Koledar preteklih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Datumu Smer: Naraščajoče

Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020
 

Skoči na tekmo

<< < 19 20 21 22 23 24 25 > >>

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
27.10.2019
Nedelja
Tekma iz regijskega pokala nima določenih podatkov.
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne
Regijski pokal RŠK-Pokal DEČKI do 12 let
Dečki do 12 let

             
27.10.2019
Nedelja
Tekma iz regijskega pokala nima določenih podatkov.
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne
Regijski pokal RŠK-Pokal DEKLICE do 13 l
Deklice do 13 let

             
27.10.2019
Nedelja
Tekma iz regijskega pokala nima določenih podatkov.
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne
Regijski pokal RŠK-Pokal DEKLICE do 12 l
Deklice do 12 let

             
27.10.2019
Nedelja
Tekma iz regijskega pokala nima določenih podatkov.
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne
Regijski pokal RLj-Pokal DEČKI do 11 let
Dečki do 11 let

             
27.10.2019
Nedelja
Tekma iz regijskega pokala nima določenih podatkov.
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne
Regijski pokal RGo-Pokal DEČKI do 11 let
Dečki do 11 let

             
27.10.2019
Nedelja
Tekma iz regijskega pokala nima določenih podatkov.
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne
Regijski pokal RŠK-Pokal DEČKI do 11 let
Dečki do 11 let

             
27.10.2019
Nedelja
Tekma iz regijskega pokala nima določenih podatkov.
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne
Regijski pokal RGo-Pokal DEKLICE do 11 l
Deklice do 11 let

             
27.10.2019
Nedelja
Tekma iz regijskega pokala nima določenih podatkov.
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne
Regijski pokal RŠK-Pokal DEKLICE do 11 l
Deklice do 11 let

             
27.10.2019
Nedelja
Tekma iz regijskega pokala nima določenih podatkov.
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne
Regijski pokal RLj-Pokal DEKLICE do 11 l
Deklice do 11 let

             
17.12.2019
Torek
Bloudkova Velikanka HS139 

2201900201
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Da

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Ekipno državno prvenstvo
Člani

SK Triglav
TEPEŠ Miran MEGLIČ Robert BENEDIK Brane SUZIČ Zlatko MARKOŠEK Borut ZELNIK Aljoša JUSTIN Toni
17.12.2019
Torek
Bloudkova Velikanka HS139 

2201900101
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Člani

SK Triglav
TEPEŠ Miran MEGLIČ Robert BENEDIK Brane SUZIČ Zlatko MARKOŠEK Borut ZELNIK Aljoša JUSTIN Toni
17.12.2019
Torek
Bloudkova Velikanka HS139 

2201900102
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
Članice absolutno

SK Triglav
TEPEŠ Miran MEGLIČ Robert BENEDIK Brane SUZIČ Zlatko MARKOŠEK Borut ZELNIK Aljoša JUSTIN Toni
28.12.2019
Sobota
Planica HS104 

2201900301
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
NK Člani

SSK Ilirija
DEŽMAN Tomaž HRIBAR Rok KOKALJ Janez OGRAJENŠEK Luka JESENKO Evgen PEČNIK Mihael SEVER Miha
28.12.2019
Sobota
Planica HS104 

2201900303
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Pokal Cockta
Članice absolutno

SSK Ilirija
KALIGARO Rolando   KOKALJ Janez OGRAJENŠEK Luka JESENKO Evgen PEČNIK Mihael SEVER Miha
28.12.2019
Sobota
Planica HS104 

2201900302
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
NK Članice

SSK Ilirija
DEŽMAN Tomaž HRIBAR Rok KOKALJ Janez OGRAJENŠEK Luka JESENKO Evgen PEČNIK Mihael SEVER Miha

Strani: << < 19 20 21 22 23 24 25 > >>




 2006-2020 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh