Koledar preteklih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Datumu Smer: Naraščajoče

Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
 

Skoči na tekmo

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
31.01.2018
Sreda
Žiri HS40 

2201705501
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Dečki do 13 let

SSK Alpina
ISKRA Branko BALAŽIČ DOLENC Maja BALAŽIČ DOLENC Maja ANŽIČ Sandi NEMEČEK Igor ŠINKOVEC Nace HOMEC Stane
31.01.2018
Sreda
Žiri HS40 

2201705502
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Dečki do 12 let

SSK Alpina
ISKRA Branko BALAŽIČ DOLENC Maja BALAŽIČ DOLENC Maja ANŽIČ Sandi NEMEČEK Igor ŠINKOVEC Nace HOMEC Stane
31.01.2018
Sreda
Žiri HS40 

2201705504
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Deklice do 12 let

SSK Alpina
ISKRA Branko BALAŽIČ DOLENC Maja BALAŽIČ DOLENC Maja ANŽIČ Sandi NEMEČEK Igor ŠINKOVEC Nace HOMEC Stane
31.01.2018
Sreda
Žiri HS40 

2201705503
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Deklice do 13 let

SSK Alpina
ISKRA Branko BALAŽIČ DOLENC Maja BALAŽIČ DOLENC Maja ANŽIČ Sandi NEMEČEK Igor ŠINKOVEC Nace HOMEC Stane
31.01.2018
Sreda
Žiri HS29 

2201706701
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Dečki do 11 let

SSK Alpina
ISKRA Branko BALAŽIČ DOLENC Maja BALAŽIČ DOLENC Maja ANŽIČ Sandi NEMEČEK Igor ŠINKOVEC Nace HOMEC Stane
31.01.2018
Sreda
Žiri HS29 

2201706702
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Dečki do 10 let

SSK Alpina
ISKRA Branko BALAŽIČ DOLENC Maja BALAŽIČ DOLENC Maja ANŽIČ Sandi NEMEČEK Igor ŠINKOVEC Nace HOMEC Stane
31.01.2018
Sreda
Žiri HS29 

2201706704
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Deklice do 10 let

SSK Alpina
ISKRA Branko BALAŽIČ DOLENC Maja BALAŽIČ DOLENC Maja ANŽIČ Sandi NEMEČEK Igor ŠINKOVEC Nace HOMEC Stane
31.01.2018
Sreda
Žiri HS29 

2201706703
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Deklice do 11 let

SSK Alpina
ISKRA Branko BALAŽIČ DOLENC Maja BALAŽIČ DOLENC Maja ANŽIČ Sandi NEMEČEK Igor ŠINKOVEC Nace HOMEC Stane
01.02.2018
Četrtek
Kranj HS14.25 

2201707601
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Cicibani do 9 let

SK Triglav
ZIMA Viktor MLINAR Andrej MLINAR Andrej BRENKUŠ Marko SITAR Simon VEREŠ Robert ŠIFRER Andrej
01.02.2018
Četrtek
Kranj HS14.25 

2201707602
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Regijski pokal Cockta
RGo-Cicibanke do 9 let

SK Triglav
ZIMA Viktor MLINAR Andrej MLINAR Andrej BRENKUŠ Marko SITAR Simon VEREŠ Robert ŠIFRER Andrej
08.02.2018
Četrtek
Ljubno HS95 

2201701301
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Člani

SSK Ljubno BTC
KALIGARO Rolando KLARIČ Marko KLARIČ Marko ŠILIH Igor ZAVRŠNIK Martin BOGATAJ Matjaž VODUŠEK Roman
08.02.2018
Četrtek
Ljubno HS95 

2201701304
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Članice absolutno

SSK Ljubno BTC
KALIGARO Rolando KLARIČ Marko KLARIČ Marko ŠILIH Igor ZAVRŠNIK Martin BOGATAJ Matjaž VODUŠEK Roman
08.02.2018
Četrtek
Ljubno HS95 

2201701303
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Mladinci do 18 let

SSK Ljubno BTC
KALIGARO Rolando KLARIČ Marko KLARIČ Marko ŠILIH Igor ZAVRŠNIK Martin BOGATAJ Matjaž VODUŠEK Roman
08.02.2018
Četrtek
Ljubno HS95 

2201701302
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Mladinci do 20 let

SSK Ljubno BTC
KALIGARO Rolando KLARIČ Marko KLARIČ Marko ŠILIH Igor ZAVRŠNIK Martin BOGATAJ Matjaž VODUŠEK Roman
10.02.2018
Sobota
Kranj HS109 

2201702501
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Mladinci do 16 let

SK Triglav
HRIBAR Rok KOKALJ Janez SUŠNIK Tomaž KOKALJ Janez KOTNIK Dušan MODIC Andrej BENEDIK Brane

Strani: << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>




 2006-2018 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh