za tiskalnik |
Št. tekmovalcev: 52
Mesto | Priimek in ime | Letnik | Klub | Točke |
1. | MOGEL Žak | 2001 | SSK Ljubno BTC | 560 |
2. | BOMBEK Jan | 2001 | SSK Ljubno BTC | 520 |
3. | VODUŠEK Lovro | 2000 | SSK Ljubno BTC | 360 |
4. | BREZOVNIK Medard | 2000 | SSK Ljubno BTC | 280 |
5. | OBLAK Rok | 2001 | SSK Norica Žiri | 275 |
6. | JOVAN Tomi | 2000 | SK Zagorje | 243 |
7. | VIDIC Matija | 2000 | SSK Ilirija | 230 |
8. | DOBRE Bernard | 2000 | SD Dolomiti | 200 |
9. | TOPORIŠ Nejc | 2000 | SK Triglav | 158 |
10. | ROBNIK Luka | 2001 | SSK Ljubno BTC | 148 |
11. | GRILC Tjaš | 2001 | SSD Stol | 138 |
12. | POLAJNAR Gašper | 2000 | SK Triglav | 106 |
REMIC Urban | 2000 | SK Triglav | 106 | |
14. | REP Marcel | 2002 | SSD Stol | 104 |
15. | BELHAR Dan | 2002 | NSK Tržič - FMG | 99 |
16. | PRESEČNIK Jernej | 2002 | SSK Ljubno BTC | 94 |
17. | PODOBNIK Benjamin | 2000 | SSK Ilirija | 65 |
18. | KOSELJ Nace | 2001 | NSK Tržič - FMG | 64 |
19. | PIKELJ Denis | 2000 | SSK Velenje | 59 |
20. | JEKOVEC Kristjan | 2001 | NSK Tržič - FMG | 56 |
21. | JELEN Ožbej | 2000 | SSK Velenje | 54 |
DRLINK Urban | 2001 | SSK Norica Žiri | 54 | |
23. | PRESTERL Domen | 2000 | NSK Tržič - FMG | 49 |
SUZIČ Damjan | 2001 | SSK Ilirija | 49 | |
25. | ZAVRŠNIK Gorazd | 2003 | SSK Ljubno BTC | 48 |
26. | VODUŠEK Karlo | 2002 | SSK Ljubno BTC | 44 |
27. | ZUPANEC David | 2001 | SK Zagorje | 42 |
28. | KOŠIR Matija | 2002 | ND Rateče Planica | 37 |
29. | AČKO Primož | 2001 | SSK Šmartno na Pohorju | 33 |
MASTNAK Martin | 2000 | SD Vizore | 33 | |
31. | HAFNAR Mark | 2002 | SK Triglav | 26 |
ROŠAR Urh | 2003 | SSK Mislinja | 26 | |
33. | JEGLIČ Timotej | 2002 | SSK Ilirija | 24 |
34. | HLADNIK Matic | 2002 | ND Rateče Planica | 21 |
STRŽINAR Marcel | 2002 | SSK Norica Žiri | 21 | |
36. | KNAUS Nik | 2000 | SSK Logatec | 19 |
37. | TRATNIK Taras | 2003 | SK Zagorje | 18 |
38. | PETEK Vid | 2000 | SSD Stol | 14 |
39. | ERJAVEC Nace | 2002 | SSK Norica Žiri | 12 |
40. | NEMEČEK Jan | 2002 | ND Rateče Planica | 11 |
41. | SUŠNIK Juš | 2002 | NSK Tržič - FMG | 10 |
MODRIJAN Ožbej | 2001 | SSD Stol | 10 | |
PRESEČNIK Lenart | 2003 | SSK Ljubno BTC | 10 | |
44. | POTOČAN Blaž | 2001 | SD Vizore | 9 |
JELEN Rok | 2000 | SSK Velenje | 9 | |
46. | URBANČIČ Anže | 2000 | SSK Norica Žiri | 8 |
47. | HAFNER Gal | 2002 | SK Triglav | 7 |
ALBREHT Žak | 2000 | SSK Norica Žiri | 7 | |
ŠKOF Nik | 2002 | SSK Ilirija | 7 | |
50. | TRPIN Žan | 2000 | SSK Logatec | 6 |
51. | TEPEŠ Jon | 2002 | SD Dolomiti | 5 |
52. | AČKO Sandi | 2002 | SSK Šmartno na Pohorju | 1 |