Ime pokala : pokal ČLANI
Sezona : Poletna sezona - od 1.6.2019 do 15.11.2019 
Št. tekem : 5 (Izvedene:5/Odpadle:0 )
Izvedene tekme :
  • A 22.06.2019 Kranj 44. Teden skokov Kranj 2019
  • B 30.06.2019 Mislinja Pokal Cockta
  • C 02.07.2019 Kranj Pokal Cockta
  • D 24.08.2019 LJubno ob Savinji Pokal Cockta
  • E 12.10.2019 Kranj Državno prvenstvo

Št. tekmovalcev: 41

Mesto Priimek in ime Klub Letnik A B C D E F G H I J Točke
1. ZAJC Timi SSK Ljubno BTC 2000 //80/200///// 280
2. PREVC Cene SK Triglav 1996 608022/100///// 262
3. SAMEC Matevž SSK Ljubno BTC 1997 451001510012///// 260
4. KOS Lovro SSK Ilirija 1999 800268072///// 258
5. LANIŠEK Anže SSK Mengeš 1996 //60/160///// 220
6. PRIŠLIČ Ernest SK Zagorje 1993 500406018///// 168
7. BARTOL Tilen SSK Sam Ihan 1997 //45/120///// 165
8. PREVC Peter SK Triglav 1992 //100/52///// 152
9. FABIJAN Nik SK Triglav 1997 365016400///// 142
10. ŠTEMBERGER Matija SSK Ilirija 1997 294513452///// 132
11. VITEZ Patrik SSK Velenje 1998 /6014504///// 128
12. SEMENIČ Anže NSK Tržič - FMG 1993 0/36/90///// 126
13. DEŽMAN Nejc SK Triglav 1992 100/18/////// 118
14. SRŠEN Gašper SSK Ilirija 1999 223611360///// 105
15. TARMAN Rok ND Rateče Planica 1997 40/32/32///// 104
16. JUSTIN Rok SSD Stol 1993 0/0080///// 80
17. BRECL Gašper SSK Velenje 1999 26400/0///// 66
18. MOGEL Žak SSK Ljubno BTC 2001 //0/64///// 64
19. PREVC Domen SK Triglav 1999 //24/36///// 60
20. DAMJAN Jernej SSK Sam Ihan 1983 ////58///// 58
21. STREHAR David SSK Velenje 1998 2432000///// 56
22. HVALA Jaka SSK Ponikve 1993 //29/24///// 53
23. JELAR Žiga SK Triglav 1997 //50/////// 50
24. PAVLOVČIČ Bor ND Rateče Planica 1998 0///48///// 48
25. HAFNAR Mark SK Triglav 2002 ////44///// 44
26. VODUŠEK Lovro SSK Ljubno BTC 2000 ////40///// 40
27. ČARMAN Tal ND Rateče Planica 2003 ///32////// 32
VRHOVNIK Vid SSK Ljubno BTC 1999 32///0///// 32
29. PRESEČNIK Jernej SSK Ljubno BTC 2002 ////30///// 30
30. VIDIC Matija SSK Ilirija 2000 ////28///// 28
31. GRILC Tjaš SSD Stol 2001 ////26///// 26
32. JEGLIČ Timotej SSK Ilirija 2002 ////22///// 22
33. IGLIČ Martin SK Triglav 1999 20/0/////// 20
OSTERC Aljaž SSK Velenje 1999 002000///// 20
STRŽINAR Marcel SSK Žiri 2002 ////20///// 20
36. BOMBEK Jan SSK Ljubno BTC 2001 ////16///// 16
37. OBLAK Rok SSK Žiri 2001 ////14///// 14
38. POLAJNAR Gašper SK Triglav 2000 //12/////// 12
39. BARTOLJ Maksim SSK Ilirija 2003 ////10///// 10
40. ZAVRŠNIK Gorazd SSK Ljubno BTC 2003 ////8///// 8
41. ERJAVEC Nace SSK Žiri 2002 ////6///// 6


Izpisano: 19.11.2019 ob 08:32


adamsoft.si