Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Ime pokala : | pokal MLADINCI do 16 let |
Št. tekem : | 6 |
Sezona: | Poletna sezona - od 1.6.2015 do 15.11.2015 |
Dodatne funkcije: | Izpis za tiskalnik |
Št. tekmovalcev: 52
Mesto | Priimek in ime | Letnik | Klub | Točke |
1. | ZAJC Timi | 2000 | SSK Ljubno BTC | 600 |
2. | VODUŠEK Lovro | 2000 | SSK Ljubno BTC | 340 |
3. | MOGEL Žak | 2001 | SSK Ljubno BTC | 283 |
4. | PODOBNIK Benjamin | 2000 | SSK Ilirija | 278 |
5. | OBLAK Rok | 2001 | SSK Norica Žiri | 260 |
6. | KOTNIK Jaka | 2000 | SK Triglav | 242 |
7. | VIDIC Matija | 2000 | SSK Ilirija | 233 |
8. | BREZOVNIK Medard | 2000 | SSK Ljubno BTC | 209 |
9. | TOPORIŠ Nejc | 2000 | SK Triglav | 197 |
10. | DOBRE Bernard | 2000 | SD Dolomiti | 179 |
11. | JOVAN Tomi | 2000 | SK Zagorje | 154 |
12. | REMIC Urban | 2000 | SK Triglav | 148 |
13. | NERAT Aljaž | 2000 | SSK Ljubno BTC | 143 |
14. | JELEN Rok | 2000 | SSK Velenje | 126 |
15. | KNAUS Nik | 2000 | SSK Logatec | 121 |
16. | EKART Maj | 2000 | SSK Mengeš | 108 |
17. | POLAJNAR Gašper | 2000 | SK Triglav | 105 |
18. | PIKELJ Denis | 2000 | SSK Velenje | 94 |
19. | VRANC Filip | 2001 | SSK Ljubno BTC | 90 |
20. | BOMBEK Jan | 2001 | SSK Velenje | 86 |
21. | JELEN Ožbej | 2000 | SSK Velenje | 82 |
22. | KRISPER David | 2000 | SSK Logatec | 81 |
23. | ALBREHT Žak | 2000 | SSK Norica Žiri | 73 |
24. | TRPIN Žan | 2000 | SSK Logatec | 62 |
25. | KOSELJ Nace | 2001 | NSK Tržič - FMG | 51 |
26. | VOZELJ Matej | 2000 | SK Zagorje | 48 |
27. | PRESTERL David | 2000 | NSK Tržič - FMG | 47 |
28. | PETEK Vid | 2000 | SSD Stol | 46 |
29. | SUZIČ Damjan | 2001 | SSK Ilirija | 42 |
30. | PRESTERL Domen | 2000 | NSK Tržič - FMG | 40 |
31. | MASTNAK Martin | 2000 | SD Vizore | 34 |
32. | PRESEČNIK Jernej | 2002 | SSK Ljubno BTC | 28 |
33. | REP Marcel | 2002 | SSD Stol | 20 |
34. | URBANČIČ Anže | 2000 | SSK Norica Žiri | 18 |
35. | HAFNAR Mark | 2002 | SK Triglav | 14 |
36. | SUŠNIK Juš | 2002 | NSK Tržič - FMG | 13 |
37. | MOČNIK Jure | 2002 | SSK Mengeš | 12 |
38. | BARBA Matija | 2001 | SD Dolomiti | 11 |
39. | MODRIJAN Ožbej | 2001 | SSD Stol | 10 |
40. | ZAGOMILŠEK Sven | 2000 | SSK Mislinja | 9 |
41. | ARH Mitja | 2001 | NSD Bohinj | 8 |
42. | DRLINK Urban | 2001 | SSK Norica Žiri | 7 |
43. | NAGODE Urh | 2000 | SSD Stol | 6 |
JEKOVEC Kristjan | 2001 | NSK Tržič - FMG | 6 | |
45. | POTOČAN Blaž | 2001 | SD Vizore | 5 |
46. | JEKOVEC Miha | 2001 | NSK Tržič - FMG | 4 |
TRPIN Tim | 2002 | SSK Logatec | 4 | |
48. | SVETELJ Nik | 2000 | SSK Mengeš | 3 |
BELHAR Dan | 2002 | NSK Tržič - FMG | 3 | |
GRILC Tjaš | 2001 | SSD Stol | 3 | |
51. | SEDEJ Žan | 2001 | SSK Norica Žiri | 2 |
52. | KOŠIR Tjaž | 2000 | SK Triglav | 1 |