Stanje v pokalu pokal MLADINCI do 16 let
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

 

Ime pokala : pokal MLADINCI do 16 let
Št. tekem : 7
Sezona: Zimska sezona - od 16.11.2019 do 31.5.2020
Dodatne funkcije: Izpis za tiskalnik

Št. tekmovalcev: 60

Mesto Priimek in ime Letnik Klub Točke
1. PODGORŠEK Nejc 2004 SD Dolomiti 520
2. PAGON Maj 2004 SSD Stol 399
3. HERBSTRITT Igor Teodor 2005 SSK Sam Ihan 380
4. EKART Taj 2004 SSK Mengeš 360
5. DOVŽAN Lovro 2004 NSK Tržič - FMG 343
6. PERME Lovro 2004 SD Dolomiti 289
7. ZELNIK Matija 2004 SK Triglav 232
8. JEREB Matic 2004 SSK Žiri 224
9. PETEK Tone 2004 ND Rateče Planica 213
10. MASLE Rok 2004 SSK Ilirija 200
11. PLUT Matej 2006 SD Dolomiti 190
12. KRMELJ Matic 2004 SSD Stol 127
13. VAČOVNIK KOTNIK Ožbej 2006 SD Vizore 115
14. JEREB Gašper 2004 SSK Žiri 113
15. ZAJEC Urban 2005 SK Triglav 108
16. RAKOVEC Maks 2005 SK Triglav 100
FALETIČ Enej 2006 SSK Velenje 100
18. KLOC Bryce 2005 SSK Mislinja 99
19. HEBERLE Nik 2005 SSD Stol 98
20. ŽERJAL Kristijan 2005 SSK Žiri 96
BUBULJ Luka 2004 SK Triglav 96
22. JUVAN Jošt 2004 SK Triglav 93
23. BEDENIK Tadej 2005 SK Triglav 92
24. DRINOVEC Jaka 2005 NSK Tržič - FMG 82
25. SINČIČ Miha 2005 SSK Ilirija 76
26. KREK Filip 2004 SSK Žiri 65
27. HAFNER Mark 2004 SK Triglav 60
28. BEČAN Iztok 2005 SD Dolomiti 54
GRADIŠAR Ožbej 2004 SK Triglav 54
30. BREGAR Gal 2006 SSK Ilirija 52
31. STRŽINAR Nik 2005 SSK Žiri 51
32. GLOBOČNIK Tim 2005 SK Triglav 50
33. RUS Aleš 2004 SSK Ilirija 49
34. MARKUTA Domen 2004 SK Triglav 48
35. ZUPAN Aljaž 2005 SSD Stol 36
36. MOŽINA Blaž 2004 SSK Ilirija 32
37. STARE Patrik 2006 NSD Bohinj 31
38. GOSTIŠA LAH Nik 2005 SSK Logatec 27
39. IGLIČ Klemen 2004 SK Triglav 23
40. ZUPANEC Dominik 2005 SK Zagorje 22
41. HLADNIK Aljaž 2005 NSK Tržič - FMG 21
42. REPINC Aljaž 2006 NSD Bohinj 18
43. BIRK Nejc 2004 SSK Ilirija 17
44. KADIVEC Gregor 2006 SK Triglav 16
45. RAZPOTNIK Anej 2006 SK Zagorje 14
46. VOLOVŠEK MURKO Mark 2006 SSK Ljubno BTC 12
REMIC Ažbe 2006 SK Triglav 12
48. RUDOLF Ožbej 2004 SSK Logatec 11
49. BRICELJ Jan 2005 SSK Žiri 10
RUDOLF Ožbej 2004 SK Triglav 10
SIMSIČ Jure 2004 SSK Ilirija 10
GAJSTER Žiga 2006 SSK Velenje 10
53. TIČAR Tevž 2006 SK Triglav 7
54. ŠABEC Žiga 2005 SSK Logatec 4
55. HRIBERŠEK Žan 2005 SSK Ilirija 2
MAROLT Enej 2005 SSK Logatec 2
PLEŠKO Klemen 2005 SK Triglav 2
JANČAR Žiga 2005 SSK Sam Ihan 2
59. VUK Rok 2005 ŠD Gamsi Žahenberc 1
HERBSTRITT Maj Tim 2006 SSK Sam Ihan 1





 2006-2020 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh