Koledar preteklih tekmovanj
 
Aktivne tekme Pretekle tekme Pokali Nastopi tekmovalcev

 

Filtriranje in sortiranje

Uredi po: Datumu | Kategoriji | Kodi | Organizatorju
Sortirano po: Datumu Smer: Naraščajoče

Starejše tekme: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021
 

Skoči na tekmo

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Termin Skakalnica
Koda
Vrsta tekmovanja Naziv
Organizator
TD ATD Sodniki
05.06.2021
Sobota
Sebenje HS18 

1202180001
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu

Tekma ne šteje
31. Pokal Trzica
Dečki do 10 let

NSK Tržič - FMG
KOKALJ Janez   BODLAJ Boštjan ZIMA Rok DOVŽAN Matjaž NOVAK Mitja KOKALJ Janez
05.06.2021
Sobota
Sebenje HS39 

1202180201
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu

Tekma ne šteje
31. Pokal Trzica
Ml. Kadeti 12

NSK Tržič - FMG
KOKALJ Janez   BODLAJ Boštjan ZIMA Rok DOVŽAN Matjaž NOVAK Mitja KOKALJ Janez
05.06.2021
Sobota
Sebenje HS39 

1202180301
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu

Tekma ne šteje
31. Pokal Trzica
Ml. Kadeti 13

NSK Tržič - FMG
KOKALJ Janez   BODLAJ Boštjan ZIMA Rok DOVŽAN Matjaž NOVAK Mitja KOKALJ Janez
05.06.2021
Sobota
Sebenje HS53 

1202180401
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu

Tekma ne šteje
31. Pokal Trzica
Kadeti 15

NSK Tržič - FMG
KOKALJ Janez   BODLAJ Boštjan ZIMA Rok DOVŽAN Matjaž NOVAK Mitja KOKALJ Janez
05.06.2021
Sobota
Sebenje HS53 

1202180402
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu

Tekma ne šteje
31. Pokal Trzica
Kadetinje 15

NSK Tržič - FMG
KOKALJ Janez   BODLAJ Boštjan ZIMA Rok DOVŽAN Matjaž NOVAK Mitja KOKALJ Janez
12.06.2021
Sobota
Kranj HS45 

2202004101
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
NK Ml. Kadeti 13

SK Triglav
GOSTIŠA Samo VELIKONJA Mitja BENEDIK Petra MLINAR Andrej AHAČIČ Boštjan BENEDIK Brane VAČOVNIK Gregor
12.06.2021
Sobota
Kranj HS45 

2202004203
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu

Tekma ne šteje
Državno prvenstvo
Ml. Kadetinje 13

SK Triglav
GOSTIŠA Samo VELIKONJA Mitja BENEDIK Petra MLINAR Andrej AHAČIČ Boštjan BENEDIK Brane VAČOVNIK Gregor
12.06.2021
Sobota
Kranj HS45 

2202004204
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu

Tekma ne šteje
Državno prvenstvo
Ml. Kadetinje 12

SK Triglav
GOSTIŠA Samo VELIKONJA Mitja BENEDIK Petra MLINAR Andrej AHAČIČ Boštjan BENEDIK Brane VAČOVNIK Gregor
12.06.2021
Sobota
Kranj HS45 

2202004202
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu

Tekma ne šteje
Državno prvenstvo
Ml. Kadeti 12

SK Triglav
GOSTIŠA Samo VELIKONJA Mitja BENEDIK Petra MLINAR Andrej AHAČIČ Boštjan BENEDIK Brane VAČOVNIK Gregor
12.06.2021
Sobota
Kranj HS45 

2202004201
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu

Tekma ne šteje
Državno prvenstvo
Ml. Kadeti 13

SK Triglav
GOSTIŠA Samo VELIKONJA Mitja BENEDIK Petra MLINAR Andrej AHAČIČ Boštjan BENEDIK Brane VAČOVNIK Gregor
12.06.2021
Sobota
Kranj HS45 

2202004102
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
NK Ml. Kadeti 12

SK Triglav
GOSTIŠA Samo VELIKONJA Mitja BENEDIK Petra MLINAR Andrej AHAČIČ Boštjan BENEDIK Brane VAČOVNIK Gregor
12.06.2021
Sobota
Kranj HS45 

2202004103
Dekleta NK Ekipna
Ne Da Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu
Državno prvenstvo
NK Ml. Kadetinje 13

SK Triglav
GOSTIŠA Samo VELIKONJA Mitja BENEDIK Petra MLINAR Andrej AHAČIČ Boštjan BENEDIK Brane VAČOVNIK Gregor
19.06.2021
Sobota
Velenje HS75 

2202003101
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu

Tekma ne šteje
Drzavno prvenstvo
Kadeti 15

SSK Velenje
MODRIJAN Boštjan SRŠEN Primož AČKO Branko KLARIČ Marko BOGATAJ Matjaž TOVORNIK Uroš PIRNOVAR Mojmir
19.06.2021
Sobota
Velenje HS75 

2202003102
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu

Tekma ne šteje
Drzavno prvenstvo
Kadeti 14

SSK Velenje
MODRIJAN Boštjan SRŠEN Primož AČKO Branko KLARIČ Marko BOGATAJ Matjaž TOVORNIK Uroš PIRNOVAR Mojmir
19.06.2021
Sobota
Velenje HS75 

2202003104
Dekleta NK Ekipna
Ne Ne Ne

IZVEDENO
Rezultati so na spletu

Tekma ne šteje
Drzavno prvenstvo
Kadetinje 14

SSK Velenje
MODRIJAN Boštjan SRŠEN Primož AČKO Branko KLARIČ Marko BOGATAJ Matjaž TOVORNIK Uroš PIRNOVAR Mojmir

Strani: << < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>




 2006-2023 ©adamsoft.si za Smučarsko zvezo Slovenije | Na vrh