Aktivne tekme | Pretekle tekme | Pokali | Nastopi tekmovalcev |
Filtriranje in sortiranjeUredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | OrganizatorjuSortirano po: Datumu Smer: Naraščajoče Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
Skoči na tekmo |
Termin | Skakalnica Koda |
Vrsta tekmovanja | Naziv Organizator |
TD | ATD | Sodniki | ||||||
21.01.2020 Torek |
Kranj HS21 2201905902 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal GORENJSKE RGo-Deklice do 11 let SK Triglav |
MEŽNAR Mitja | ANŽIČ Sandi KOPRIVEC Marko DOLENC Milan PLAZNIK Matic BRENKUŠ Marko | |||||||
21.01.2020 Torek |
Logatec HS27 2201905801 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 11 let SSK Logatec |
KRIVEC Damjan | PEČNIK Dušan | PEČNIK Dušan MIHELČIČ Anže SOTLAR Gregor BARUT Damjan KRAŠNA Domen | ||||||
21.01.2020 Torek |
Logatec HS27 2201905802 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Deklice do 11 let SSK Logatec |
KRIVEC Damjan | PEČNIK Dušan | PEČNIK Dušan MIHELČIČ Anže SOTLAR Gregor BARUT Damjan KRAŠNA Domen | ||||||
22.01.2020 Sreda |
Mostec HS38 2201904701 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 13 let SSK Ilirija |
MODIC Andrej | KERŽAN Blaž GOSTIŠA Matjaž BEČAN Janez RUS Tomaž BOGATAJ Matjaž | |||||||
22.01.2020 Sreda |
Mostec HS38 2201904702 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Dečki do 12 let SSK Ilirija |
MODIC Andrej | KERŽAN Blaž GOSTIŠA Matjaž BEČAN Janez RUS Tomaž BOGATAJ Matjaž | |||||||
22.01.2020 Sreda |
Mostec HS38 2201904704 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Deklice do 12 let SSK Ilirija |
MODIC Andrej | KERŽAN Blaž GOSTIŠA Matjaž BEČAN Janez RUS Tomaž BOGATAJ Matjaž | |||||||
22.01.2020 Sreda |
Mostec HS38 2201904703 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Regijski pokal Cockta RLj-Deklice do 13 let SSK Ilirija |
MODIC Andrej | KERŽAN Blaž GOSTIŠA Matjaž BEČAN Janez RUS Tomaž BOGATAJ Matjaž | |||||||
25.01.2020 Sobota |
Kranj HS109 2201900901 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Člani SK Triglav |
TRIPLAT Primož | TOVORNIK Uroš | PODBREGAR Franc PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha TOVORNIK Uroš PETROVČIČ Peter | ||||||
25.01.2020 Sobota |
Kranj HS109 2201900904 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu Tekma ne šteje |
Pokal Cockta Članice absolutno SK Triglav |
TRIPLAT Primož | TOVORNIK Uroš | PODBREGAR Franc PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha TOVORNIK Uroš PETROVČIČ Peter | ||||||
25.01.2020 Sobota |
Kranj HS109 2201900903 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 18 let SK Triglav |
TRIPLAT Primož | TOVORNIK Uroš | PODBREGAR Franc PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha TOVORNIK Uroš PETROVČIČ Peter | ||||||
25.01.2020 Sobota |
Kranj HS109 2201900902 |
IZVEDENO Rezultati so na spletu |
Pokal Cockta Mladinci do 20 let SK Triglav |
TRIPLAT Primož | TOVORNIK Uroš | PODBREGAR Franc PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha TOVORNIK Uroš PETROVČIČ Peter | ||||||
25.01.2020 Sobota |
Kranj HS109 NK 2201901001 |
ODPADLA |
Pokal Cockta NK Člani SK Triglav |
TRIPLAT Primož | TOVORNIK Uroš | TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra | ||||||
25.01.2020 Sobota |
Kranj HS109 NK 2201901004 |
ODPADLA |
Pokal Cockta NK Članice SK Triglav |
TRIPLAT Primož | TOVORNIK Uroš | TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra | ||||||
25.01.2020 Sobota |
Kranj HS109 NK 2201901003 |
ODPADLA |
Pokal Cockta NK Mladinci do 18 let SK Triglav |
TRIPLAT Primož | TOVORNIK Uroš | TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra | ||||||
25.01.2020 Sobota |
Kranj HS109 NK 2201901002 |
ODPADLA |
Pokal Cockta NK Mladinci do 20 let SK Triglav |
TRIPLAT Primož | TOVORNIK Uroš | TOVORNIK Uroš PAVLOVČIČ Petra SEVER Miha KEPIC Radovan BENEDIK Petra |
Strani: << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>