Ime pokala : pokal DEČKI do 10 let
Sezona : Zimska sezona - od 16.11.2010 do 31.5.2011 
Št. tekem : 4 (Izvedene:4/Odpadle:0 )
Izvedene tekme :
  • A 12.02.2011 Sebenje Državno prvenstvo
  • B 23.03.2011 Regijski pokal RLj-Pokal DEČKI do 10 let
  • C 23.03.2011 Regijski pokal RŠK-Pokal DEČKI do 10 let
  • D 23.03.2011 Regijski pokal RGo-Pokal DEČKI do 10 let

Št. tekmovalcev: 35

Mesto Priimek in ime Klub Letnik A B C D E F G H I J Točke
1. JEKOVEC Kristjan NSK Tržič - FMG 2001 120//168////// 288
2. SUZIČ Damjan SSK Ilirija 2001 20060//////// 260
3. OBLAK Rok SSK Norica Žiri 2001 72//171.5////// 243.5
4. GRILC Tjaš SSD Stol 2001 80//147////// 227
5. BOMBEK Jan SD Vizore 2001 100/120/////// 220
6. SUŠNIK Juš NSK Tržič - FMG 2002 160///////// 160
7. KOSELJ Nace NSK Tržič - FMG 2001 24//112////// 136
8. MODRIJAN Ožbej SSD Stol 2001 90//42////// 132
9. AČKO Primož SSK Šmartno na Pohorju 2001 52/74/////// 126
10. LIHTENEGER Marsel SSK Ljubno BTC 2001 48/66/////// 114
11. PINTARIČ Kristjan NSK Tržič - FMG 2001 26//84.7////// 110.7
12. ROBNIK Luka SD Vizore 2001 30/68/////// 98
13. OBLAK Domen SSK Velenje 2001 32/64.4/////// 96.4
14. TRILLER Jaka SK Triglav 2001 16//79.8////// 95.8
15. ROTAR Vid SK Zagorje 2001 28/56/////// 84
16. ZIDAR Rok SSD Stol 2001 20//54.6////// 74.6
17. SEDEJ Žan SSK Norica Žiri 2001 ///73.5////// 73.5
18. KOLENC Peter SSK Ljubno BTC 2001 22/44.8/////// 66.8
19. MOGEL Žak SSK Ljubno BTC 2001 40/25.6/////// 65.6
20. HAFNAR Mark SK Triglav 2002 64///////// 64
21. ŠKRJANEC Rok SSK Norica Žiri 2001 ///59.5////// 59.5
22. BANIČ Leon SSK Norica Žiri 2001 ///58.1////// 58.1
23. PRESEČNIK Jernej SSK Ljubno BTC 2002 58///////// 58
24. DRLINK Urban SSK Norica Žiri 2001 ///53.2////// 53.2
25. JEKOVEC Miha NSK Tržič - FMG 2001 0//50.4////// 50.4
26. JERETINA Filip SSK Ihan 2001 048//////// 48
27. ALBREHT Miha SSK Norica Žiri 2001 ///47.6////// 47.6
28. AČKO Sandi SSK Šmartno na Pohorju 2002 44///////// 44
29. POTOČAN Blaž SD Vizore 2001 14/24.4/////// 38.4
30. VODUŠEK Karlo SD Vizore 2002 36///////// 36
31. BARBA Matija SD Dolomiti 2001 024//////// 24
32. PRAPROTNIK Anže SSK Norica Žiri 2001 ///23.8////// 23.8
33. VEBER Cris SSK Ilirija 2003 18///////// 18
34. RUČIGAJ Marcel SSK Mengeš 2001 0//12.6////// 12.6
35. TOMAŽIČ Andraž SSK Račna 2001 010//////// 10


Izpisano: 19.04.2024 ob 11:07


adamsoft.si