Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Datumu Smer: Naraščajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
<< < 15 16 17 18 19 20 21 > >>
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
13.10.2020 Torek |
Mislinja HS32 1202004701 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RK-Dečki do 11 let SSK Mislinja |
KLARIČ Jernej | FILIP Gregor AČKO Vlado PROSENC Uroš KREŽE Boštjan PIRNOVAR Mojmir | |||||||
13.10.2020 Torek |
Mislinja HS32 1202004702 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RK-Deklice do 11 let SSK Mislinja |
KLARIČ Jernej | FILIP Gregor AČKO Vlado PROSENC Uroš KREŽE Boštjan PIRNOVAR Mojmir | |||||||
13.10.2020 Torek |
Gunclje HS37 1202003601 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 13 let SD Dolomiti |
CAPUDER Franc | KRAŠNA Domen RUS Tomaž SELJAK Peter LOGAR Uroš SOTLAR Gregor | |||||||
13.10.2020 Torek |
Gunclje HS37 1202003602 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 12 let SD Dolomiti |
CAPUDER Franc | KRAŠNA Domen RUS Tomaž SELJAK Peter LOGAR Uroš SOTLAR Gregor | |||||||
13.10.2020 Torek |
Gunclje HS37 1202003604 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Deklice do 12 let SD Dolomiti |
CAPUDER Franc | KRAŠNA Domen RUS Tomaž SELJAK Peter LOGAR Uroš SOTLAR Gregor | |||||||
13.10.2020 Torek |
Gunclje HS37 1202003603 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Deklice do 13 let SD Dolomiti |
CAPUDER Franc | KRAŠNA Domen RUS Tomaž SELJAK Peter LOGAR Uroš SOTLAR Gregor | |||||||
13.10.2020 Torek |
Gunclje HS25 1202004501 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 11 let SD Dolomiti |
CAPUDER Franc | KRAŠNA Domen RUS Tomaž SELJAK Peter LOGAR Uroš SOTLAR Gregor | |||||||
13.10.2020 Torek |
Gunclje HS25 1202004502 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Deklice do 11 let SD Dolomiti |
CAPUDER Franc | KRAŠNA Domen RUS Tomaž SELJAK Peter LOGAR Uroš SOTLAR Gregor | |||||||
17.10.2020 Sobota |
Ljubno HS95 1202001301 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Mladinci do 20 let SSK Ljubno BTC |
ROŠELJ Janko | STEGNAR Matija | PREVC Božidar AČKO Vlado MARKOŠEK Borut PIKL Mojca ZAVRŠNIK Martin | ||||||
17.10.2020 Sobota |
Ljubno HS95 1202001302 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Mladinke do 20 let SSK Ljubno BTC |
ROŠELJ Janko | STEGNAR Matija | PREVC Božidar AČKO Vlado MARKOŠEK Borut PIKL Mojca ZAVRŠNIK Martin | ||||||
17.10.2020 Sobota |
Ljubno HS95 1202001401 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Ekipno dravno prvenstvo Mladinci do 20 let SSK Ljubno BTC |
ROŠELJ Janko | STEGNAR Matija | PREVC Božidar AČKO Vlado MARKOŠEK Borut PIKL Mojca ZAVRŠNIK Martin | ||||||
17.10.2020 Sobota |
Velenje HS75 1202002701 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Dečki do 15 let SSK Velenje |
DOLAR Tomaž | VAČOVNIK Gregor | AČKO Branko OMLADIČ Žiga CAPUDER Franc VRŠNAK Franc JESIH Zdravko | ||||||
17.10.2020 Sobota |
Velenje HS75 1202002702 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Dečki do 14 let SSK Velenje |
DOLAR Tomaž | VAČOVNIK Gregor | AČKO Branko OMLADIČ Žiga CAPUDER Franc VRŠNAK Franc JESIH Zdravko | ||||||
17.10.2020 Sobota |
Velenje HS75 1202002704 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Dekleta do 14 let SSK Velenje |
DOLAR Tomaž | VAČOVNIK Gregor | AČKO Branko OMLADIČ Žiga CAPUDER Franc VRŠNAK Franc JESIH Zdravko | ||||||
17.10.2020 Sobota |
Velenje HS75 1202002703 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Dravno prvenstvo Dekleta do 15 let SSK Velenje |
DOLAR Tomaž | VAČOVNIK Gregor | AČKO Branko OMLADIČ Žiga CAPUDER Franc VRŠNAK Franc JESIH Zdravko |
Strani: << < 15 16 17 18 19 20 21 > >>