Ime pokala : pokal DEČKI do 13 let
Sezona : Zimska sezona - od 16.11.2018 do 31.5.2019 
Št. tekem : 6 (Izvedene:6/Odpadle:0 )
Izvedene tekme :
  • A 05.01.2019 Gorenja Sava Pokal Cockta
  • B 26.01.2019 LJubno ob Savinji Pokal Cockta
  • C 08.02.2019 Mostec Državno prvenstvo
  • D 20.03.2019 Regijski pokal RGo-Pokal DEČKI do 13 let
  • E 20.03.2019 Regijski pokal RŠK-Pokal DEČKI do 13 let
  • F 20.03.2019 Regijski pokal RLj-Pokal DEČKI do 13 let

Št. tekmovalcev: 33

Mesto Priimek in ime Klub Letnik A B C D E F G H I J Točke
1. PLUT Matej SD Dolomiti 2006 10080160//0//// 340
2. INGOLIČ Nejc SSK Ilirija 2006 6060200//0//// 320
3. RAZPOTNIK Anej SK Zagorje 2006 80100120/0///// 300
4. FALETIČ Enej SSK Velenje 2006 5040100/0///// 190
5. BOGATAJ Jošt SSK Ilirija 2006 455090//0//// 185
6. VAČOVNIK KOTNIK Ožbej SD Vizore 2006 361880/0///// 134
7. REMIC Ažbe SK Triglav 2006 3222720////// 126
8. REPINC Aljaž NSD Bohinj 2006 4045400////// 125
9. JELENC Lovro ND Rateče Planica 2006 1632640////// 112
10. LUŽNIK Domen SSD Stol 2006 2629300////// 85
11. CIZELJ Mark ND Rateče Planica 2006 2226360////// 84
12. TIČAR Tevž SK Triglav 2006 2924280////// 81
13. POLJANEC Matevž SSD Stol 2006 1236320////// 80
14. KRŽIŠNIK Žan ND Rateče Planica 2006 69580////// 73
15. BEDRAČ Benjamin SSK Mengeš 2006 240480////// 72
16. CERNJAK Žak SSK Ilirija 2006 9852//0//// 69
17. VEREŠ Andraž ND Rateče Planica 2006 713440////// 64
18. STRAŽIŠAR Marcel SSK Ilirija 2006 201624//0//// 60
19. STARE Patrik NSD Bohinj 2006 1620220////// 58
20. JERNEJČIČ Matic SSK Ilirija 2006 131526//0//// 54
21. BREGAR Gal SSK Ilirija 2006 111414/////// 39
22. KADIVEC Gregor SK Triglav 2006 1012160////// 38
23. HERBSTRITT Maj Tim SSK Sam Ihan 2006 18610//0//// 34
24. VOLOVŠEK MURKO Mark SSK Ljubno BTC 2006 /1118/0///// 29
25. GAJSTER Žiga SSK Velenje 2006 3320/0///// 26
26. ARNEŽ Matija SK Triglav 2006 14560////// 25
27. PAVLIČ Nejc NSK Tržič - FMG 2006 8480////// 20
28. BOROVNICA Tjaš SK Triglav 2006 41000////// 14
29. SODNIK Jorg SK Triglav 2006 5700////// 12
MAROVT Maj SSK Ljubno BTC 2006 /012/////// 12
31. ŠIFRER Bine SK Triglav 2006 2220////// 6
32. DRAŠKIČ Nejc SSK Ilirija 2006 004//0//// 4
33. URANIČ SEDEJ Gašper SK Triglav 2006 1100////// 2


Izpisano: 09.08.2020 ob 14:18


adamsoft.si