Stanje v pokalu pokal MLADINCI do 18 let
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

 

Ime pokala : pokal MLADINCI do 18 let
Št. tekem : 5
Sezona: Poletna sezona - od 1.6.2020 do 15.11.2020
Dodatne funkcije: Izpis za tiskalnik

Št. tekmovalcev: 53

Mesto Priimek in ime Letnik Klub Točke
1. BARTOLJ Maksim 2003 SSK Ilirija 460
2. ZAVRŠNIK Gorazd 2003 SSK Ljubno BTC 370
3. MASLE Rok 2004 SSK Ilirija 285
4. ROŠAR Urh 2003 SSK Mislinja 214
5. LIPOVŠEK ROČNIK Miha 2003 SSK Velenje 212
6. EKART Taj 2004 SSK Mengeš 210
7. ZUPAN Ožbe 2003 NSK Tržič - FMG 190
8. HERBSTRITT Igor Teodor 2005 SSK Ihan 154
9. HRIBERŠEK Žan 2003 SSK Velenje 136
10. PROSENC Matija 2003 SK Zagorje 135
11. PRESEČNIK Lenart 2003 SSK Ljubno BTC 124
12. VRBEK Uroš 2003 SSK Šmartno na Pohorju 120
13. JEREB Matic 2004 SSK Norica Žiri 118
14. HLADNIK Matic 2003 NSK Tržič - FMG 116
15. PAGON Maj 2004 SSD Stol 115
16. PODGORŠEK Nejc 2004 SD Dolomiti 109
17. ŠANTELJ Staš 2003 SD Dolomiti 87
18. DOVŽAN Lovro 2004 NSK Tržič - FMG 65
19. FALETIČ Enej 2006 SSK Velenje 64
PERME Lovro 2004 SD Dolomiti 64
JANČAR Žiga 2005 SSK Ihan 64
22. LUBEJ Žak 2003 SSK Mislinja 57
23. LUČIN Nik 2003 SSK Norica Žiri 55
24. PETEK Tone 2004 ND Rateče Planica 51
25. BEDENIK Tadej 2005 SK Triglav 50
26. GARBAJS Matic 2003 SSK Ilirija 41
27. ŽERJAL Kristijan 2005 SSK Norica Žiri 40
BEČAN Iztok 2005 SD Dolomiti 40
29. MEGUŠAR Jakob 2003 SK Triglav 39
30. FELLE Maj 2003 SSK Velenje 38
31. HEBERLE Nik 2005 SSD Stol 25
JEREB Gašper 2004 SSK Norica Žiri 25
33. PEKLAJ Nejc 2003 SD Dolomiti 24
34. ČARMAN Tal 2003 ND Rateče Planica 23
35. KLOC Bryce 2005 SSK Mislinja 22
36. STRŽINAR Nik 2005 SSK Norica Žiri 18
RESNIK Žan 2003 SK Triglav 18
38. ZUPAN Aljaž 2005 SSD Stol 17
39. HRIBERŠEK Žan 2005 SSK Ilirija 14
40. BUBULJ Luka 2004 SK Triglav 13
41. ZELNIK Matija 2004 SK Triglav 10
42. DRINOVEC Jaka 2005 NSK Tržič - FMG 9
43. KRMELJ Matic 2004 SSD Stol 7
FILIP Luka 2005 SSK Velenje 7
JUVAN Jošt 2004 SK Triglav 7
46. RAZPOTNIK Anej 2006 SK Zagorje 6
HAFNER Mark 2004 SK Triglav 6
RUS Aleš 2004 SSK Ilirija 6
49. KREK Filip 2004 SSK Norica Žiri 2
REMIC Ažbe 2006 SK Triglav 2
BIRK Nejc 2004 SSK Ilirija 2
HLADNIK Aljaž 2005 NSK Tržič - FMG 2
53. MARKUTA Domen 2004 SK Triglav 1





 2006-2022 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh