Stanje v pokalu pokal MLADINCI do 16 let
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

 

Ime pokala : pokal MLADINCI do 16 let
Št. tekem : 6
Sezona: Poletna sezona - od 1.6.2015 do 15.11.2015
Dodatne funkcije: Izpis za tiskalnik

Št. tekmovalcev: 52

Mesto Priimek in ime Letnik Klub Točke
1. ZAJC Timi 2000 SSK Ljubno BTC 600
2. VODUŠEK Lovro 2000 SSK Ljubno BTC 340
3. MOGEL Žak 2001 SSK Ljubno BTC 283
4. PODOBNIK Benjamin 2000 SSK Ilirija 278
5. OBLAK Rok 2001 SSK Žiri 260
6. KOTNIK Jaka 2000 SK Triglav 242
7. VIDIC Matija 2000 SSK Ilirija 233
8. BREZOVNIK Medard 2000 SSK Ljubno BTC 209
9. TOPORIŠ Nejc 2000 SK Triglav 197
10. DOBRE Bernard 2000 SD Dolomiti 179
11. JOVAN Tomi 2000 SK Zagorje 154
12. REMIC Urban 2000 SK Triglav 148
13. NERAT Aljaž 2000 SSK Ljubno BTC 143
14. JELEN Rok 2000 SSK Velenje 126
15. KNAUS Nik 2000 SSK Logatec 121
16. EKART Maj 2000 SSK Mengeš 108
17. POLAJNAR Gašper 2000 SK Triglav 105
18. PIKELJ Denis 2000 SSK Velenje 94
19. VRANC Filip 2001 SSK Ljubno BTC 90
20. BOMBEK Jan 2001 SSK Velenje 86
21. JELEN Ožbej 2000 SSK Velenje 82
22. KRISPER David 2000 SSK Logatec 81
23. ALBREHT Žak 2000 SSK Žiri 73
24. TRPIN Žan 2000 SSK Logatec 62
25. KOSELJ Nace 2001 NSK Tržič - FMG 51
26. VOZELJ Matej 2000 SK Zagorje 48
27. PRESTERL David 2000 NSK Tržič - FMG 47
28. PETEK Vid 2000 SSD Stol 46
29. SUZIČ Damjan 2001 SSK Ilirija 42
30. PRESTERL Domen 2000 NSK Tržič - FMG 40
31. MASTNAK Martin 2000 SD Vizore 34
32. PRESEČNIK Jernej 2002 SSK Ljubno BTC 28
33. REP Marcel 2002 SSD Stol 20
34. URBANČIČ Anže 2000 SSK Žiri 18
35. HAFNAR Mark 2002 SK Triglav 14
36. SUŠNIK Juš 2002 NSK Tržič - FMG 13
37. MOČNIK Jure 2002 SSK Mengeš 12
38. BARBA Matija 2001 SD Dolomiti 11
39. MODRIJAN Ožbej 2001 SSD Stol 10
40. ZAGOMILŠEK Sven 2000 SSK Mislinja 9
41. ARH Mitja 2001 NSD Bohinj 8
42. DRLINK Urban 2001 SSK Žiri 7
43. NAGODE Urh 2000 SSD Stol 6
JEKOVEC Kristjan 2001 NSK Tržič - FMG 6
45. POTOČAN Blaž 2001 SD Vizore 5
46. JEKOVEC Miha 2001 NSK Tržič - FMG 4
TRPIN Tim 2002 SSK Logatec 4
48. SVETELJ Nik 2000 SSK Mengeš 3
BELHAR Dan 2002 NSK Tržič - FMG 3
GRILC Tjaš 2001 SSD Stol 3
51. SEDEJ Žan 2001 SSK Žiri 2
52. KOŠIR Tjaž 2000 SK Triglav 1





 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh