Stanje v pokalu pokal MLADINCI do 16 let
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

 

Ime pokala : pokal MLADINCI do 16 let
Št. tekem : 6
Sezona: Poletna sezona - od 1.6.2016 do 15.11.2016
Dodatne funkcije: Izpis za tiskalnik

Št. tekmovalcev: 56

Mesto Priimek in ime Letnik Klub Točke
1. OBLAK Rok 2001 SSK Žiri 560
2. MOGEL Žak 2001 SSK Ljubno BTC 445
3. VRANC Filip 2001 SSK Ljubno BTC 330
4. SUZIČ Damjan 2001 SSK Ilirija 258
5. KOSELJ Nace 2001 NSK Tržič - FMG 254
6. BOMBEK Jan 2001 SSK Velenje 240
7. GRILC Tjaš 2001 SSD Stol 208
8. MOČNIK Jure 2002 SSK Mengeš 196
9. STRŽINAR Marcel 2002 SSK Žiri 188
10. JEKOVEC Kristjan 2001 NSK Tržič - FMG 177
11. HAFNAR Mark 2002 SK Triglav 136
12. ROBNIK Luka 2001 SSK Ljubno BTC 130
13. MODRIJAN Ožbej 2001 SSD Stol 122
14. ARH Mitja 2001 NSD Bohinj 109
15. BARBA Matija 2001 SD Dolomiti 99
16. REP Marcel 2002 SSD Stol 94
17. PRESEČNIK Jernej 2002 SSK Ljubno BTC 90
18. JEKOVEC Miha 2001 NSK Tržič - FMG 85
19. VODUŠEK Karlo 2002 SSK Ljubno BTC 81
20. AČKO Primož 2001 SSK Šmartno na Pohorju 80
21. TEPEŠ Jon 2002 SD Dolomiti 77
22. BELHAR Dan 2002 NSK Tržič - FMG 67
23. TRATNIK Taras 2003 SK Zagorje 64
24. DRLINK Urban 2001 SSK Žiri 58
25. SEDEJ Žan 2001 SSK Žiri 54
26. SUŠNIK Juš 2002 NSK Tržič - FMG 53
27. LIPOVŠEK ROČNIK Miha 2003 SK Zagorje 52
ERJAVEC Nace 2002 SSK Žiri 52
POTOČAN Blaž 2001 SD Vizore 52
30. HLADNIK Matic 2003 NSK Tržič - FMG 36
ZUPANEC David 2001 SK Zagorje 36
HLADNIK Matic 2002 ND Rateče Planica 36
33. ZAVRŠNIK Gorazd 2003 SSK Ljubno BTC 33
34. AČKO Sandi 2002 SSK Šmartno na Pohorju 28
35. JEGLIČ Timotej 2002 SSK Ilirija 26
36. ŠUMAH Andraž 2001 SSK Mengeš 20
37. LESKOVŠEK Janez 2001 NSK Tržič - FMG 18
38. PRESEČNIK Lenart 2003 SSK Ljubno BTC 16
39. TRILLER Jaka 2001 SK Triglav 13
40. KOŠIR Jaka 2002 SSK Žiri 10
41. LUBEJ Žak 2003 SSK Mislinja 9
42. TRPIN Tim 2002 SSK Logatec 8
MARINKO Matevž 2003 SD Dolomiti 8
LUČIN Nik 2003 SSK Žiri 8
45. ŠUBIC Adam 2002 SD Dolomiti 7
46. HAFNER Gal 2002 SK Triglav 6
47. HRIBERŠEK Žan 2003 SSK Velenje 5
MEGUŠAR Jakob 2003 SK Triglav 5
49. ŠANTELJ Staš 2003 SD Dolomiti 4
MUHIČ Aleks 2002 SD Dolomiti 4
BATISTIČ Bor 2002 SK Triglav 4
52. MERŠE Andrej 2002 SD Dolomiti 3
STANONIK Erazem 2002 SSK Žiri 3
54. ROŠAR Urh 2003 SSK Mislinja 2
55. VRBEK Uroš 2003 SSK Šmartno na Pohorju 1
ZAGOREC Žiga 2002 SK Zagorje 1





 2006-2019 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh